تیراندازی در مدارس بیشتر اتفاق می افتد و اغلب دعوا مقصر است

تیراندازی در مدارس بیشتر اتفاق می افتد و اغلب دعوا مقصر است


در ایالات متحده ، تیراندازی در مدارس در آغاز سال تحصیلی بیشتر از هر سال دیگری بود که رویدادها پیگیری شد.

و حملات بیشتر و بیشتر ، مانند حمله این هفته در دبیرستانی در تگزاس که در آن چهار نفر زخمی شدند ، با درگیری بین جوانان مرتبط است.

بر اساس پایگاه داده تیراندازی مدرسه K-12 مرکز دفاع و امنیت میهن ، از ابتدای ماه سپتامبر ، 64 مورد سلاح نظامی در کشور رخ داده است که 23 مورد آن ناشی از تشدید اختلافات است.

دیوید ریدمن ، محقق ارشد در پایگاه تیراندازی مدرسه K-12 می گوید: “آنچه ما شاهد افزایش شدید خشونت های مسلحانه در دانشگاه های مدرسه هستیم.”

پلیس در محل تیراندازی مدرسه در دبیرستان منسفیلد تیمبرویو ، آرلینگتون ، تگزاس در 6 اکتبر 2021.
رویترز / جرمی لاک

وی افزود: “با بازگشت کودکان به مدرسه ، بسیاری از خشونت ها نشان دهنده افزایش خشونت های مسلحانه در کشور است.”

در سال 2021 ، بیش از 50 حادثه به تشدید اختلافات نسبت داده شده است ، در حالی که 23 مورد در سال تقویم 2020 تحت تأثیر اپیدمی و 49 مورد در سال 2019 قرار گرفته است.

جایی که تیراندازی در مدارس اغلب به عنوان حملات برنامه ریزی شده تصور می شود ، مانند کشتار دبیرستان کلمباین 1999 یا کشتار دبیرستان مارجوری استونمن داگلاس 2018 ، که در آن افراد مسلح قربانیان را بدون قید و شرط در چندین مکان هدف قرار دادند ، جهش اخیر در دانشگاه است. تا حد زیادی توسط اقدامات خشونت آمیز تصادفی تقویت شده است.

پس از تیراندازی ، دانش آموزان در دبیرستان Marjorie Stoneman Douglas در پارکلند فلوریدا تخلیه شدند.
پس از تیراندازی ، دانش آموزان در دبیرستان Marjorie Stoneman Douglas در پارکلند فلوریدا تخلیه شدند.
مایک استوکر / فلوریدا جنوبی از طریق Sun-Sentinel AP

مقامات می گویند صبح چهارشنبه هنگامی که تیموتی جورج سیمپکینز ، یک دانش آموز 18 ساله در دبیرستان تیمبرویو در آرلینگتون ، تگزاس ، پس از درگیری شدید در کلاس درس ، آتش گشود.

به گفته پلیس ، یک هفته قبل ، در 30 سپتامبر ، در ممفیس ، تنیس ، یک پسر بچه 13 ساله صبح یک دانش آموز دیگر را هنگام نزاع در راه پله مدرسه شان تیراندازی کرد.

قربانی تیراندازی ، همچنین 13 ساله ، از ناحیه شکم زخمی شده است و انتظار می رود بهبود یابد. در همین حال مظنون از محوطه مدرسه فرار کرد و پس از جستجوی پلیس تسلیم شد.

پلیس دبیرستان هریتیج در نیوپورت نیوز ، ویرجینیا ، پس از تیراندازی در 20 سپتامبر 2021 ، هنگام نبرد آغاز شد.
پلیس دبیرستان هریتیج در نیوپورت نیوز ، ویرجینیا ، پس از تیراندازی در 20 سپتامبر 2021 ، هنگام نبرد آغاز شد.
پیتر کیسی-USA TODAY / Kick USA

این تیراندازی پس از 20 سپتامبر در نیوپورت نیوز ، ویا رخ داد. در آن پلیس گفت که یک پسر 15 ساله هنگام درگیری در راهرو اصلی ، اسلحه ای از کمر خود بیرون کشید و چندین بار به سمت دانش آموز دیگر شلیک کرد. دبیرستان.

دو دانش آموز مجروح شدند: پسر 17 ساله ای که از ناحیه صورت مورد اصابت گلوله قرار گرفت و دختر 17 ساله از ناحیه پا مجروح شد.

ریدمن گفت علاوه بر مواردی که دانش آموزان در حین جنگ ناگهان اسلحه گرم را کشیدند ، برخی از این موارد تیراندازی نیز به گروه ها مرتبط بود.

به عنوان مثال ، مقامات دبیرستان جنوبی لس آنجلس ، مسابقات گروهی را عامل تیراندازی در درگیری 2 سپتامبر که منجر به مجروح شدن یک دانش آموز 17 ساله شد ، دانستند.

کارشناسان می گویند بیشتر و بیشتر تیراندازی در مدارس ناشی از درگیری بین دانش آموزان است.
کارشناسان می گویند بیشتر و بیشتر تیراندازی در مدارس ناشی از درگیری بین دانش آموزان است.
عکس AP / تونی گوتیرز

وکیلی به نام سیمپکینز ، متهم تیمبرویو ، در یک کنفرانس مطبوعاتی مسلح پنجشنبه سعی کرد تشخیص دهد که این پرونده یک “تیراندازی معمولی در مدرسه” نیست.

“تعدادی از تیراندازی ها در مدارس در این کشور رخ داده است که غم انگیز است. هر تیراندازی در مدرسه غم انگیز است. “کیم تی کول ، وکیل حقوق مدنی گفت. اما در این شرایط ، این کسی نبود که فقط می خواست مدرسه اداره کند و تصمیم گرفت [and said,] “شما می دانید که من عصبانی هستم و به هر کسی که می بینم شلیک می کنم.”

با این حال ، کارشناسان و مقامات می گویند که این موارد می تواند عواقب ناگوار برای دانش آموزان ، صرف نظر از علت تیراندازی داشته باشد.

ریدمن گفت: “این رویدادهای منفرد هنوز تأثیر عمیقی بر همه دانش آموزان و مدارس دارد.”

به عنوان مثال ، یک معلم در دبیرستان تیمبرویو برای The Post توضیح داد که چگونه دانش آموزانش مجبور شدند در کلاس را با صدای بلند تیراندازی کنند و در تعطیلی بعدی اشک هایشان سرازیر شد.

پس از تیراندازی 14 فوریه 2018 ، دانش آموزان در خارج از دبیرستان استونمن داگلاس یکدیگر را دلداری می دهند.
پس از تیراندازی 14 فوریه 2018 ، دانش آموزان در خارج از دبیرستان استونمن داگلاس یکدیگر را دلداری می دهند.
John Mccall / TNS از طریق ZUMA Wire

سرپرست مدارس دولتی نیوپورت نیوز در ویرجینیا ، جورج پارکر ، همچنین توضیح داد که تیراندازی توسط دانش آموزان و کارکنان در آنجا چقدر آشفته است.

پارکر در گذشته گفت: “فقط دیدن چهره دانش آموزان ما و میزان ترس آنها از چنین شرایطی و پرسنل مجروح” هیچ کس نمی خواهد از این شرایط عبور کند.

روندهای نگران کننده ای که از آمار پایگاه داده تیراندازی در مدارس K-12 سرچشمه می گیرد با داده های غیرانتفاعی Everytown for Gun Safety نگهداری می شود که گزارش می دهد 30 تیراندازی در محوطه مدرسه بین 1 اوت و 15 سپتامبر رخ داده و پنج نفر کشته و 23 نفر زخمی شده اند.

این بالاترین رقم در مدت مشابه از زمان شروع پیگیری تیراندازی در محوطه مدرسه در سال 2013 بود.

ممکن است سالها طول بکشد تا محققان تصمیم بگیرند که چرا جوانان بیشتری در محوطه مدرسه اسلحه می آورند و شلیک می کنند ، اما کارشناسان معتقدند که این روند از الگوهای اجتماعی مشابهی پیروی می کند که دلایل متعددی دارد ، از جمله قربانیان همه گیری ویروس کرونا و افزایش خرید اسلحه گرم.

ریدمن گفت: “ما در حال حاضر در همین روند هستیم و یافتن توضیحی برای آن دشوار است.” “ما می دانیم که در هر منطقه جمعیتی و منطقه ای ، خشونت مسلحانه فزاینده ای علیه دانشگاه های مدرسه وجود دارد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *