نمره دوچرخه چقدر است؟ موانع اجتماعات دوچرخه سواری


شهری با مسیرهای دوچرخه سواری ایمن

انتقال به شهر جدید در وسط همه گیری COVID-19 ممکن است منجر به انتقال دشواری شود. بدون رفتن معمولاً به رستوران ، کنسرت یا رویدادهای ورزشی ، ما خانه جدید خود را با چالش های جدیدی روبرو کرده ایم. وقتی من و شوهرم در ژوئن 2020 به مینیاپولیس نقل مکان کردیم ، هر دو مانع مصدومیت مان شد. خوشبختانه مسیرهای دوچرخه سواری بسیار متصل به هم در شهر فرصتی عالی برای کشف شهر جدید ما و دور ماندن ایمن فراهم کرد. ما به سرعت خود را بیشتر از همیشه در حال دوچرخه سواری دیدیم و یکی از دلایل اصلی ادامه دوچرخه سواری این بود که “آسان” بود. ما در مسیرهای دوچرخه با ترافیک خودرو مبارزه نکردیم. ما هرگز به مناطقی برخورد نکردیم که مسیرهای دوچرخه سواری به طور ناگهانی پایان یافت ، بنابراین خوشبختانه هرگز مجبور نشدیم با تردد وسایل نقلیه ادغام شویم. من از دوچرخه سواری در حالی که ماشینها در حال مسابقه هستند لذت نمی برم و به دیگران در جاده اهمیت نمی دهم ، اما مسیرهای دوچرخه سواری شهرهای دوقلو نسبتاً از این امر محافظت شده بود. بزرگترین شکایت من این بود که آنها گاهی اوقات بودند دوچرخه سواران زیاد (چگونه می توانم این را بگویم)!

من در کلاس پزشکی دوچرخه خود را برای کلاس سوار می شدم ، اما فقط باید یک کیلومتر در خیابان ها ، جایی که شلوغ نبود (اگرچه مسیرهای دوچرخه سواری وجود نداشت) ، طی می کردم. از آن زمان ، من گاهی دوچرخه سواری تا محل کار را در نظر می گیرم ، اما موانع متعددی وجود دارد ، از جمله عوامل اجتماعی مانند عدم اتصال زیرساخت ها (مسیرهای دوچرخه سواری که به یکدیگر متصل می شوند و نیازی به ادغام ناگهانی با تردد خودروها ندارند). دوچرخه سواری محافظت شده خطوط و پیاده روها ، و نور ضعیف ، و عدم دسترسی به عوامل شخصی مانند دوش گرفتن هنگام کار. در مینیاپولیس ، تعداد زیادی از ساکنان با دوچرخه رفت و آمد می کنند یا برای کار به محل کار خود می روند ، و اکنون دلیل آن را می فهمم: زیرساخت های شهر این کار را آسان و لذت بخش می کند. این امر باعث شد بیشتر به این فکر کنم که چه باید کرد تا به مردم شهرهای دیگر فرصت داده شود تا از مزایای دوچرخه سواری بی دغدغه در جوامع خود استفاده کنند.

دوچرخه سواری به محل کار یا مدرسه مزایای متعددی دارد ، از جمله:

  • افزایش فعالیت بدنی که می تواند خطر بیماری های مزمن را کاهش دهد
  • کاهش ردپای کربن
  • از ترافیک خودداری کنید
  • خطر ابتلا به COVID-19 با وسایل نقلیه عمومی کاهش می یابد
  • روحیه و شناخت بهبود یافته است
  • به مردم کمک کنید تا توصیه های کالج پزشکی ورزشی آمریکا را برای 150 دقیقه فعالیت بدنی در هفته رعایت کنند
  • در هزینه خود صرفه جویی کنید زیرا دوچرخه سواری ارزان تر از رانندگی و رانندگی است

علیرغم مزایا ، بسیاری از جوامع مانع دوچرخه سواری می شوند ، از جمله اتصال زیرساخت ها ، عدم وجود مسیرهای دوچرخه سواری یا پیاده روها و نور ضعیف. در شهرهای ایالات متحده ، اتصال زیرساخت ها یکی از موانع اصلی دوچرخه سواری است. سیاست های کل خیابان ها می تواند به ایجاد جوامعی کمک کند که انتخاب فعالیت روزانه راحت تر و ایمن تر است. خیابانهای کامل به منظور ایجاد ایمنی ، راحتی و اولویت برای عابران پیاده و دوچرخه سواران طراحی شده اند تا با اولویت بندی ایمنی و بهداشت عمومی به ایجاد جوامع قابل سکونت کمک کنند. از بین بردن موانع اضافی دوچرخه سواری ، مانند مسیرهای باریک دوچرخه سواری ، عدم تفکیک وسایل نقلیه ، تقاطع های چالش برانگیز و مسیرهای دوچرخه سواری پوشیده از برف و یخ ، راه هایی است که در آنها مردم احساس راحتی بیشتری در دوچرخه سواری می کنند.

نقشه ایالات متحده نمره دوچرخه 2020اگرچه انتخاب نهایی فعال بودن یا دوچرخه سواری به انتخاب فرد بستگی دارد ، اطمینان از دسترسی به مسیرهای دوچرخه سواری ایمن ، متصل و دارای نور مناسب باید بر عهده جامعه باشد و دستورالعمل های جامعه می تواند به دوچرخه سواران در اولویت بندی برنامه ریزی زیرساخت های شهری کمک کند. ACSM American Fitness Index از چهار شاخص برای ارزیابی اتصال زیرساخت ها استفاده می کند که یکی از آنها امتیاز دوچرخه است.®به مینیاپولیس ، MN رتبه اول را در امتیاز دوچرخه دارد®و سپس پورتلند ، OR ، شیکاگو ، IL ، دنور ، CO و سان فرانسیسکو ، CA. اما چه چیزی این شهرها را در بالای لیست قرار داده است؟ آنها در درجه اول دارای زیرساخت های متصل به هم هستند و دارای مسیرهای دوچرخه سواری خوب هستند که اغلب از تردد خودروها جدا می شوند. در سال 2016 ، مینیاپولیس یک سیاست کامل در خیابان اجرا کرد که عابران پیاده را در اولویت قرار می دهد ، سپس دوچرخه سواری و حمل و نقل عمومی و در نهایت استفاده از خودرو. مینیاپولیس دارای شبکه مسیرهای دوچرخه سواری است که همه سنین را تشویق می کند تا در طول سال ، در طول تمرین و رفت و آمد ، دوچرخه سواری کنند. بسیاری از شهرهای دیگر زیرساخت های مسیرهای دوچرخه سواری مشابهی را اتخاذ کرده اند ، اما بسیاری از شهرها هنوز فاقد مسیر دوچرخه ایمن و متصل به یکدیگر هستند.

توسط آلیسون شرودر ، MD ، پزشک ورزشی ، در میدان کلینیک مایو ، مینیاپولیس ، MN. او در آگوست 2021 به گروه پزشکی فیزیکی و توانبخشی در مرکز پزشکی دانشگاه پیتسبورگ پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *