رئیس مدرسه ساوتلیک به معلمان می گوید که کتاب های هولوکاست را با دیدگاه های “مخالف” متعادل کنند

رئیس مدرسه ساوتلیک به معلمان می گوید که کتاب های هولوکاست را با دیدگاه های "مخالف" متعادل کنند


ساوت لیک ، تگزاس – یکی از مدیران ارشد مدرسه مستقل کارول در ساوت لیک هفته گذشته به معلمان توصیه کرد که اگر کتابی در مورد هولوکاست در کلاس درس دارند ، دانش آموزان نیز باید به کتابی با دیدگاه “مخالف” دسترسی داشته باشند. ضبط صوتی توسط NBC News.

جینا پدی ، مدیر اجرایی برنامه درسی و آموزش در منطقه مدرسه کارول ، بعد از ظهر جمعه در جلسه آموزشی در مورد کتابهایی که معلمان می توانند در کتابخانه های کلاس درس داشته باشند اظهار نظر کرد. این آموزش چهار روز پس از آن انجام شد که هیئت مدیره مدرسه کارول ، در پاسخ به شکایت والدین ، ​​به توبیخ معلم کلاس چهارم که در کلاس درس خود یک کتاب ضد نژادپرستی نگهداری می کرد ، رای داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این داستان ، “اخبار شب با Lester Dead” شبکه NBC را امشب ساعت 6:30 بعد از ظهر ET / 5:30 بعد از ظهر CT تماشا کنید.

یکی از کارکنان کارول تمرینات روز جمعه را به صورت مخفیانه ضبط کرد و صدا را با NBC News به اشتراک گذاشت.

“فقط سعی کنید مفاهیم را به خاطر بسپارید [House Bill] 3979 ، “پدی در ضبط ، با اشاره به قانون جدید تگزاس که از معلمان خواسته است دیدگاه های بیشتری را هنگام بحث در مورد موضوعات” مورد بحث گسترده و در حال حاضر مورد بحث “ارائه دهند. پدی ادامه داد: “و مطمئن شوید که کتابی درباره هولوکاست دارید ،” کسانی هستند که برعکس هستند و دیدگاه های متفاوتی دارند.

– چگونه با هولوکاست مخالفت می کنید؟ یکی از معلمان جواب داد

پدی گفت: باور کن. – نکته همین است.


معلم دیگری با صدای بلند پرسید که آیا باید کتاب لوئیس لوری “شماره ستاره ها” را کنار بگذارد یا دیگر رمان های تاریخی که داستان هولوکاست را از دید قربانیان بیان می کند ، حذف کند؟ مشخص نیست که پدی سوال را با سردرگمی شنیده یا به آن پاسخ داده است.

پدی به نظرات درخواست نظر پاسخ نداد. کارن فیتزجرالد ، سخنگوی کاردی در پاسخ به س writingالی در مورد اظهارات پدی ، گفت که این منطقه در تلاش است تا معلمان را در رعایت قوانین جدید ایالتی و نسخه به روز لایحه 3 سنای تگزاس ، که در دسامبر به اجرا در می آید ، یاری دهد.

فیتزجرالد نوشت: “منطقه ما تشخیص می دهد که همه معلمان تگزاس با آخرین الزامات قانونی در وضعیت نامطلوبی قرار دارند.” آنها در وقت آزاد خود در دسترس دانش آموزان کلاس هستند. “هدف ما این است که به معلمان خود کمک کنیم تا از پیشرفت ، منابع و مواد لازم حرفه ای برخوردار شوند. ولسوالی ما حذف کتابها را موظف نکرده و نخواهد کرد و همچنین کتابخانه های کلاس درس را موظف به دسترسی غیرقابل دسترسی نمی کنیم. “

فیتزجرالد گفت معلمانی که درباره کتاب خاصی مطمئن نیستند “باید برای پیگیری مناسب با مدیر دانشگاه ، تیم دانشگاه و هماهنگ کننده برنامه درسی دیدار کنند”.

کلی روبیسون ، سخنگوی انجمن معلمان ایالت تگزاس ، اتحادیه ای که نماینده مربیان است ، گفت که هیچ چیز در قانون جدید تگزاس به طور خاص به کتابخانه های کلاس درس نمی پردازد. روبیسون گفت که دستورالعمل های کارول برای مدرسه در حومه شهر در نزدیکی فورت ورث “بیش از حد” واکنش نشان داده و “سوء تعبیر” از قانون شده است. سه کارشناس دیگر سیاست آموزش و پرورش تگزاس موافقت کردند.

روبیسون گفت: “ما این را محکوم می کنیم که یک مربی از منکر هولوکاست بخواهد با حقایق تاریخ برابر برخورد شود.” “این پوچ است این بدتر از پوچ است. و این قانون نیازی به آن ندارد. “

سناتور ایالتی برایان هیوز ، جمهوری خواه تگزاس شرقی که لایحه 3 مجلس سنا را نوشت ، این قانون را که معلمان را ملزم می کند در مورد آنچه او “خوب و بد” می نامد ، مخالف دانسته یا از کتابهایی که تنها یک دیدگاه درباره هولوکاست ارائه می دهند ، خلاص شوند.

هیوز در مصاحبه ای در روز چهارشنبه هنگامی که در مورد دستورالعمل های کارول برای این کتاب پرسیده شد ، گفت: “این لایحه چنین چیزی نمی گوید.” “خوشحالم که می توانیم در این بحث شرکت کنیم تا به روشن شدن آنچه در این لایحه آمده است کمک کنیم ، زیرا در این لایحه چنین چیزی گفته نشده است.”

پس از ارائه دستورالعمل های جدید ، یک معلم کارول ISD یک نوار هشدار دهنده را جلوی کتابها در کلاس درس آویزان کرد.توسط NBC News به دست آمد

شش معلم کارول – از جمله چهار معلم که در اتاق بودند تا سخنان پدی را بشنوند – در NBC News به شرط ناشناس ماندن صحبت کردند ، زیرا می ترسیدند به دلیل بحث عمومی در مورد نگرانی های خود مجازات شوند. آنها گفتند که رهبران ولسوالی ها پیام های متفاوتی مبنی بر اینکه کدام کتاب برای کلاس درس مناسب است و چه اقدامی باید انجام دهند ارسال کردند.

یک معلم دبستان می گوید: “معلمان به معنای واقعی کلمه می ترسند که ما به خاطر داشتن کتاب در کلاس های خود مجازات شویم.” “هیچ کتابی برای کودکان وجود ندارد که” دیدگاه مخالف “هولوکاست یا” دیدگاه مخالف “برده داری را نشان دهد. آیا باید همه کتابهای مربوط به این موضوع را حذف کنیم؟ “

بحث Southlake در مورد اینکه چه کتابهایی باید در مدارس پذیرفته شوند بخشی از یک جنبش ملی گسترده تری است که توسط والدین هدایت می شود ، در مقابل درس های مربوط به نژادپرستی ، تاریخ و مسائل LGBTQ ، که برخی محافظه کاران به اشتباه آن را نظریه انتقادی نژادی توصیف کرده اند. گروهی از والدین ساوت لیک بیش از یک سال است که مبارزه می کنند تا برنامه های متنوع و جدید را در کارول ، یکی از معتبرترین مناطق مدرسه تگزاس ، مسدود کنند.

اواخر سال گذشته ، یکی از والدین وقتی دخترش نسخه ای از کتاب “این کتاب ضد نژادپرستی است” تیفانی جول را از کتابخانه کلاس معلم کلاس چهارم به خانه آورد ، شکایت کرد. مادر همچنین از نحوه پاسخ معلم به نگرانی هایش شکایت کرد.

مدیران کارول تحقیق کردند و تصمیم گرفتند که معلم را تنبیه نکنند. اما هفته گذشته ، 4 اکتبر ، هیئت مدیره مدرسه کارول رای به لغو تصمیم 3-2 منطقه داد و به طور رسمی معلم را مورد توبیخ قرار داد و باعث ناآرامی معلمان کارول شد که می ترسند در هیئت مدیره نباشند. در صورت شکایت والدین از آنها محافظت کنید. کتابی در کلاس آنها

معلمان روز پنجشنبه گذشته ، 7 اکتبر ، به طور فزاینده ای نگران شدند ، هنگامی که مدیران کارول با ارسال ایمیلی از آنها خواستند کتابخانه های کلاس خود را تعطیل کنند “تا زمانی که معلم بتواند آنها را کنترل کند”. ایمیل دیگری که آن روز برای معلمان ارسال شد شامل بخشی بود که از آنها می خواست کتابها را بر اساس دیدگاه های متعدد آنها طبقه بندی کنند و هر “روایت غالب” را به نحوی که توهین آمیز تلقی شود کنار بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *