بهترین مکمل برای برش عضلات


بهترین قرص های بدنسازی برای برش عضلات | جی! برای کاهش وزن چه مکمل هایی مصرف کنیم؟

قرص ها گلوله های جادویی برای چربی سوزی نیستند ، اما می توانند با رژیم غذایی مناسب و برنامه ورزشی به شما در کاهش وزن خوب کمک کنند. اول از همه ، رژیم غذایی شما باید به موقع باشد. شما باید مطمئن شوید که غذای تمیز ، سالم و مغذی می خورید. وقتی مطمئن شدید که تغذیه شما خوب است ، می توانید ورزش خود را به پایان برسانید. برای سوزاندن چربی به ماهیچه نیاز دارید. این قسمت دوم معادله است و از کافی بودن آن نیز مطمئن شوید ورزش قلبی آنچه انجام می دهید (میزان فعالیت شما بستگی به متابولیسم ، نوع بدن ، سطح فعالیت و غیره دارد). وقتی داوطلب تمرین شدید ، برای قطعه نهایی پازل آماده هستید: بهترین قرص های بدنسازی برای عضله سازی!

جی! برای کاهش وزن چه مکمل هایی مصرف کنیم؟

جی! بدن باریک در باشگاه بدنسازی رشد می کند یا در آشپزخانه؟ درست است ، هر دو قسمت مورد نیاز است. کاهش وزن و کاهش وزن به معنای ترکیبی از چربی بیش از حد و عضله سازی است ، بنابراین بسته به سطح تعادل شما ، این کار ممکن است مدتی طول بکشد. برش ماهیچه به معنای کاهش درصد کمی چربی بدن و حفظ توده عضلانی بالا است. این امر باعث می شود عضلات شما از طریق پوست به دلیل سطح بسیار پایین چربی بدن قابل مشاهده باشند. درصد چربی بدن باید بین 6 تا 10 درصد باشد تا چربی بدن کاهش یابد. چربی برای مواد ضروری ضروری است. بنابراین ، میزان روغن کمتر از 6 برای مدت زمان طولانی مناسب نیست. می توانید از تجزیه و تحلیل ترکیب بدن برای یافتن درصد چربی و ماهیچه بدن و همچنین درصد آب و وزن استخوان استفاده کنید.

بسیاری از ویتامین ها

گزارش شورای تغذیه مسئول (CRN) بهترین قرص های بدنسازی برای دوره برش و عضله نشان داده شده است که:

استفاده مداوم از مولتی ویتامین ها (ترجیحاً با مواد معدنی) و سایر مکمل های غذایی (مانند کلسیم یا اسید فولیک) اثرات مثبت قابل اندازه گیری را در زمینه های مختلف مرتبط با سلامتی نشان داده است. “


نیازی به گفتن نیست که هنگام خوردن یک وعده غذایی ، گاهی اوقات مواد مغذی ضروری را که به طور معمول از غذاهایی که از رژیم غذایی خود حذف می کنید ، دریافت نمی کنید.

مکمل BCAA برای برش و جداسازی عضلات

احتمالاً می دانید که اسیدهای آمینه مهار کننده پروتئین هستند. وقتی رژیم غذایی پروتئینی می گیرید ، اسیدهای آمینه را با زنجیره های کوتاه اسیدهای آمینه جایگزین می کنند که به اندازه کافی کوچک هستند و جذب جریان خون می شوند. این اسیدهای آمینه طیف وسیعی از تأثیرات را بر بدن دارد ، از ساختن و ترمیم بافت ها تا مواد شیمیایی که مغز ما را قادر می سازد عملکرد بهتری داشته باشد و به شما انرژی لازم برای افزایش همزمان ورزش را می دهد. اکنون روند بهبود را نیز افزایش دهید. به از نظر علمی ثابت شده است که شاخه های آمینو اسید (BCAA) به سرعت بهبود می یابد و تولید ATP را افزایش می دهد و سطح سلولی را افزایش می دهد ، با جلوگیری از ورود تریپتوفان به مغز ، از خستگی جلوگیری می کند. سنتز پروتئین به عملکرد سیستم ایمنی و سلامت دستگاه گوارش کمک می کند. ترویج تنفس ، که می تواند منجر به رنگ پوست و پوست بهتر و افزایش سطح هورمون رشد شود.

حتما بخوانید: قرص چربی سوز

BCAE یکی از بهترین مکمل های بدنسازی برای سوزاندن ماهیچه ها و چربی است زیرا باعث می شود از کاتابولیسم (از دست دادن اندازه ماهیچه ها) جلوگیری کرده و حتی در صورت عدم وجود کالری ، ماهیچه ها را حفظ کنید. فقط بدانید که این مکمل برای دوره برش ماهیچه ها به منظور افزایش قدرت ، عضله سازی و کنترل سیستم ایمنی معجزه می کند.

پروتئین آن ، یک مکمل عالی برای خشک کردن و برش بدن است

پروتئین آن موانع لازم را برای تولید اسیدهای آمینه در بدن فراهم می کند که برای ساختن بافت ماهیچه ای مورد استفاده قرار می گیرد. مطالعاتی وجود دارد که پروتئین آن را با منابع دیگر مقایسه می کند.

آنها دریافتند که این نوع پروتئین شامل ترکیبی کامل از ساختار کلی اسیدهای آمینه و غلظت مناسب عملکرد مطلوب در بدن است. مهمتر از همه ، مصرف منظم پروتئین همراه با ورزش منجر به عضله سازی مداوم می شود.

اگر در مورد تعادل خود نیت خوبی دارید ، مکمل های پروتئینی را حذف نکنید. به همین دلیل ، بازار پروتئین می تواند مکانی شگفت انگیز و عظیم باشد. اما نگران نباش! اگر به دنبال عضله سازی در حین چربی سوزی (یا حداقل حفظ عضله) هستید ، ممکن است سوالی پیش بیاید جی! برای کاهش وزن چه مکمل هایی مصرف کنیم؟ پروتئین جدا شده بهترین انتخاب شماست. این امر دو دلیل دارد:

  1. در هر وعده پروتئین جدا شده بیش از 90 درصد پروتئین وجود دارد
  2. این یک پروتئین کامل با 9 اسید آمینه ضروری است

پروتئین ها از بیست آمینو اسید تشکیل شده اند که 11 مورد از آنها ضروری نیستند ، در حالی که 9 مورد ضروری هستند. اسیدهای آمینه ضروری آنهایی هستند که بدن قادر به تولید آنها نیست. این بدان معناست که آنها به منابع نیاز دارند. بنابراین ، آنها از منابع غذایی یا در دنیای امروز با مصرف مکمل ها استخراج می شوند. پروتئین جدا شده V یکی از پروتئین های کامل است زیرا حاوی 9 اسید آمینه ضروری است. آنها همچنین درصد بسیار بالایی از پروتئین در هر وعده دارند ، به این معنی که شما گرمای خود را در فیلترها یا کربوهیدرات ها از دست نمی دهید. ترکیب پروتئینی آن باعث رشد بافت ماهیچه ای بدون چربی می شود. و در مورد کاهش وزن ، این دقیقاً همان چیزی است که شما باید به دنبال آن باشید. تحقیقات نشان داده است که پروتئین آن باعث کاهش قابل توجه وزن در مواد مغذی فعال ، کاهش درصد چربی بدن و تقویت فیبرهای عضلانی می شود.

حتما بخوانید: راهنمای کامل مکمل های چربی سوزی!

گلوتامین

تحقیقات نشان می دهد که پس از ورزش شدید ، سطح گلوتامین در بدن تا 50 درصد کاهش می یابد. از آنجا که بدن به گلوتامین به عنوان سلول سوختی سیستم ایمنی متکی است ، مطالعات علمی نشان می دهد که مکمل گلوتامین می تواند تجزیه ماهیچه ها را کاهش داده ، متابولیسم پروتئین را بهبود بخشد و یکی از بهترین مکمل های سازنده بدن برای تن ماهیچه ها است. محسوب می شود. از آنجا که بدنسازان هنگام ورزش از گلوتامین زیادی استفاده می کنند ، سیستم ایمنی بدن به شدت به این اسید آمینه وابسته است. اگر بدن ماهیچه گلوتامین را برای استفاده در جاهای دیگر مانند انتقال نیتروژن یا حفظ سیستم ایمنی بدن محروم کند ، ممکن است کاتابولیسم یا تجزیه ماهیچه رخ دهد. افزایش گلوتامین برای حفظ ماهیچه ضروری است – نه از دست دادن آن!

چربی سوز دوره برش را تکمیل می کند

ترموژنیک مکمل هایی هستند که چربی سوزی می کنند (“ترمو” از کلمه “گرم” گرفته شده است). چندین روش برای نشان دادن اینکه چگونه ترموژنیک به حذف چربی کمک می کند وجود دارد:

  • آنها متقاعد شده اند که بافت چربی باز است و اجازه می دهد چربی به عنوان منبع انرژی برای ورزش وارد جریان خون شود.
  • Thermogenics ، همانطور که از نامش پیداست ، به افزایش دمای بدن شما در داخل کمک می کند ، بنابراین بدن شما می سوزد و در نهایت کالری بیشتری در پایان روز می سوزاند.

مکمل ال آرژنین / اکسید نیتریک قبل از تمرین

اکسید نیتریک گردش خون را تنظیم می کند و پیام ها را بین سلول های عصبی منتقل می کند. این واقعیت که اکسید نیتریک جریان خون را افزایش می دهد باید برای بدن سازان جالب باشد ، زیرا افزایش جریان خون به تأمین مواد مغذی بیشتر در ماهیچه ها کمک می کند ، بنابراین در هنگام استرس به عضله سازی کمک می کند. قرص آرژنین اخیراً به دلیل توانایی در تولید آرژنین نیتریک اکسید ، توانایی آن در جویدن رادیکال های آزاد و همچنین توانایی آن در بیان سلول های ماهیچه ای ، آزادسازی رشد هورمون ها ، حمایت از کلسترول سالم و افزایش متابولیسم چربی رایج شده است. همچنین تصور می شود که آرژنین به دلیل قابلیت گسترش عروق خونی و همچنین توانایی تشکیل پروتئین برای رشد ماهیچه ها ضروری است.

مکمل یکی از این مواد اطمینان حاصل می کند که عروق شما بزرگ می شوند (“پمپ”) ، بنابراین اکسیژن و مواد مغذی را به سلول های شما اضافه می کند. داشتن کمی کافئین روی مکمل (در صورت عدم حساسیت به مواد محرک) نیز می تواند به قدرت شما کمک کند. اکسید نیتریک (NO) یک گشاد کننده عروق است. ماده ای که به شل شدن عضلات پوشاننده عروق کمک می کند و به آنها اجازه می دهد تا بیشتر باز شوند. این باعث افزایش جریان خون و کاهش فشار خون می شود. دلیلی وجود دارد که چاقی با فشار خون بالا مرتبط است. در واقع ، چندین دلیل مهم وجود دارد که باعث می شود بافت چربی در عروق تجمع یابد. این فشار زیادی به قلب وارد می کند ، زیرا باید خون را تحت جهت درست مجبور کند.

حالا تصور کنید که راه را گسترده کرده اید. این همان چیزی است که اکسید نیتریک را بدست می آورد ، چه شریان های شما سالم باشند یا نباشند. قرص های اکسید نیتریک مواد مغذی هستند که به طور معمول تولید این ترکیب را در بدن افزایش می دهند. هنگامی که خون به راحتی به ماهیچه ها جریان می یابد ، اولین چیزی که در مورد افزودن اکسید نیتریک به آن توجه می کنید پمپ خوبی در حین ورزش است. با افزایش جریان خون در حین ورزش ، مطالعات نشان داده است که NO می تواند استقامت فرد را با تمرینات بدنی افزایش دهد. به طور کلی ، این می تواند طول تمرین شما را افزایش داده و پویایی تمرین شما را تغییر دهد.

منیزیم یک مکمل عالی بدنسازی برای کاهش عضلات است

به نظر من ، این یکی از با ارزش ترین مکمل های موجود در بازار است. دو راه اصلی وجود دارد که منیزیم می تواند یک کار را انجام دهد قرص برای دوره برش عمل:

  1. با کاهش خستگی عضلات و افزایش استقامت بدن
  2. کیفیت خواب را بالا ببرید تا بدن شما بتواند بهبود یابد و روز بعد دوباره این کار را انجام دهد

منیزیم یک ماده معدنی است که در بدن انسان و در سراسر جهان یافت می شود. این یک جزء شیمیایی است ، که باعث می شود مفید باشد. در واقع منیزیم در هر سلول بدن شما وجود دارد. بنابراین ، می تواند نقش مهمی در سلامتی و رفاه شما ایفا کند. نکته نگران کننده این است که تقریباً از هر دو ایرانی یک نفر منیزیم کافی دریافت نمی کند. هرچند ممکن است ظاهر خوبی نداشته باشد! منیزیم در بیش از 300 فرایند بیوشیمیایی در بدن نقش دارد. این به تولید انرژی کمک می کند ، پروتئین می سازد ، از بیماری های قلبی جلوگیری می کند ، و حتی نشان داده شده است که عملکرد مغز مانند یادگیری و حافظه را افزایش می دهد.

دلیل دوم برای لیست منیزیم تأثیر قابل توجه آن بر عادات خواب است. منیزیم گلیسینات ، به ویژه ، نشان داده است که به آزادسازی ملاتونین (ماده شیمیایی اصلی خواب در بدن) ، افزایش مدت زمان خواب ، بهبود کارایی خواب و کاهش “صبح زود بیدار شدن” کمک می کند. اگر تا به حال سعی کرده اید یک سبک زندگی جدید را شروع کنید ، می دانید که بدن و ذهن شما بعد از هفته اول چقدر خسته است. کلید بهبود طولانی مدت این است که اطمینان حاصل کنید که می توانید آن را در پایان هر روز تنظیم مجدد کنید ، و هیچ چیز بهتر از یک خواب خوب شبانه وجود ندارد.

حتما بخوانید: بهترین قرص های چربی سوز و حجم دهنده همزمان

ال کارنیتین مکمل انقباض و جداسازی عضلات است

ال کارنیتین یک اسید آمینه است که اغلب برای کسانی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند توصیه می شود ، اما تأثیر مثبت آن بر عملکرد مغز نیز توصیه می شود. کاهش چربی چیزی است که باعث شده این مکمل بسیار مورد استفاده قرار گیرد بهترین قرص های بدنسازی برای حجم عضلات این به خوبی شناخته شده است و دلیل موجهی دارد. یک مطالعه دو گروه از ورزشکاران را مقایسه کرد. یک گروه شامل 2 گرم ال کارنیتین و کربوهیدراتهای با قند بالا صبح قبل از تمرین بود ، در حالی که گروه دوم فقط کربوهیدرات مصرف کردند. نتایج نشان داد گروهی که از ال کارنیتین استفاده کردند بیش از 55 درصد چربی را در حین ورزش شدید سوزاندند. از دیگر مزایای این چربی سوز می توان به کاهش درد عضلانی ، بهبود سریع بعد از ورزش و مقاومت بهتر در برابر خستگی اشاره کرد. بهترین راه برای مصرف ال کارنیتین کربوهیدرات است. مطالعات نشان می دهد که سطح انسولین باید بیشتر باشد تا ال-کارنیتین وارد سلول های ماهیچه ای شود ، جایی که باید برای بهترین نتایج بدست آید.

برای مشاهده نسخه های مرتبط این مقاله ، به صفحه بروید قرص های بدنسازی و سایر نسخه های موجود در صفحه را مشاهده کنید وبلاگ کیمیاگری دیدن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *