Open House NY 2021 به شما امکان می دهد گوشه های پنهان نیویورک را کشف کنید

Open House NY 2021 به شما امکان می دهد گوشه های پنهان نیویورک را کشف کنید


Open House New York (OHNY) ، رویداد سرگرم کننده سالانه ، آخر هفته را در 16 و 17 اکتبر امسال باز می کند و جالب ترین ، مبهم ترین و جالب ترین ساختمانهای شهر را برای عموم باز می کند. در حالی که حدود نیمی از مکان ها رایگان و عمومی هستند – یا رویدادهای مجازی – حدود نیمی از آنها نیاز به رزرو دارند. و علاوه بر این ، شما می خواهید باشید ، زیرا رزرو تورها امروز از ساعت 11 صبح شروع می شود و رزروها به سرعت تمام می شوند.

“Open House نیویورک در 11 سپتامبر تاسیس شد ، هنگامی که دسترسی به منهتن پایین به طور ناگهانی به شدت محدود شد. امروز ، در زمانی که ساکنان پنج منطقه در تلاش برای برقراری ارتباط مجدد با یکدیگر و شهر هستند ، OHNY Weekend انگیزه ای بسیار ضروری برای کشف و کشف را فراهم می کند. “Rob Rogers ، رئیس هیئت مدیره OHNY گفت.

از مهمترین رویدادهای امسال می توان به رویدادی در پنج ناحیه اشاره کرد ، از جمله فرصت دیدن مناظر متعدد شهرها در شب (از جمله یادبود 11 سپتامبر ، کاخ بلودر ، سالن قطار موینیهان و جزیره کوچک) ؛ فرصتی برای کاوش چندین گوشه حیاط نیروی دریایی بروکلین (از جمله ساختمان 92 ، Crye Precision HQ ، Dock 72 ، Kings County Distillery و Nanotronics) ؛ بیمارستان آبله در جزیره روزولت ؛ Newtown Creek ؛ مرکز هنرهای فرماندار جزیره ؛ و بازسازی میلیاردها میلیارد پروژه صدف.

نقشه برداری از فرهنگ هارلم و همچنین تورهای گروهی در قبرستان وودلاون ، هتل TWA ، پارک مورنینگ ساید ، براونزویل و قبرستان گرین وود وجود دارد. شما می توانید نقاشی های دیواری Audubon را در واشنگتن هیتز ، آثار NYCHA در Red Hook Houses مشاهده کنید یا به دوچرخه سواری در هنرهای عمومی DOT ملحق شوید. تورهایی در اقامتگاه های شخصی وجود دارد ، از جمله خانه بیلیو-استیلول-پرین در استاتن آیلند ، خانه های شهرکی روستای گرینویچ ، خانه در خیابان هنری و خانه واندر انده اوندرونک در ریج وود.

و مجموعه های برجسته ای از جمله وجود دارد اداره بندر نیویورک و صدساله نیوجرسی، که بر تأثیر قدرت بندر تمرکز می کند ، و دیگری به اصطلاح دانش رادیکال: کتابخانه ها به عنوان یک کاتالیزور جامعه، درباره نحوه بهبود کتابخانه ها در نیویورک

فلش

گزینه مرتب سازی BookOps

NYPL

در اینجا برخی از انتخابهای OHNY از بهترین رویدادهای آخر هفته در مکانهایی که عموم مردم معمولاً نمی توانند در پشت صحنه ببینند ، آورده شده است:

  • گزینه مرتب سازی BookOps: کشف کنید که چگونه دهها هزار کتاب در مجموعه های در حال گردش کتابخانه عمومی بروکلین و کتابخانه عمومی نیویورک در این ساختمان شهر لانگ آیلند به خوانندگان مشتاق شهر راه پیدا می کنند.
  • اولین ساختمان فرودگاه EWR: OHNY امسال به نیوجرسی می رود و داستان پشت ترمینال اصلی فرودگاه 1934 را بررسی می کند ، یک سنگ جواهر هنری دکو به سه قسمت تقسیم شده و فقط 3700 پا از محل اصلی خود متصل شده است.
  • SUMMIT One Vanderbilt: مرکز شهر را از ارتفاع 1200 پایی ، بلندترین نقطه برتری در مرکز شهر منهتن ، تجربه کنید. آسانسورهای شفاف به پانل های شیشه ای چشم اندازی پانوراما از نیویورک ، پیاده رو به آسمان را ارائه می دهند.
  • حیاط نیروی دریایی بروکلین: نانوترونیک: توسعه صنعتی در Nanotronics ، یک مرکز جدید و پیشرفته که هوش مصنوعی و نوآوری های روباتیک را در نیویورک و فراتر از آن توسعه می دهد ، رو به رشد است.
  • شمال شرقی برانکس YMCA: این لنگر جدید جامعه چندین دهه است که در یک جنگل شهری سه هکتاری ساخته می شود و برای ارتقاء سلامت و رفاه ساکنان و شهرهای اطراف در داخل و خارج از خانه مخلوط شده است.
  • جزیره کوچک @ شب: ترکیبی از طبیعت و هنر را از طریق درخشندگی در اسکله 54 تازه تعمیر شده و بازسازی شده در سواحل چلسی غربی تجربه کنید.

در اینجا می توانید اطلاعات مربوط به رویدادهای OHNY 2021 و خرید بلیط را بیابید. همچنین در آخر هفته پنجشنبه 14 اکتبر مهمانی افتتاحیه در تراس پشت بام کتابخانه بنیاد تازه تأسیس Stavros Niarchos برگزار خواهد شد. بلیط های این کار را می توانید در اینجا پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *