کمیته اخلاق دولتی JCOPE کاوش خارجی را در مورد پیشنهاد کتاب Cuomo تأیید کرد

کمیته اخلاق دولتی JCOPE کاوش خارجی را در مورد پیشنهاد کتاب Cuomo تأیید کرد


کمیته اخلاق ایالت نیویورک یک شرکت حقوقی خارجی را استخدام می کند تا بررسی کند که چگونه اندرو کوئومو فرماندار سابق به درخواست وی برای اجازه نوشتن خاطرات خود در طول همه گیری رسیدگی کرده است. بحران آمریکابه

تأیید وکیل کمیته مشترک اخلاق دولتی در زندگی عمومی در تابستان 2020 به کوئومو اجازه داد تا علاوه بر حقوق بیش از 200،000 دلار بودجه مالیات دهندگان ، قرارداد 5.1 میلیون دلاری را با گروه انتشارات Crown امضا کند.

اما این پروانه صدور مجوز ، ماه ها و قرارداد کتاب ، مخفی نگه داشته شد. گروه های دولتی خوب در این زمینه پرچم قرمز برافراشته اند و این نگرانی ها پس از آنکه گزارش های مختلف نشان داد که از منابع عمومی در برنامه ریزی و تهیه پیش نویس استفاده می شود ، تشدید شده است.

موضوع قرارداد کتاب Cuomo پیگرد کیفری دفتر دادستان کل Letitia James و تحقیقات مجمع عمومی است.

در بعد از ظهر سه شنبه در نشست رهبری بیش از دو ساعته ، کمیسیون های JCOPE به استخدام یک وکیل خارجی برای رسیدگی به پرونده رای دادند و پس از آن خوزه نیوکس ، رئیس جدید منصوب JCOPE ، توافق را مبهم توصیف کرد.

نیوکس گفت: “کمیته به تصویب ابقاء یک مشاور حقوقی مستقل که در عملیات حقوقی و رویه ای کمیته تحقیق می کند ، رای داد.” نیکس روز دوشنبه توسط فرماندار کتی هوچول شنیده شد تا منصوب موقت کومو را بر عهده بگیرد.

دیوید مک نامارا ، کمیته ای که توسط جمهوری خواهان منصوب شده بود ، در یک جلسه ماراتن غیرعلنی سعی کرد این موضوع را در پرونده عمومی حل و فصل کند و از رهبری کمیته خواست تا بررسی کند که چگونه به کوئومو اجازه می دهد “در فعالیتهای خارجی شرکت کند.” نسخه شخصی کتاب بحران آمریکابه “

قبل از پایان کار ، نیوکس مک نامارا را قطع کرد و کمیته بلافاصله در کمتر از پنج دقیقه به جلسه غیرعلنی رفت ، بدون هیچ گونه اظهارنظر عمومی دیگر. سخنگوی JCOPE از اظهارنظر فراتر از آنچه نیوفس در جلسه عمومی گفت ، خودداری کرد.

ریچ آزوپردی ، سخنگوی کمپین Cuomo ، در پاسخ به رای سه شنبه JCOPE گفت: “اگر JCOPE بخواهد JCOPE را بررسی کند ، این کار را خواهد کرد.”

رای JCOPE می تواند نشان دهنده تلاش کمیسیون برای به دست آوردن بخشی از استقلال و اعتبار خود پس از ادعای اعمال نفوذ بیش از حد از سوی Cuomo بر آن باشد. سرنوشت هیئت مدیره نامشخص است و هوچول اعلام کرده است که می خواهد برای اصلاحات اخلاقی گسترده تری تلاش کند.

این نیز دومین بار در ماه های اخیر است که کمیته خواستار بررسی اقدامات خود شده است. در رای گیری ماه آگوست ، JCOPE از دادستان کل جیمز خواست در مورد احتمال افشای اطلاعات محرمانه به Cuomo در مورد دستیار اصلی و دوست نزدیک خود ، جو پرکوکو ، که اکنون به اتهام فساد در زندان فدرال است ، تحقیق کند.

گری لاوین ، منتخب جمهوری خواه کمیته JCOPE ، منتقد دیرینه روند تصویب کتاب Cuomo ، گفت: “پیشرفت در حال پیشرفت است” ، اگرچه خوش بینی او اندازه گیری شد. “س isال این است” ، پیشرفت آنقدر کند است که به یک کشش کروی تبدیل می شود که در آن همه چیز فقط کشیده شده است؟ “

پس از آنکه بهار سال گذشته به دنبال مجموعه ای از اتهامات مربوط به آزار و اذیت و آزار جنسی ، به نفع Cuomo شروع شد ، قرارداد کتاب سودآور او ، که در اوج محبوبیت همه گیری همه گیر تأمین شد ، مورد توجه روزافزون قرار گرفت.

برای اینکه کوئوم بتواند خاطرات خود را در مورد بیماری همه گیر در تابستان گذشته بنویسد ، ابتدا به امضای JCOPE ، داور آینده قوانین اخلاق دولتی نیاز داشت. اما کل کمیته هرگز به این درخواست رای نداد.

در نامه نگاری که ماه ها بعد در درخواست آزادی اطلاعات منتشر شد ، جودیت موگول ، وکیل اتاق اجرایی در ژوئیه 2020 درخواست مجوز کرد ، بدون ذکر اینکه چقدر فرماندار می تواند برنده شود ، اما قول نداد که از بودجه عمومی استفاده نخواهد کرد. این درخواست یک هفته بعد توسط مشاور ارشد JCOPE ، مارتین لوین ، بین جلسات کامل کمیته تأیید شد و بدون رأی کمیسر ، اعضای جمهوری خواه کمیته ماه هاست که اعتراض می کنند. کارکنان JCOPE ، از طریق سخنگوی خود ، اظهار داشتند که درخواست های درآمد خارجی به طور منظم بدون رای توسط کمیته کامل بررسی و تأیید می شود.

مک نامارا در مصاحبه با WNYC / Gothamist گفت: “ما یک فرماندار نشسته داشتیم که درخواست یک اقدام خارجی را داشت که منجر به پرداخت بسیار قابل توجهی برای گزارش او در مورد مسائل مطرح شده در طول وظیفه فرمانداری می شد.” رای. – این موضوعی است که باید قبل از کل کمیته مطرح می شد.

فرماندار سابق از افشای پرداخت 5.1 میلیون دلاری خود خودداری کرد تا اینکه سرانجام اظهارنامه مالیاتی خود را در ماه مه ، هفت ماه پس از انتشار این خاطرات ، صادر کرد. همانطور که فعالیت سیاسی کوئومو در اوایل سال جاری رو به افول بود ، فروش کتاب او کاهش یافت. به گفته نیویورک تایمز ، کمتر از 50،000 نسخه فروخته شد.

در حدود زمانی که کیومو قرارداد کتاب را در تابستان گذشته به دست آورد ، دولت وی انتشار اطلاعات مربوط به مرگ و میر ناشی از COVID-19 در ساکنان خانه سالمندان را به تعویق انداخت ، از جمله تغییر گزارش وزارت بهداشت برای کاهش تعداد مرگ و میر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *