عکس ها: نمایشگاه گسترده و مهم “نیویورک بزرگتر” MoMA PS1 را پر می کند

عکس ها: نمایشگاه گسترده و مهم "نیویورک بزرگتر" MoMA PS1 را پر می کند


از سال 2000 هر 5 سال یکبار ، MoMA یک نظرسنجی به روز از هنرمندان معاصر که در شهر نیویورک و در اطراف آن زندگی می کنند ، انجام داده است. فراخوانده شد نیویورک عالی، این نمایشگاه علاوه بر اینکه یک نمایشگاه بزرگ موزه ، سرگرم کننده و تامل برانگیز بود ، یک تصویر اجمالی از آنچه در آن لحظه در دنیای هنری در حال وقوع است ، ارائه کرد.

این بیماری همه گیر MoMA PS1 را مجبور کرده است که پنجمین تکرار نیویورک بزرگ را یک سال به تعویق بیاندازد ، اما از 7 اکتبر ، این نمایش بالاخره در لانگ آیلند سیتی افتتاح می شود. و اگرچه این بار هنرمندان و مجموعه های بسیار کمتری از آنچه که استاندارد نمایش شده است-47 ، یا تقریباً یک سوم در سال 2015-نمایندگی می شوند-هنوز بیش از 300 اثر در اینجا در سه طبقه به نمایش گذاشته شده است. نیویورک عالی احساس تنوع و طاقت فرسایی بیشتر از همیشه دارد

کیت فاول ، مدیر PS1 و یکی از چهار سرپرست برنامه ، به Gothamist گفت که “این بیماری همه گیر روش تحقیق اولیه ما را بطور چشمگیری تغییر داده است ؛ ما اساساً مجبور بودیم بازدیدهای زیادی از استودیو در Zoomon انجام دهیم ، که به معنی ایجاد یک رابطه کاملاً متفاوت بود. با هنرمندان. “این مانند این نیست که در استودیو قدم بزنید و به چیزی اشاره کنید یا نسبت به یک اثر واکنش احشایی داشته باشید ، به مکالمه بیشتری نیاز دارید. و شما تمایل دارید هنرمندانی مانند این افراد را بشناسید.”

هیچ موضوع خاصی برای این یا آن وجود ندارد نیویورک عالی نشان می دهد ، اما فاول خاطرنشان کرد ، “دو موضوع بسیار قوی در نمایشگاه: یکی در مورد مستند و آرشیو ، دیگری در مورد سوررئالیسم است. و ما جالب دیدیم که اگرچه روشها ممکن است یکی یا دیگری را دنبال کنند ، هنرمندان بسیاری هستند که در واقع سورئالیسم و ​​مستند را در آخرین آثار خود گرد هم آورده اند.

بسیاری از موارد را می توان در اینجا جای داد ، اما برخی از موارد مورد علاقه من در پیش نمایش این هفته شامل نقاشی های رنگارنگ احمد مرسی بود ، که معمولاً اسب هایی با ظاهری عجیب و غریب نشان می دهد. تأسیسات جمعی خیابان شانزهای غزل در بررسی “اقتصاد غیررسمی و شعر کالاهای تقلبی” ؛ عکسهای شهر توسط روزنامه نگاران در دهه 1970 و 80 ، مرلین ننس و هیرام مریستانی ؛ و “پنهان” پر زرق و برق آلن مایکلسون ، که هنرمند موهاوک فیلم هایی از نیوتاون کریک و کانال گوانوس را روی سه تن صدف صدف خشک شده پخش می کند در حالی که در حال پخش تماس های محلی و پاسخ به آهنگ ها در پس زمینه است.

به خودتان زمان بدهید تا همه چیز را برآورده کنید. همانطور که فاول گفت ، “همه ما دیده ایم که همه چیز را در اینترنت در حالی که بیماری همه گیر خود را از بین می برد ، می بینیم ، اما هیچ چیز شبیه این نیست که در واقع در مقابل آثار هنری قرار بگیریم ، نتیجه گیری های شخصی و شخصی در مورد آنچه شما در مورد کار فکر می کنید و احساس می کنید. بنابراین من هیجان زده هستم که مردم فرصتی برای انجام این کار دارند. “

در نمایشگاه MoMA PS1 نیویورک بزرگ

نیویورک بزرگ تا 18 آوریل 2022 ادامه دارد MoMA PS1به بلیط های برنامه پیشرفته اکنون در دسترس هستند ، برای پذیرش برای بزرگسالان 10 دلار و مدارک واکسیناسیون و ماسک نیاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *