با جیمز ولبرن آشنا شوید – FitnessBank

با جیمز ولبرن آشنا شوید - FitnessBank


و چه ماجراجویی. او با انواع و اقسام حیات وحش در مسیر ملاقات کرد ، اما خوشبختانه هیچ گونه گریزلی و گرگ وجود نداشت – اما او صدای گرگ ها را شنید. جیمز می گوید هر بار که شب ها صدای گرگ ها را می شنود لرز از ستون فقرات او پایین می آید. 21 او یک گوزن ، شش عقاب کچل ، صد گوزن ، صدها آنتلوپ ، صد گوزن ، دو روباه ، شش بز کوهی و نوزادانش را دید. او در یک استخر در وایومینگ با یک اسب وحشی ملاقات کرد. اسب نر به سمت جیمز حرکت کرد ، 20 یارد فاصله داشت ، پای او را لمس کرد و خروپف کرد. سپس کل گله برعکس شد و در دشت غوغا کرد و یال آنها در باد می وزید.

به گفته جیمز ، پیاده روی در مسیر برنامه ریزی برای آب و غذا است. هنگامی که او در بیابان نیومکزیکو حرکت کرد ، مجبور شد از مخازن گاو آب بگیرد. سپس کوه های کلرادو توسط جریانات یخی فراوان یخ زده و تازه خراب شد. پس از ورود به حوضه بزرگ وایومینگ ، او به مخازن احشام بازگشت. وعده های غذایی بعدی شامل وعده های غذایی کم آب کوله پشتی است. جیمز می گوید نمی تواند غذای کافی را در مسیر حمل کند ، بنابراین اگر هر پنج یا شش روز به شهری برسد ، تا آنجا که می تواند غذا می خورد. زمانی که جیمز در رستورانی در گرند لیکز غذای زیادی سفارش داد به دو سرور نیاز بود تا همه آنها را روی میز خود بیاورند. او آخرین لقمه را خورد.

به دلیل مصدومیت ، جیمز مجبور شد در ماه ژوئن یک ماه استراحت کند تا نتواند مسیر امسال را به پایان برساند. امسال ، جیمز از نیومکزیکو به دوبوآ رفت و در آنجا متوقف شد تا منتظر زمستان سرد باشد. او 1،915 مایل پیاده روی کرد و در بهار مسیر را طی می کند تا 1،185 مایل آخر ماجراجویی بزرگ خود را به پایان برساند.

از وب سایت خود دیدن فرمایید دلیل ماجراجویی بیشتر بیاموزید و اهدای تا از آرمان شما حمایت کند

شرایط سریع

چکمه های کوهنوردی مورد علاقه: بروکس کاسکادیا در مسیر ، جیمز تا کنون شش جفت کفش را پشت سر گذاشته است. قبل از اینکه به یک جفت دیگر نیاز داشته باشید ، 400 مایل از یک جفت فاصله دارد.

مقصد گردشگری مورد علاقه: کوههای سان خوان در کلرادو و کوههای رودخانه باد در وایومینگ. “این رشته کوه ها مناظر خیره کننده ای را ارائه می دهند. من عاشق قله های گرانیتی زیبا و باشکوه و پوشیده از برف و گرانیتی شدم که به سمت آسمان شلیک می کردند. “

غذای مورد علاقه در مسیر: استروگانوف گوشت گاو Mountain House ، مرغ و پیراشکی غذای خشک شده را منجمد می کند. – من خیلی خوردم ، این دو طعم آخر است که می توانم تحمل کنم.

ردیاب فعالیت مورد علاقه: فیت بیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *