با آن کانت آشنا شوید – تناسب اندام پزشکی


به آن کان ، سرپرست ورزش های آبی و عضو تیم ایمنی وی در مرکز بهداشت و تناسب اندام ، کالج اجتماعی Washtenaw ، Ann Arbor ، MI خوش آمدید. مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC با موفقیت سومین گواهینامه تسهیلات MFA خود را – که دارای مجوز MFA از سال 2014 است ، با موفقیت به پایان رساند! افتخار !!

آن نزدیک به 12 سال است که در مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC کار می کند. او دارای مدرک علوم کامپیوتر و گواهی بنیاد سلامت از کالج اجتماعی Washtenaw است.

ما به تازگی با آنا ملاقات کردیم و در اینجا آنچه او باید بگوید…

در کار خود از چه چیزی بیشتر لذت می برید؟
وقتی آموزش و آموزش شنا می دهم ، ورزشکارم می پرد. این می تواند فردی باشد که مسن تر است و آرتریت شدید دارد و در نهایت احساس می کند با یک حرکت آزاد آزادانه می لرزد. او آنها را آزاد می کند. ممکن است مشتری ای باشد که سالها شنا کرده و مدتی ترک تحصیل کرده است ، بنابراین احساس می کند می تواند در Masters Meet موفق باشد. یا شناگر احتمالی می تواند کسی باشد که بر ترس خود در آب غلبه کند. همه آنها با کار در آب زندگی بهتری دارند. (واقعیت جالب: آن هر سال 50 دور در روز تولدش شنا می کند! عکس او را در زیر ببینید – او فقط 51 دور را در 51 – جاده اش به پایان رساند !!)

چه عاملی باعث انتخاب این منطقه شد؟
علاقه من ورزش ، تناسب اندام گروهی در همه اشکال آن و مزایای محیط آبزی است. هر روز شاهد اعضایی هستم که شیوه زندگی آنها از هر یک از این حالتها تغییر کرده است ، خواه این قدرت عملکردی ، حرکت ، تسکین درد یا آرامش باشد.

مورد علاقه / موفق ترین ابتکار شما در مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC کدام بود؟
دروس شنا! نه تنها شنا یاد می گیرید ، بلکه می خواهید بهتر ، راحت تر و با توجه به توانایی های بدن خود شنا کنید. برای تمرین حتی اگر مشکل دارید از شنا استفاده کنید. بنابراین بسیاری از افراد خود را “غیر ورزشکار” می دانند در حالی که در واقع همه ما در حد توانایی بدن خود ورزشکار هستیم. شنا برای بدن مفید است و همه می توانند این کار را انجام دهند!

چه توصیه ای به کسانی که در حال حاضر در زمینه آمادگی جسمانی پزشکی فعالیت می کنند دارید؟ با همه کار کنید. همه پتانسیل دارند. هیچ کس بیش از حد “چیزی” برای آموزش ، کمک ، آموزش ، آموزش و پشتیبانی ندارد. و هر یک از اعضای تسهیلات ما از همان حسن نیت برخوردارند. ما باید با زمان ، ملاحظه ، قدردانی و پذیرش سخاوتمند باشیم. در مرکز یکپارچه پزشکی ما ، ما همیشه باید توجه داشته باشیم که اعضا می توانند روز سختی را سپری کنند و با صبر ما سخاوتمند باشند!

از تأیید مجوز توسط انجمن تناسب اندام پزشکی چه چیزی به دست آوردید؟
اعضای ما می توانند مطمئن باشند که همه کارکنان آموزش دیده اند تا آنها را ایمن نگه دارند و به تناسب اندام و رفاه خود کمک کنند. امکانات و رویه های ما همچنین اطمینان آنها را از در نظر گرفتن همه جنبه های ایمنی افزایش می دهد. ممکن است اعضای ما نتوانند با خیال راحت از سایر امکانات استفاده کنند ، اما در اینجا می توانند اجتماعی باشند ، دانش خود را توسعه دهند و بر روی تناسب اندام خود کار کنند.

دوست دارید خارج از کار چه کار کنید؟
من عاشق پیاده روی با خانواده و دوستانم هستم! هرچه تجهیزات کمتر باشد ، بهتر است! (توجه: عکس آن را در Pictured Rocks National Lakeshore، County Algiers County، Michigan ببینید!)

آیا درگیر کارهای خیریه یا اجتماعی هستید؟
والدین سرپرست یک برنامه فوق العاده هستند که به کودکان این فرصت را می دهد. ما بچه های خودمان را بزرگ کردیم و اگرچه سخت بود ، اما چیزهای زیادی یاد گرفتیم! اکنون ما این کار را بعد از هر فرزندخواندگی که والدین خود هستیم ، دوباره انجام می دهیم. هیچ دستورالعملی برای استفاده وجود ندارد ، درست مانند فرزندان خود ما ، اما در آنجا سعی می کنیم از حضور پایدار در زندگی کودک اطمینان حاصل کنیم. هرکسی می تواند پدر و مادر خوانده باشد!

متشکرم ، آنی ، که در استخر و خارج از آن بسیار الهام بخش بودی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *