چرا برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی با وجود داشتن شرایط پزشکی در واکسیناسیون تردید دارند؟

چرا برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی با وجود داشتن شرایط پزشکی در واکسیناسیون تردید دارند؟


آرلین مرتنز بدترین وضعیت همه گیری COVID را به عنوان تکنسین مراقبت از بیمار در بیمارستان Kingsbrook در Flatbush مشاهده کرد. در جریان اولین موج بروکلین ، او بیمار را پس از تلاش بیمار برای مکش اکسیژن در ریه های آسیب دیده اش قبل از خاکستری شدن و از بین رفتن مشاهده کرد. كاری كه او می توانست انجام دهد جز این بود كه دستان آنها را بگیرد ، به این امید كه آخرین لحظات آنها كمتر از دیگران تنها باشد.

اما هنگامی که زمان دریافت واکسن کووید -19 فرا رسید ، داروی وعده داده شده توسط رانندگان در نهایت از درد ناشی از همه گیری جلوگیری می کند.

“این بدن من است ، این کلیسای من است و هیچکس [has] این حق است که مرا مجبور به انجام کاری کند که نمی خواهم انجام دهم.

بی میلی شدید او نشان دهنده یک روند کوچک اما قابل توجه در بین کارکنان مراقبت های بهداشتی است. حتی قبل از انتشار COVID-19 ، میزان واکسیناسیون متفاوتی برای واکسیناسیون سالانه آنفولانزا مشاهده شد-پزشکان به طور کلی بیشترین پوشش را دارند و پس از آنها پرستاران قرار دارند. بر اساس داده های مراکز پیشگیری و کنترل بیماری ها ، دستیارها و مددکاران پرستاران در حدود یک چهارم نسبت پزشکان و پرستاران در برابر آنفولانزا واکسینه شدند.

واکسن های COVID-19 این تردید را در جریان اصلی قرار داده است. از آنجا که واگذاری واکسیناسیون در صنعت محتمل شده و اکنون به واقعیت تبدیل شده است ، اغلب اعتراضاتی در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی وجود دارد. قبل از تصدی نیویورک ، از هر پنج کارمند بیمارستان یک نفر واکسینه نشده بود و میزان تردید در میان کسانی که در خانه های سالمندان کار می کردند ، حتی بیشتر بود.

مواجهه با س questionsالات برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی این سوال را ایجاد کرده است که چرا افراد در حرفه های علمی می توانند از پزشکی اجتناب کنند. متخصصان سلامت ترکیبی از عوامل متعددی را ذکر می کنند ، مانند این واقعیت که متخصصان سطح پایین بهداشت در فرایند تصمیم گیری در مورد الزامات محل کار کنار گذاشته می شوند.

از دیگر عوامل مهم می توان به انتشار اطلاعات غلط در مورد واکسن ها و لزوم به روز رسانی برنامه درسی پزشکی ، به ویژه در پرستاری ، برای مقابله با اطلاعات غلط اشاره کرد. در بهار امسال ، انجمن کالج های پرستاری آمریکا مبلغ 100،000 دلار ، با بودجه CDC ، برای تقویت منابع آموزشی مرتبط با واکسن برای دانش آموزان و ارائه دهندگان ، اعطا کرد.

بلیما مارکوس ، پرستار انکولوژی در کلینیک شیمی درمانی و استاد پرستاری در کالج هانتر ، می گوید: “پرستاران قربانی اطلاعات غلط مشابه متخصصان غیر بهداشتی هستند.”

همین امر در مورد سایر متخصصان بهداشت مانند Meertens صادق است. Meertens گفت که با وجود بیش از یک دهه تحقیق ، نگران این است که واکسن ها چگونه سریع تکامل یافته اند. او گفت که فیلم هایی را در WhatsApp مشاهده کرده است که عوارض جانبی واکسن های COVID-19 را نشان می دهد. ویدئوهای اضافی در مورد سخنرانان جنبش ضد واکسیناسیون ارسال شد ، که معلوم است اطلاعات غلطی را حتی قبل از همه گیری منتشر می کند.

هشت ماه بعد ، او هنوز پشتکار داشت که ایالت در اواسط آگوست اعلام کرد که واکسن ها را به کارکنان بهداشتی مانند او واگذار می شود. او عصبانی بود ، علیرغم این واقعیت که دوزهای صدها میلیون دریافت کننده داروها را بی خطر و م provenثر ثابت کرده بود.

مرتنس گفت: “من از این واقعیت که آنها ما را مجبور می کنند کاری را که نمی خواهیم انجام دهیم ، متنفرم.”

واکسن ها به طور طبیعی گرفته شدند زیرا می دانستیم که آنها کار می کنند. ما می دانستیم که آنها زندگی را نجات دادند.

بلیما مارکوس ، پرستار انکولوژی ، کالج هانتر

مارکوس از دیرباز پیشتاز غلبه بر چنین تردیدها و تبلیغات بی پروا علیه واکسیناسیون بوده است ، مانند شیوع بیماری سرخک در سال 2019 ، هنگامی که اطلاعات غلط جوامع یهودی ارتدوکس را در نیویورک و شهرستان راکلند فرا گرفت. اپیدمی اخیر کار او را تشدید کرد و بیشتر اوقات فراغت خود را با جبران اطلاعات غلط در مورد واکسن های COVID-19 که در بین همکاران پرستار فیس بوکش پخش شده بود ، صرف کرد.

در بیمارستان ها و کلینیک هایی که در آن کار می کرد ، و همچنین در سراسر شبکه حرفه ای خود ، مارکوس متوجه الگوهای حکایتی تردید واکسن در خطوط حرفه ای و سیاسی شد. در بهار امسال ، گروه سیاست های بهداشتی KFF روند مشابهی را برای کارکنان بهداشت خط مقدم ثبت کرد: اعتماد به واکسیناسیون در میان دموکرات ها بیشتر بود. فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی ؛ و کسانی که سفید یا اسپانیایی هستند. طبق مطالعه ای که تقریباً در همان زمان در مجله بهداشت عمومی منتشر شد ، شایع ترین نگرانی متخصصان مراقبت های بهداشتی که در مورد واکسیناسیون تردید داشتند ، ایمنی ، اثربخشی و عوارض احتمالی واکسن های COVID-19 بود.

این تقسیمات در طول تابستان ادامه داشت ، حتی در حالی که نسخه دلتا موج دیگری از موارد و مراقبت های بیمارستانی را ایجاد کرد. یک نظرسنجی سراسری از کارکنان بهداشتی ، که توسط پروژه The States States Project در ماه آگوست منتشر شد ، نشان داد که میزان واکسیناسیون در بین کارکنان بهداشتی با حقوق بالا و ماهر بیشتر است. او همچنین شکاف بین کارکنان بهداشت واجد شرایط دموکرات ها را افزایش داده است – میزان واکسیناسیون برای این گروه از 80 درصد فراتر رفته است. کارگران بهداشت جمهوری خواه نرخ های زیر 70 درصد را گزارش کردند. به طور جداگانه ، KFF یافته های مشابهی را برای عموم مردم به دست آورد.

مارکوس گفت که نگران است که آموزش پرستاران دانشگاه به روز نشده باشد تا این تردید واکسیناسیون را منعکس کند. هنگامی که او بین سال های 2008 تا 2010 پرستار اولیه بود ، مربیان او در موضوعاتی مانند علوم واکسن یا اپیدمیولوژی تحقیق نکرده و به آنها بازجویی از مطالعات علمی را نیز آموزش ندادند. این دروس فقط در کلاس های کارشناسی ارشد و دکتری ارائه شد.

تفاوت قدرت در این نهادها مشکلات بی اعتمادی را تشدید می کند.

دکتر یاسمین تراورز ، استادیار ، کالج پرستاری نیویورک روری مایرز

وی گفت: “واکسن ها بسیار طبیعی بودند زیرا ما می دانستیم که آنها کار می کنند. ما می دانستیم که آنها زندگی را نجات دادند. این به سادگی تایلنول بود. او گفت که شما نیازی به درسی در مورد علت عملکرد تایلنول ندارید. مردم اطلاعات بیشتری می خواهند و البته به نوعی از آن برخوردارند ، اما این بدان معناست که مربیان باید این ارائه دهندگان را تغییر دهند. “

علاوه بر تغییر برنامه درسی و رمزگشایی بهتر اطلاعات غلط ، دکتر یاسمین تراورس ، استادیار کالج پرستاری روری مایرز در دانشگاه نیویورک ، گفت که کارکنان پشتیبانی ، مانند دستیاران پرستاری و تکنسین های پرستاری ، باید سهم بیشتری در این زمینه داشته باشند. آینده. راهنمای بهداشت عمومی به عنوان مثال ، وی اشاره کرد که “سفیران پرستاری” هستند که مدیران بیمارستان می توانند به طور مرتب با آنها مشورت کنند تا کارکنان را زودتر از نگرانی ها آگاه کنند و برای درمان آنها ایده بگیرند.

تراورس گفت: “تفاوت قدرت در این موسسات مشکلات بی اعتمادی را که در بین این گروه ها دیده ایم تشدید می کند.” -آنها باید در تیم تصمیم گیرنده باشند.

با ورود نیویورک و کشور در پاییز و مواجه شدن با موج احتمالی دیگر ، دستورات مهمترین گزینه برای بهبود میزان واکسیناسیون برای کارکنان بهداشت و درمان شد. داده های اولیه نشان می دهد که نیاز نیویورک به اکثر کارکنان مراقبت های بهداشتی به منظور افزایش نرخ ایمن سازی است. پس از لازم الاجرا شدن این دستور در هفته گذشته ، حدود 90 درصد از افرادی که در بیمارستان ها و خانه های سالمندان کار می کردند کاملاً واکسینه شدند ، در حالی که 75 درصد آن یک ماه و نیم قبل بود.

Meertens ، که اکنون در بیمارستان بروکدیل کار می کند ، تا آخرین لحظه استقامت کرد. از آنجا که او خطر از دست دادن شغل خود را نداشت ، اولین دوز COVID-19 خود را در 27 سپتامبر ، همان روزی که تعیین شد ، دریافت کرد. اما او از این موضوع راضی نبود.

او گفت: “ما سال گذشته قهرمان بودیم و امسال هیچ نیستیم.” – آنها به تصمیم ما احترام نمی گذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *