4 راه برای یافتن طاقچه خود به عنوان مربی تغذیه


نمی توان جلوی لیز دورانت را گرفت.

او در طول هشت سال قبل از پیشرفت ماراتن 25 ماراتن را پشت سر گذاشت – در حالی که در حسابداری و امور مالی سخت کار می کرد ، سه فرزند را بزرگ کرد ، به طور منظم حرکت می کرد و همچنین در مسابقات تنیس رقابتی فشار می آورد.

در 45 سالگی ، دورانت به عنوان مربی شخصی در تمرینات داخلی پیشنهاد شد. او تصمیم گرفت این کار را انجام دهد و به فضا پرید تا عشق خود را در دویدن به شکل معنی دار و هدفمند به اشتراک بگذارد.

او ابتدا وارد شلوغی جدید خود می شود و برای کسب تخصص در زمینه تغذیه (از طریق سطح PN 1 و سطح 2) ، استقامت و آموزش های ویژه برای زنان تلاش می کند.

در هر هفته ، او 10 کلاس فعالیت بدنی تدریس می کرد. از آموزش های 20 تا 30 ساعته برای مشتریان شخصی و آنلاین استفاده کنید. تمرین برای مسابقه بعدی خود ؛ تراشه برای صدور گواهینامه و سایر برنامه های در حال توسعه ؛ و در واقع حضور خانواده و دوستانش نیز.

دورانت در اوایل دهه 50 زندگی خود را به سختی تأمین می کرد. آتش او را شب بیدار کرد. صدمات شایع شد. دورانت احساس سوختگی کرد و در تلاش بود تا برنامه خود را دنبال کند.

او اعتراف کرد که وارد مرحله جدیدی از زندگی شده است. دورانت با کمک مربی ، شیوه زندگی و تغذیه خود را تغییر داد.

دورانت می گوید: “من باید چیزهای مهم را ارزیابی کنم و از چیزهایی که مهم نیستند خلاص شوم.” “من تمرین می کردم که مشتریان خود را با نیازهای آموزشی خود متعادل کنم و اولویت را به” سنگهای بزرگ “خود – خواب ، استرس ، حرکت و رژیم غذایی – بدهم. “

خیلی زود دورانت دوباره به حال خوب خود برگشت و برنامه اش را در هم کوبید.

و این اتفاقی است که برای او افتاده است.

او روی مشاغل مربیگری خود ، Affinity Fitness ، برای زنانی مانند او تمرکز می کند: 50 ساله هایی که می خواهند یک شیوه زندگی سالم ، فعال و سالم را حفظ کنند ، حتی وقتی با واقعیت های پیری برخورد می کنند.

و به این ترتیب او در نهایت به مقام تغذیه خود دست یافت. در اینجا چهار درس روشنگر وجود دارد که دورانت از تجربه خود آموخته است – و همچنین نکاتی که شما نیز باید امتحان کنید.

مربی معتبر برای تغذیه مناسب.

درس 1: آن را شخصی کنید.

هرچه بیشتر بفهمید مشتریان شما در برابر چه چیزی هستند ، می توانید در حمایت از آنها م effectiveثرتر باشید.

دورانت می دانست: “دهه 50 طوفان کاملی از تغییر بدن و شیوه زندگی است.”

در اینجا چالش های اصلی برای مشتریان وی و همچنین نحوه هدف قرار دادن آنها ذکر شده است.

مدتی است که اعلام کرده اند.

بسیاری از زنان در 50 سالگی سالها یا دهه ها را صرف مراقبت از دیگران کرده اند و در این راه ارتباط خود با بدن و نیازهای خود را از دست داده اند. (دورانت همچنین تحقیقات اولیه در مورد سوءتغذیه توسط زنان تودرتو خالی دریافت کرده است که با شواهد مربیگری وی مطابقت دارد.)

دورانت به مشتریان کمک می کند تا به بدن خود گوش دهند ، بنابراین می توانند علائمی مانند گرسنگی و علائم کامل را دریافت کنند.

آنها تغییرات هورمونی را تجربه می کنند.

در نتیجه ، بسیاری از مصرف کنندگان کاهش انرژی را تجربه می کنند.

دورانت خاطرنشان می کند: “عملکرد و آموزش شروع به آسیب می کند.” “در نتیجه آتش سوزی خواب شما مختل می شود. علاوه بر این ، شما آسیب پذیر هستید. ”

برای رفع این مشکل ، دورانت به مشتریان کمک می کند تا آموزش و توانبخشی را با نیازهای بدن خود سازگار کنند. او همچنین بر بهبود خواب و کنترل استرس با بستن صفحه و پایان کار زودتر از عصر نسبت به گذشته تمرکز می کند.

زندگی روزمره ناگهان متفاوت به نظر می رسد.

زنان در این سن اغلب تغییرات عمده زندگی را تجربه می کنند (لانه خالی ، بازنشستگی). این به معنای اختلال در سیستم غذا خوردن و ورزش است.

Durant به مشتریان کمک می کند تا تعادل متعادل پروتئین بدون چربی ، کربوهیدرات های خوب ، چربی های سالم و سبزیجات را که اغلب از کاهش متابولیسم جدا می شوند ، بدست آورند. (نکته: استفاده از ماشین حساب PN Macro. “گزارش حاصله طلا است.”)

و دورانت با استفاده از بیشترین تجربه خود به آنها می آموزد: “باهوش بودن مهم است. اگر نیاز دارید که زندگی خود را برای برآوردن نیازهای اساسی خود در اولویت قرار دهید ، خود را تحت فشار قرار ندهید. پیشرفت ، نه کمال.”

بیشتر 150،000 متخصصان سلامت و تناسب اندام دارای مجوز هستند

تا 30 درصد در برنامه آموزش تغذیه صنعت صرفه جویی کنید

درک عمیق تری از تغذیه ، قدرت آموزش آن و توانایی تبدیل این دانش به یک تمرین آموزشی کسب کنید.

درس شماره 2: حتی در تخصص خود تخصص داشته باشید.

مشتریان در یک بازار یا طاقچه خاص اقلام یکسانی خواهند داشت ، اما مهم است که برای ترجیحات شخصی جا بگذارید.

به عنوان مثال ، در حالی که برخی از مشتریان دورانت آموزش آنلاین را دوست دارند ، “برخی منتظر بازگشت به باشگاه هستند.”

برای پذیرش هر دو گروه ، دورانت مدلهای آموزش آنلاین ، حضوری و ترکیبی را ارائه می دهد.

“من چندین مشتری دارم که در زمستان به جنوب سفر می کنند. ما تا جایی که می توانیم تمرین می کنیم و وقتی نمی توانیم ، از Zoom استفاده می کنیم. مشتریان من عاشق ثبات و انعطاف پذیری هستند. “

در همین حال ، دورانت سه بسته مختلف ارائه می دهد:

  • دوی سرعت: طراحی نرم افزار با کمی راهنمایی
  • مسابقه: طراحی نرم افزار و پشتیبانی تغذیه شخصی
  • فوق العاده: طراحی نرم افزار ، بهبود توصیه های تغذیه ای و جلسه آموزشی هفتگی Zoom

“همه چیز در مورد یافتن چیزی است که برای تک تک مشتریان بهتر کار می کند.”

درس شماره 3: به مخاطبان خود گوش دهید – نه به دیگران.

در حالی که دورانت کار مربیگری خود را از دست داده بود ، سعی کرد تبلیغات فیس بوک شناخته شود. فروش معمولی است ، اما کار نکرد.

بنابراین ، او با دقت بیشتری به زنانی که می خواست به آنها آموزش دهد فکر کرد. آنها به چه چیزی علاقه دارند؟ جی! آنها چگونه وقت خود را می گذرانند؟ جی! چه چیزی برای آنها ارزش واقعی خواهد داشت؟

این کار او را مانند یک کیسه سیب زمینی کرد: مانند دورانت ، مشتریان او طرفداران بزرگ فوری بودند. او سمینارهای رایگان را در کتابخانه مجاور و همچنین جلسات پولی در خانه های مشتریان انجام می داد. چرا آن را به فیس بوک لایو نبرید تا افراد بیشتری به آنچه او ارائه می دهد علاقه مند شوند؟

لیز شروع به جلسات رایگان در زمینه برنامه ریزی و آماده سازی غذا و دستور العمل های آشپزخانه خود کرد. بلافاصله او هجوم مشتریان جدید را داشت.

“عالی بود!” دورانت می گوید. “بنابراین ، من در فکر سازماندهی یک دوره آنلاین در Pot Instant برای دوندگان هستم. زندگی آنها را ساده کنید و به آنها زمان بیشتری برای دویدن بدهید!”

این روش می تواند آزمایش هایی را انجام دهد ، دورانت هشدار می دهد – اما به روشن نگه داشتن ذهن کمک می کند. “چیزی را روی دیوار بیندازید و ببینید آیا می چسبد. او چیزی را به مدت یک ماه امتحان کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد. “

درس 4: در مورد تغییراتی که می خواهید ایجاد کنید فکر کنید.

دورانت می گوید تخصص به او در پیدا کردن مشتری کمک کرده است ، مخصوصاً به صورت شفاهی. اما بیش از این ، هدف و مفهوم روشنی را برای کار او به ارمغان آورده است.

او خاطرنشان می کند: “من عاشق این هستم که به زنان کمک کنم بعد از این همه وقت برای مراقبت از دیگران از خود مراقبت کنند.”

و برای دورانت ، این پیام راه را برای دید بسیار بزرگتری باز کرده است: “او می گوید.” من می خواهم آن را تغییر دهم. “

دورانت – که اکنون 59 ساله است – معتقد است که ما در آستانه تغییر اجتماعی هستیم ، جایی که زنان در هر سنی مایلند خود را فدا کنند ، و موضوعاتی مانند خاتمه از کار دور است.

“زنان شروع به درک این موضوع کرده اند که مراقبت از خود خودخواهانه نیست. علاوه بر این ، وقتی برای اختصاص منافع شخصی خود وقت می گذاریم ، به هر حال در مراقبت از دیگران م effectiveثرتر می شویم!”

مشتریان این هدف را در نظر می گیرند. آنها نیز شروع به فکر آینده جدیدی برای خود می کنند. نتیجه می گیرند. آنها به دوستان خود می گویند.

دورانت می گوید: “وقتی در دهه 50 هستیم ، این شانس را داریم که جهت جدیدی برای خود ایجاد کنیم.” چشم انداز جدیدی که می توانیم به عنوان آن تصور کنیم من ، 2.0به ”

با در نظر گرفتن این دیدگاه جدید ، دورانت رهبری می کند.

اگر مربی هستید یا می خواهید…

یادگیری نحوه آموزش مشتریان ، بیماران ، دوستان یا اعضای خانواده از طریق تغذیه سالم و تغییر شیوه زندگی – به روشی که به تناسب بدن ، ترجیحات و شرایط منحصر به فرد آنها بستگی دارد – یک هنر و یک علم است.

اگر می خواهید در مورد هر دو بیشتر بدانید ، در نظر بگیرید گواهی های صحت سطح تغذیه 1.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *