یونگکین امیدوار از جمهوری خواهان از قیام 6 ژانویه حامیان خود را برای احترام به پرچم انتقاد کرد

یونگکین امیدوار از جمهوری خواهان از قیام 6 ژانویه حامیان خود را برای احترام به پرچم انتقاد کرد


وارنتون ، گلن یانگکین در روز پنجشنبه جمهوری خواه نمی گفت که می خواهد دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا در هفته های پایانی انتخابات فرمانداری ویرجینیا برای او تبلیغ کند و از تجمع جنجالی جناح راست که قبلاً از نامزد وی حمایت می کرد فاصله گرفت. به

گلن یانگکین می گوید: “مردی که دو هفته و نیم آینده در اینجا کمپین می کند. من در رای گیری هستم. “او به خبرنگاران اشاره کرد و خود را در سومین شخص پس از یک کمپین انتخاباتی در یک پارک عمومی معرفی کرد.

یانگکین – که می خواهد با توجه به “Forever Trumper and Never Trumpers” به قول خودش راهی خوب طی کند – گفت که از “گردهمایی ویرجینیا عقب” چهارشنبه خبر ندارد ، جایی که شرکت کنندگان با سازمان دهندگان پرچم A بیعت کردند. در شورش ناخدا آمریکایی در 6 ژانویه حضور داشتند ، هنگامی که گروهی از حامیان ترامپ به ساختمان حمله کردند و سعی کردند از اثبات شکست آن جلوگیری کنند.

– من درگیر نبودم ، بنابراین نمی دانم. یونگکین گفت ، اما اگر چنین بود ، ما نباید با این پرچم بیعت کنیم. “و به هر حال ، من بسیار واضح بودم ، امروز جایی برای خشونت – نه ، نه – در آمریکا وجود ندارد.” حقوق تجمع و اعتراض ما محفوظ است … اما جایی برای خشونت وجود ندارد. “

یانگکین در بیانیه بعدی خود افزود “پذیرش بیعت با پرچم مرتبط با 6 ژانویه عجیب و اشتباه است” و خشونت هایی که در جریان قیام حزب ترامپ صورت گرفت “بیمار و اشتباه” نامید.

ترامپ در نشست چهارشنبه شب در ریچموند تلفنی صحبت کرد و به حاضران گفت که یانگکین یک “ارباب بزرگ” است و دروغ خود را در مورد پیروزی در انتخابات 2020 تکرار می کند. این تظاهرات استراتژی سابق ترامپ استیو بنن را نشان داد و توسط مجری برنامه محافظه کار جان فردریک سازماندهی شد. ترامپ رئیس ستاد انتخاباتی ویرجینیا بود.

رئیس جمهور سابق یانگکین را که شامل ستاد انتخاباتی وی شامل چندین دستیار سابق ترامپ است ، تایید کرد ، اما به رهبر سابق حقوق خصوصی و تازه کار سیاسی اجازه داد تا بین شما و رئیس جمهور سابق فاصله بیندازد.

یانگکین از اجلاس بنون اجتناب کرد ، اگرچه یکی از سخنرانان سنا مورد اختلاف بود ، آماندا چیس ، یکی از طرفداران برجسته نظریه های توطئه تقلب در انتخابات ، که از جمهوریخواهان پیش از انتخابات حمایت کرد و آنها را از دست داد.

وی درباره خود در مورد حضور چیس در این مراسم گفت: “تنها جانشین گلن یانگکین گلن یانگکین است.”

و در حالی که یانگکین وعده داده بود که امنیت انتخابات را افزایش می دهد ، دروغ های ترامپ درباره کمپین 2020 را تکذیب کرد.

یانگکین گفت: “از ابتدا ، من کاملاً روشن بودم که فکر نمی کنم در طول مبارزات انتخاباتی کلاهبرداری بزرگی در ویرجینیا رخ داده باشد و جو بایدن به طور قانونی به عنوان رئیس جمهور ما انتخاب شده است.”

یونگکین بار دیگر تحت فشار قرار گرفت که آیا می خواهد ترامپ به ویرجینیا بیاید یا نه ، یانگکین طفره رفت. وی گفت: “هر کسی که من را فردی خوب بخواند ، از جمله رئیس جمهور ترامپ بسیار قدردانی خواهد شد.”

در مقابل ، تری مک آلیف دموکرات ، فرماندار سابق ویرجینیا که اکنون برای کار قدیمی خود نامزد شده است ، بزرگترین ستارگان ملی حزب خود را پذیرفته است. باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین ، جیل بایدن ، بانوی اول و استیسی آبرامز ، نامزد سابق فرمانداری گرجستان در روزهای آینده برای او تبلیغ می کنند. بایدن این کار را در ماه جولای انجام داد.

یونگکین می داند که اگر قرار باشد اولین جمهوری خواهی باشد که از سال 2009 در ویرجینیا پیروز شده است ، باید در این انتخابات نیمه سال پیروز شود و در انتخابات حزب محافظه کار شرکت کند.

اما برای دموکرات ها ، نگرش وحشتناک یانگکین به جناح راست حزبش یک عمل بیش نیست و رد کلی ترامپ کافی نیست.

مک آلیف در کمپین با خبرنگاران در واکنش به جلسه چهارشنبه گفت: “همه اینها در اینجا یک کار را انجام می دهد – دونالد ترامپ ، دونالد ترامپ ، دونالد ترامپ.”

کمپین مک آلیف نیز به سرعت مورد توجه قرار گرفت یونگکین از فردریک تشکر کرد که او روز دوشنبه در برنامه رادیویی خود میزبان این رویداد بود.

کمپین مک آلیف نیز آغاز شده است تبلیغ جدید تلویزیونی ویدئویی از تظاهرات ترامپ در تمجید از یونگکین پنجشنبه مشاهده می شود.

ترامپ در این تبلیغ می گوید: “امیدوارم گلن وارد شود و هر کاری که ما می خواهیم به عنوان فرماندار انجام دهد.”دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *