8 اصل فلفل پوبلانو تغذیه و مزایای سلامتی


خرید کنید

فصل اوج جدید پوبلانوس ، فصل گرمتر و زودتر است. آنها در بازارهای مکزیک و در بسیاری از سوپر مارکت های سراسر ایالات متحده موجود هستند. آنها همچنین در قوطی روی سبزیجات موجود هستند.

پوبلانوهای جامد ، براق و تمیز با ساقه قوی از بازارهای کشاورزان را انتخاب کنید. Poblanos که کاملاً رسیده ، رسیده قهوه ای مایل به قرمز و شیرین تر از سبز هستند. فلفل آنچو / مولاتو را در بسته های بسته شده از منابع واقعی خریداری کنید.

از خشک شدن ، خشک شدن و ترک و ترک ، بریدگی و کبودی صورت خودداری کنید.

ذخیره سازی

در خانه ، فلفل های پوبلانو را در کشوی سبزیجات در یخچال و در رطوبت بالا قرار دهید. وقتی آنها به این ترتیب ذخیره می شوند تا یک هفته خوب عمل می کنند.

Poblanos سوخته و تصفیه شده را می توان با کنسرو یا انجماد عمیق حفظ کرد.

ذخیره لنگرها در ظروف بدون هوا نیز برای چند ماه کافی است. آنچوها اغلب پودر می شوند و برای دستور العمل های خوشمزه استفاده می شوند.

طرز تهیه و سرو

Poblanos یک فلفل بزرگ و براق است ، با پوستی ضخیم و ظریف. کمی شیرین و گرم داغ است که کمتر از ژالاپنو است.

Poblano یکی از رایج ترین فلفل هایی است که در مکزیک و جنوب غربی غذاهای آمریکایی استفاده می شود. آنها را می توان به طرق مختلف تهیه کرد ، معمولاً شامل: خشک ، خشک و سرخ شده ، پر شده یا در سس هایی به نام خال.

در کالیفرنیا ، این فلفل ها اغلب به اشتباه به عنوان این گونه رفتار می شوند پاسیلا، اگرچه انگل ها انواع مختلفی دارند.

فلفل پوبلانو کاغذ سبک ، پهن و جمع و جور است و دیواره های بسیار ضخیمی دارد که آنها را برای پر کردن ایده آل می کند.

به استثنای کمپرسور ، ورقه های پوبلانو معمولاً قبل از استفاده سرخ شده و خراشیده می شوند.

فلفل چیلی آنچو در غذاهای سنتی مکزیکی به دلیل افزودن رنگ ، طعم و لطافت بسیار ارزش دارد.

اجازه می دهد تا به طور کامل رسیده و خشک و خشک شود ، poblanos به عنوان شناخته می شود فلفل چیلی شیلیبه آنها طعم شیرین ، شیرین و شنی را با طعم میوه ای کم به غذا اضافه می کنند.

در اینجا چند نکته برای خدمت ارائه شده است:

تاباسکو یک فلفل تند است. در هنگام پخت بیش از حد تاباسکو مصرف نکنید زیرا مقدار بسیار زیادی از ترکیب آلکالوئید کپسایسین تولید می کند که طعم قوی و قوی به آنها می بخشد.

اینجا پر از شیلی است
شیلی-رلنوس.
  • Poblanos را می توان در انواع غذاها استفاده کرد ، اما احتمالاً به عنوان فلفل دلمه ای برای فلفل های Rellenos (پوبلانوس پر شده) نامیده می شود.

  • پوبلانوس پخته شده در سس خامه ای (Rajas con Crema) یک دستور العمل محبوب در مرکز و جنوب مکزیک است.

  • آنچو معمولاً در به اصطلاح سس ها استفاده می شود خال هابه

مشخصات امنیتی

  • فلفل پوبلانو به عنوان فلفل نرم طبقه بندی می شود (1000 تا 1500 در محدوده دمایی اسکوویل) ، که به دلیل سطح پایین کپسایسین شناخته می شود ، که به آن رفتار ملایم تا متوسط ​​می دهد. با این حال ، برای برخی از افراد حساس ، حتی مقدار کمی کپسایسین هنگام تماس با مخاط حفره دهان ، گلو و معده می تواند باعث سوزش و احساس سوزش و التهاب دهان ، زبان و گلو شود.

  • خوردن ماست سرد غلظت کپسایسین را کاهش می دهد و بنابراین می تواند به کاهش درد سوزش کمک کند.

  • از لمس چشم و انگشتان با فلفل قرمز خودداری کنید. در این صورت ، چشم های خود را کاملاً با آب سرد بشویید تا سوزش را کاهش دهید.

  • برخلاف انواع دیگر فلفل ها ، پوبلانوس یک فلفل نرم است و می تواند باعث بیماری هایی مانند ورم معده ، زخم معده و رفلاکس معده (مری) شود.

همچنین بخوانید حقیقت تغذیه ای فلفل هالاپنو.

بازگشت به عناصر از جانب فلفل پوبلانوبه برای مشاهده لیست جالبی از مواد اولیه با توضیحات کامل در مورد حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی آنها ، اینجا را ببینید.

بازگشت به صفحه نخست.

بیشتر بخوانید:

  1. پایگاه ملی تغذیه USDA. (در پنجره جدید باز می شود)

  2. میثاق شیلی. (در پنجره جدید باز می شود)دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *