گیره های بطنی سالم – تناسب اندام کندی


اگر کارفرمای شما به شما این فرصت را می دهد که در یکی از برنامه های متعدد سلامتی شرکت ما ، Mt. Laurel ، NJ شرکت کنید ، ممکن است بخواهید نحوه شروع یک شیوه زندگی سالم را در نظر بگیرید. به هر حال ، ممکن است در گذشته رژیم های غذایی را با موفقیت مختلط امتحان کرده باشید ، یا فقط به وزنه برداری یا تمرینات قلبی متکی باشید تا به اهداف تناسب اندام خود برسید.

ایجاد یک سبک زندگی سالم برای همه متفاوت است ، اما اغلب به معنای ایجاد یک رژیم غذایی مغذی تر برای رژیم روزانه شما است. در اینجا اگر می خواهید یک سبک زندگی سالمتر را شروع کنید ، برخی از بهترین مواردی که باید در انبار خود نگهداری کنید ، آورده شده است.

عدس و حبوبات

عدس و حبوبات منابع عالی مواد مغذی و پروتئین هستند بدون افزودن چربی های ناسالم یا مواد غیر ضروری و بالقوه مضر به آشپزی. آنها اغلب می توانند جایگزین گوشت در تاکو ، سوپ یا حتی سالاد شوند تا پروتئین بیشتری را افزایش دهند.

علاوه بر نگه داشتن عدس و حبوبات خشک ، کنسرو لوبیا نیز باید در قفسه های انبار تعبیه شود تا زمان لازم برای تهیه غذای سالم در یک عصر شلوغ روز هفته کاهش یابد.

غلات کامل

رژیم غذایی سالم نیاز به کمک کربوهیدرات های خاص دارد. کربوهیدراتهای پیچیده مانند غلات کامل ، ماکارونی غلات کامل ، جو دوسر و بسیاری دیگر منابع بسیار خوبی از انرژی را برای بدن شما ارائه می دهند زیرا دیرتر از انواع دیگر هضم می شوند. اگر کمی زمان بیشتری برای تهیه آن داشته باشید ، برنج قهوه ای نیز می تواند انتخاب خوبی برای غذای سالم باشد.

گزینه های سرد و یخ زده

یک متخصص تغذیه همیشه توصیه می کند که برخی از اقلامی را که ماندگاری بیشتری دارند ، در دست داشته باشید ، حتی اگر به کمی خنک کننده نیاز داشته باشند. به عنوان مثال ، تخم مرغ و شیر بادام اغلب چند هفته در یخچال بدون فساد به طول می انجامد و برای پروتئین و سایر مواد مغذی که به سیری در طول روز کمک می کنند بسیار عالی است.

در قسمت یخ زده ، می خواهید اطمینان حاصل کنید که همیشه یک کیسه سبزیجات مخلوط در فریزر وجود دارد که می توانید در عرض چند ثانیه آن را بیرون بیاورید. در حالی که میوه ها و سبزیجات تازه هنوز بر انجماد ترجیح داده می شوند – برای طعم و مزه ، بدون هیچ دلیل دیگری – سبزیجات منجمد را می توان به سرعت بخارپز یا بخارپز کرد و هنگام تهیه غذاهای سالم ، اقلام عالی را در دست داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اتاق های سالم که باید در دست داشته باشید یا بحث در مورد برنامه های سلامتی شرکت های موجود در South Jersey ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *