“من فقط برای این کار آموزش ندیده ام”: کارکنان وزارت آموزش و پرورش به مدارس نیویورک تنزل یافتند

"من فقط برای این کار آموزش ندیده ام": کارکنان وزارت آموزش و پرورش به مدارس نیویورک تنزل یافتند


وقتی شهردار بیل دو بلاسیو دستور واکسیناسیون علیه COVID-19 را برای همه کارکنان وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد ، چندین بار به خانواده ها اطمینان داد که شهر منابع زیادی برای پر کردن خالی های ناگهانی در 1800 مدرسه دولتی سیستم دارد.

بخشی از برنامه این بود که کارکنان مرکزی – کارکنان DOE که در دفاتر اداری کار می کنند – در مدارس با هزاران معلم جایگزین مستقر شوند.

اما بلاسیو گفت که این کارکنان مرکزی منصوب شده دارای تجربه و مجوز آموزشی برای کار با دانش آموزان هستند.

“ما هزاران و هزاران معلم جایگزین واکسینه شده و با تجربه آماده داریم. این اولین قدم آشکار است ، اما این واقعیت نیز وجود دارد که کارکنان مرکزی هزاران مربی ، مربیان فارغ التحصیل را استخدام می کنند که در صورت نیاز می توانند نقش های متفاوتی را بر عهده بگیرند. “

با این وجود ، برخی از کارکنان ستاد مرکزی بدون تجربه آموزشی خود را در کلاس درس پیدا کردند. ارین کوتور ، کارمند اداری مرکزی ، روز دوشنبه به جای دفتر معمول خود ، در نزدیکی دادگاه Tweed ، دفتر مرکزی آموزش و پرورش در منهتن ، به یک مرکز آموزش اولیه در بروکلین مامور شد.

کوتور ، که به عنوان مدیر اجرایی آموزش و پرورش ویژه در مدارس چارتر فعالیت می کند و هرگز در کلاس درس کار نکرده است ، می گوید: “من واجد شرایط کار با کودکان نیستم ، من به معنای واقعی کلمه تجربه کار با کودکان را ندارم.”

کوتور می گوید: “بنابراین وقتی من روز دوشنبه در مرکز Pre-K حاضر شدم ، قطعاً فکر کردم که ممکن است در کارکنان امنیتی درب منزل وظیفه باشم ، یا شاید در آشپزخانه یا چیزی کمک کنم.” “و من اساساً یک شناور (غیرحرفه ای) بودم که در بسیاری از کلاس های درس حرکت می کردم و بیشتر با بچه های سه ساله کار می کردم.”

کوتور گفت سه نفر از تیم کوچک او تا 15 اکتبر به مدرسه رفتند.

سخنگوی DOE گفت که حدود 1000 کارمند مرکزی این هفته در مدارس مستقر شده اند.

کتی اوهانلون ، سخنگوی DOE روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: “اکثر آنها دارای مجوز آموزشی ، عنوان و تجربه هستند.” “برای کسانی که نمی کنند ، آنها پشتیبانی اداری ، نظارت اضافی و موارد دیگر را ارائه می دهند.”

طبق دستورالعمل واکسیناسیون DOE ، کارکنان باید حداقل یک دوز واکسن را قبل از شروع روز تدریس 4 اکتبر دریافت کنند ، یا با بیمه درمانی یا استعفا از مرخصی بدون حقوق برخوردار شوند. پس از آنکه تعدادی از چالش های حقوقی و اتحادیه ها شهر را مجبور به تجویز مصونیت پزشکی و مذهبی کردند ، این دستور از این هفته به اجرا در آمد.

اوهانلون ، DOE ، گفت 95 درصد از تقریبا 148،000 کارمند این بخش واکسن را روز چهارشنبه انتخاب کردند. از 78،600 معلم DOE ، 96 or یا 75،500 واکسینه شدند. از 23400 نفر از متخصصان حرفه ای که با دانش آموزان با نیازهای ویژه کار می کردند ، 93 or یا 21600 نفر واکسینه شدند.

با این وجود ، این دستور به این معنی بود که هزاران معلم واکسینه نشده و متخصصان حرفه ای این هفته برای مشاغل درخواست نکرده اند و این غیبت ها می تواند دانش آموزان با نیازهای ویژه را تحت تأثیر قرار دهد.

پائولت هیلی ، یکی از اعضای شورای آموزش ویژه در سطح شهر که پسرش ، لوکاس ، از طریق DOE تحت درمان کار و گفتاردرمانی قرار می گیرد ، گفت که این خدمات ناگهان این هفته لغو شد.

هیلی گفت: “آنها از طریق Google Classroom ایمیلی ارسال کردند و گفتند که به کلاس های دیگر سایت های دیگر نیز تعمیم داده می شود و این هفته نمی توانند درمان ارائه دهند.”

واورکا گفت ، متخصص حرفه ای ، که با پسر هفت ساله جسیکا واورکا ، تئو ، در مدرسه ای در بروکلین کار می کرد ، به او گفت که این هفته به سر کار بر نمی گردد.

پسرش سرانجام پنجشنبه به عنوان حرفه ای حرفه ای منصوب شد ، اما این آشفتگی به این معنا بود که تئو ، که دارای تعدادی از نیازهای ویژه بود ، روزها از حمایت کافی برخوردار نبود – از جمله دسترسی منظم به غذا به دلیل اختلال خوردن. واورکا آن را در خانه نگه داشت.

واورکا می گوید: “کارهای کوچکی که (حرفه ای) انجام می دهد تا زندگی کودک را به درستی کار کند و به آموزش دسترسی داشته باشد ، به کسی اطلاع داده نشده است.” “و چگونه می تواند چنین باشد؟ مخصوصاً وقتی پرسنل مرکزی پایین بیایند؟ چگونه می توانستند بچه ها را بشناسند؟ “

کمبود کارکنان مدرسه همچنین به معنای تغییرات لحظه آخری برای معلمان DOE بود که خود را جابجا کردند یا همکاران گمشده خود را پنهان کردند.

کری مک کورمک ، که در کالج کلاس های یازدهم و دوازدهم و سمینارهای شغلی در آکادمی شرق برانکس برای آینده تدریس می کند ، می گوید: “ما هر روز آنجا بودیم و مردم بیشتر و بیشتر کنار می روند.” “ما یک معلم داشتیم که به تازگی در یکی از مراکز درمانی قرار گرفته بود – بسیار کم و بسیار دور – و بنابراین دو معلم در حال مراقبت از درس خود هستند. او یک معلم ریاضی است و به همین دلیل درس های اضافی را گذرانده است. “

مک کورمک افزود: “همه فقط خسته شده اند.”

کوتور گفت که مرکز آموزش اولیه تعیین شده چهار کارمند خود را به دلیل واکسیناسیون از دست داد.

وی گفت: “معلمان قطعاً به کمک احتیاج داشتند ، فقط در کلاسهای درس دستهای اضافی داشتند.” “اما این بسیار است ، زیرا … من می خواهم مطمئن شوم که هیچ بچه ای آسیب نبیند.” بچه هایی هستند که نیاز به توجه بیشتری دارند و من برای این کار آموزش ندیده ام. “دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *