غذای عالی ، وعده های بزرگ و فضایی دوستانه در Astoria Dulce Cultura

غذای عالی ، وعده های بزرگ و فضایی دوستانه در Astoria Dulce Cultura


همه چیز با یک churro شروع شد. کالی پاپاس ، “نانوایی آموزش دیده در خانه” که در فلاشینگ بزرگ شد و قبل از مهاجرت از شرق نورث پورت با دخترانش در آستوریا زندگی کرد ، مدتها در آرزوی افتتاح یک رستوران بود. با این حال ، برنامه ریزی فقط با بزرگ شدن فرزندانش سرعت می گیرد (کوچکترین آنها اکنون 17 ساله است) ، و بسیار مهم است که دوستش خوان کورتز یکی از دستاوردهای تازه ساخته شده را به او تحویل دهد.

پاپاس آخر هفته گذشته به Gothamist گفت: “او خوان چورو از من ساخت و من عاشق شدم.” “و من اینطور فکر می کردم که آنها باید در جایی فروخته شوند زیرا آنها بسیار خوب بودند! این ابتدا بود … اما بعد فکر کردم ، آه ، بیایید بستنی اضافه کنیم- من بستنی ام را دوست دارم- و سپس فکر کردم بیایید کمی اضافه کنیم غذا است … “

و سپس اپیدمی رخ داد ، که تا حدودی بحث برانگیز تنها عزم او را تأیید کرد. پاپاس گفت: “من فقط می خواستم رویای خود را زندگی کنم تا ببینم آیا می توانم آن را محقق کنم و فقط از شانس در زندگی استفاده کنم.” “اعتصاب COVID و همه اتفاقاتی که از آن زمان افتاده است ، من احساس کردم – زندگی کوتاه است ، هیچ زمانی مانند زمان حال وجود ندارد ، بیایید تلاش کنیم.”

منوی Dulce Cultura پر از انتخاب های جذاب است. دوازده نوع قصادیلا ، چند کیک ، برخی از بوریتوها و ناچوهای شکم پر ، باندریلا (یا “سگ خیابانی مکزیکی”) ، تامال ، بیرریا اسکویتس (که عالی به نظر می رسد) و Cheesy Mexi Fries ، که من سبزیجات با ذرت و گل کلم سرخ شده

سیب زمینی سرخ کرده فوق العاده بود ، با یک وعده بزرگ سیب زمینی ترد زیر مقدار مسخره ای از سس پنیر پرتقال روشن. پاپاس با این غذا دو نوع سس تند خانگی به میز من تحویل داد ، یکی از هانابرو و دیگری از فلفل شبح ، و آن بهشت ​​سنگی آسمانی بود.

Birria Taco (دو تا 10 دلار) ، ماهی تاکو (دو نفر 10 دلار) ، تاکو فوم خوک (دو عدد 13 دلار)

فلش

تاکوها در مرکز نمک چیزها قرار دارند و سه عددی که خوردم عالی بودند. کورتز در مورد این مواد نیز کوتاهی نمی کند ، و گوشت خوک قهرمان یک بشقاب بزرگ گوشت خوک بود ، چرب و لطیف ، و به خوبی با انبوهی از کارت های خرده چوب تعادل داشت. تاکو ماهی پر از خاشاک های پوسته پوسته ، کمی کوبیده و سرخ شده بود ، بیشتر از این برشته ، و همچنین یک سالسای انبه-آناناس خوش ساخت. و گوشت گاو بیرریا یک جانور بود ، غنی ، آبدار و شلخته به خودی خود ، و غوطه ور شدن در کنسوم آن را بیشتر کرد.

سایر گزینه های تاکو شامل پنیر Chorizo ​​، مرغ Fajita با سس ذرت سرخ شده ، Carne Asada ، Al Pastor ، میگو با آووکادو و قارچ با پنیر Oaxaca است. هر تاکو دو عدد سفارش دارد ، معمولاً حدود 9 دلار است ، اما می توانید انواع آن را مخلوط کرده یا با سه نفره احمقانه جلوه دهید.

در صورت امکان ، برای دسر صرفه جویی کنید. یا بار دیگر برگردید ، فقط برای شیرینی هایی که شامل بستنی خانگی در طعم هایی مانند میوه های شور ، نوتلا کنچا ، شکلات ، انبه و کره بیسکوف است. برای تهیه آفتابگردان می توانید انواع شربت ها و روکش های شیرین را اضافه کنید یا کوفته ها را با کونکای تازه به ساندویچ بستنی بخارپز کنید. من این کار را با دارچین ضخیم پاپاس چورو انجام دادم و بسیار خوشمزه بود ، دست زدن به همه پاداش بود ، متأسف نیستم.

و البته تعدادی کورتز وجود دارد که شما آنها را به عنوان “چپستیک” معمولی سفارش می دهید ، یا با آنها مانند نوتلا یا dulce de leche ، یا به عنوان “Loop Churros” در طعم هایی مانند Febity Pebbles ، S’mores و Almond Joy. پاپاس هنوز منتظر آبجو و شراب خود است ، اما در عین حال قهوه ، Jarritos و چیزی مناسب برای Horchata.

Dulce Cultura یک امر خانوادگی است. بعدازظهر شنبه ، پاپاس پخت ، مبدل شد و برای همه کسانی که وارد می شدند مهمان نوازی بی حد و حصر به نظر می رسید. دختر میانی او در پیشخوان کار می کرد در حالی که برای غذا می دوید و میزها را تردد می کرد. و کورتز او را به آشپزخانه بازگرداند.

خود پاپاس و کورتز این مکان را طراحی کرده و ساخته اند – “قبل از کار ، شش ماه پس از خون ، خون ، عرق و اشک از بین رفت” – دارای یک قسمت نشیمن در پیاده رو فوق العاده محافظت شده و میزهای داخلی روبروی ضیافت رنگارنگ یا آستانه پنجره پر شده. تزئینات شبانه وحشتناک هنوز هم در حال حاضر است.

در فرهنگ شیرین

پاپاس می گوید خوشحال است که هر روز به آستوریا باز می گردد. “می دانید ، وقتی در جایی قدم می زنید و این فقط یک احساس خوب است؟ فقط خوب پیش رفت. این یک محله عالی است. همه هستند بنابراین مهربان. من همه افراد جامعه را دوست دارم ، این عالی است. “با توجه به اینکه تعداد زیادی از رهگذران برای استقبال از پاپ ایستادند و من آنجا نشستم و غذایم را خفه کردم ، می توانم بگویم احساس متقابل است.

Dulce Cultura در 42-20 Avenue 31 واقع شده است. در نبش خیابان 43rtd واقع شده است و در حال حاضر سه شنبه تا پنجشنبه از ساعت 5 تا 10 شب و جمعه و یکشنبه از ظهر تا 10 شب باز است. (914-829-8801 ؛ dulceculturany)



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *