250،000 ساکن تازه وارد آیدا مجبور شدند به مدت 6 هفته آب را بجوشانند

250،000 ساکن تازه وارد آیدا مجبور شدند به مدت 6 هفته آب را بجوشانند


ساکنان نیوجرسی در پترسون ، پاسایک و بخشهایی از کلیفتون و وودلند پارک پس از آلوده شدن آب آشامیدنی بقایای طوفان ایدا ، ششمین هفته مشاوره آب گرم را آغاز خواهند کرد.

مقامات می گویند آب باران مخزن باز را آلوده کرده است که آب تمیز را برای حدود 250،000 نفر در پترسون و جوامع اطراف تأمین می کند.

روبی کاتن ، کمیسر آب Passaic Valley گفت: “ما تقریباً در انتهای راه هستیم ، فقط کمی صبور باشید زیرا تقریباً آنجا هستیم.” او انتظار دارد که نظافت هفته آینده انجام شود.

نمونه های اضافی آب باید توسط وزارت امور خارجه محیط زیست تأیید شود تا ساکنان بتوانند دوباره با خیال راحت آب شیر بنوشند.

لندل جونز ، سخنگوی کمیسیون آب دره پاسایک ، گفت که خدمه بدون وقفه کار می کردند و سه نفر از بیش از 4000 آبگیر برای تمیز کردن سیستم توزیع شده بودند.

وی گفت: “میلیون ها و میلیون ها گالن آب در مخزن وجود دارد ، بنابراین ما مجبور شدیم آب آلوده را خارج کرده و سپس آن را با آب تمیز جایگزین کنیم.” – و آخرین مرحله شستن هیدرنت ها است.

هنوز مشخص نیست که چه آلاینده هایی در آب وجود دارد ، اما جونز گفت که آب مخزن کدر است و ممکن است حاوی مدفوع حیوانات یا سایر مواد شیمیایی از مناطق اطراف باشد.

کمیسیون آب دره پاسایک دارای سه مخزن باز است ، اما فقط یکی از آنها آلوده شده است. مقامات می گویند که دو مخزن دیگر در ارتفاعات بالاتر واقع شده اند و در ماه های تابستان ، زمانی که آب بیشتری مصرف می شود ، به عنوان ذخیره محسوب می شوند. وی گفت که سیستم نمی تواند فقط به آب مخزن دیگر منتقل شود ، زیرا احتمالاً بخش هایی از سیستم قبلاً آلوده شده است.

او می گوید: “ما فقط می خواستیم از سالم بودن آب مشتریانمان اطمینان حاصل کنیم ، بنابراین بهترین چیز این بود که از توصیه های آب جوش دیدن کردیم.” این فرمان در 2 سپتامبر صادر شد.

پنبه گفت که می خواهد اطمینان حاصل کند که آژانس برای طوفان های آینده آماده است و این شامل پوشش مخازن می شود. در سال 2009 ، مقامات دولتی به کمیسیون آب دره پاسایک دستور دادند مخازن خود را تحت قوانین فدرال بپوشانند. با این حال ، مخازن بدون پوشش باقی مانده اند.

جونز گفت که انتظار دارد کمیسیون آب دره پاسایک حداقل بخشی از هزینه های نظافت و آب بطری های رایگان ارائه شده در مکان های تعیین شده را به آژانس مدیریت فوریت های اضطراری جبران کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *