مارک فو ، مربی گونزاگا به دلیل ارجاع به DUI از کار تعلیق شد

مارک فو ، مربی گونزاگا به دلیل ارجاع به DUI از کار تعلیق شدمربی بسکتبال مردان گونزاگا ، مارک فیو ، به دلیل محرومیت ناشی از احضاریه سپتامبر خود در ماه سپتامبر به دلیل رانندگی در حالت مستی ، فصل را از دست می دهد.

تعداد کمی از آنها ، که انتظار می رود Bulldogs آنها در ابتدای فصل در رتبه اول قرار بگیرند ، روز شنبه برنامه سالانه پیش فصل فصل برنامه را از دست خواهند داد ، دو نمایش در مقابل اورگون شرقی (31 اکتبر) و ایالت لوئیس کلارک (5 نوامبر). ) ، و 9 نوامبر بازکننده فصل مقابل دیکسی استیت.

انتظار می رود این بازیکن 58 ساله در 13 نوامبر به دومین بازی فصل عادی گونزاگا مقابل تگزاس بازگردد.

تعداد کمی از آنها می گویند: “من یک ماه فرصت داشتم تا تصمیمات ناگواری را که در 6 سپتامبر گرفتم تجدید نظر کنم.” “باز هم ، من صمیمانه عذرخواهی می کنم و متعهد هستم که از این اشتباه درس بگیرم … من جدی بودن اقدامات خود را درک می کنم و از تأثیر این پیامد بر تیم ما پشیمان هستم.”

ماه گذشته ، مقدار کمی برای DUI به غیر از Coeur d’Alene ، آیداهو ذکر شد و نمونه های تنفس وی نشان می دهد که سطح الکل خون 0.119 و .120 بیش از حد مجاز 0.008 است. در ابتدا ، او به یک افسر پلیس گفت که بر اساس اسناد نقل شده توسط آسوشیتدپرس ، مشروب نخورده است ، قبل از آن ادعا شده بود که آن روز دو آبجو نوشیده است ، و آخرین نوشیدنی را چهار ساعت قبل از رانندگی نوشید.

در 21 فصل گذشته ، تعداد کمی از آنها توانستند برنامه گونزاگا را به یک قدرت ملی تبدیل کنند و 83.4 درصد از مسابقات را کسب کردند.

بولداگ ها فصل قبل 31 بر صفر پیش رفتند تا در بازی لیگ ملی مقابل بایلور شکست بخورند. گونزاگا بار دیگر برای کسب عنوان قهرمانی رقابت خواهد کرد و درو تیم تیم مهاجم ستاره را باز می گرداند و اولین بازی خود را در تیم چت هولمرن انجام می دهد ، بازیکن شماره یک در کلاس 2021.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *