ایجاد یک آمریکا فعال با هم


گروهی در حال انجام تای چی در پارک هستند

فعالیت بدنی منظم یکی از مهمترین کارهایی است که افراد می توانند برای حفظ سلامتی خود انجام دهند. فعالیت می تواند بلافاصله به افراد کمک کند تا بعد از هر فعالیتی احساس بهتری داشته باشند و فعالیت بدنی منظم می تواند خطر بسیاری از بیماری های مزمن و مرگ های زودرس را کاهش دهد.

اگرچه فواید فعالیت بدنی به خوبی شناخته شده است ، اما بسیاری از آنها به فعالیت بدنی توصیه شده نمی پردازند. در جمعیت کم درآمد نسبت به درآمد بیشتر ، سیاه پوستان یا اسپانیایی ها در مقایسه با سفیدپوستان غیر اسپانیایی فعالیت بدنی کمتری دارند و ساکنان مناطق روستایی در مقایسه با مناطق شهری فعالیت بدنی کمتری دارند. ما می دانیم که نابرابری های سیستماتیک در فرصت های فعالیت بدنی وجود دارد که به این تفاوت ها کمک می کندبه

با توجه به سطح پایین فعالیت بدنی در ایالات متحده و مزایای زیاد فعالیت بدنی ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در ژانویه 2020 راه اندازی شد. افراد فعال ، ملت سالم، تلاش ملی برای فعال سازی بیشتر 27 میلیون آمریکایی تا سال 2027. موقعیت جغرافیایی.

چگونه می توانیم فعالیت بدنی را در ایالات متحده افزایش دهیم؟

نوار سیگنال با هفت پیکان که به طور متناوب به چپ و راست اشاره می کنندافراد فعال ، یک ملت سالم ، یک رویکرد جامع و مبتنی بر شواهد برای بهبود فعالیت بدنی ارائه می دهند ، که در سطوح محلی ، قبیله ای ، ایالتی و ملی ترویج می شود. استراتژی های کار با همکاری سایر سازمانهای فدرال و سازمانهای ملی (شکل را ببینید). هر استراتژی فعال و سالم ملت را می توان برای حمایت از دسترسی عادلانه و فراگیر به فعالیت بدنی طراحی کرد. جوامع می توانند استراتژی هایی را برای افزایش فعالیت بدنی متناسب با بافت محلی ، از جمله نیازها و ترجیحات اعضای جامعه و ابزارهای جامعه انتخاب کنند.

چگونه می توانم شرکت کنم؟

همه افراد در افزایش فعالیت بدنی نقش دارند – افراد ، سازمانها و قهرمانان جامعه. با پیوستن به افراد فعال ، یک ملت سالم ، شما و / یا سازمان شما بخشی از ابتکار سراسری برای کمک به افزایش فعالیت بدنی در ایالات متحده ، کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی ، ایجاد محله های قابل پیاده روی ، حمایت از اقتصاد محلی و مدیریت برابری سلامت می شوید. می تواند سلامت شما را بهبود بخشد افراد ، خانواده ها و جوامع.

اتصال آسان است! از افراد فعال ، ملت سالم دیدن کنید به وب سایت بپیوندید و روی دسته مناسب کلیک کنید: افراد تأثیرگذار ، سازمانها یا قهرمانان جامعه. آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا طرفدار شوید. مزایای متعددی دارد ، از جمله:

  • دسترسی به منابع و اطلاعات از طریق خبرنامه ماهانه افراد فعال ، ملت سالم.
  • دریافت نشان های وب سایت ، پیام های رسانه های اجتماعی و سایر منابع برای کمک به اطلاع رسانی کار و حمایت از ابتکار.
  • به شبکه ای از افراد ، سازمان ها و قهرمانان بپیوندید که از افراد فعال ، یک ملت سالم در سطح ملی ، قبیله ای ، ایالتی و محلی حمایت می کنند.

چه می توانم بکنم؟

حامیان برای حمایت از افراد فعال ، یک ملت سالم قدم برداشته اند و شما نیز! در اینجا چند نمونه از آنچه حامیان دیگر انجام داده اند و نحوه مشارکت آنها در اینجا آورده شده است:

  • افراد تأثیرگذار ، سازمان ها و قهرمانان با استفاده از #ActivePepole در رسانه های اجتماعی پست شده اند. در مورد روشهای احتمالی بیشتر بدانید خبر را پخش کنیدبه
  • این انجمن دولت های Maricopa با موفقیت اعلامیه اولین افراد فعال ، ملت های سالم ، که تعهد خود را نسبت به حمل و نقل فعال و افزایش فعالیت بدنی در جامعه خود نشان می دهند ، با موفقیت انجام داد. می توانید آن را بارگیری کنید قالب اعلامیه و با یک مقام منتخب کار کنید تا یکی را در جامعه خود ارائه دهید!
  • بخش تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی CDC در حال حاضر 61 دریافت کننده را در ایالت ها و جوامع کشور تامین می کند. مسیرهای دوستانه برای فعالیت به مقصدهای روزمره، بر اساس یک استراتژی مبتنی بر شواهد برای افزایش فعالیت بدنی پیشنهاد شده توسط گروه کاری خدمات پیشگیرانه جامعه ایالات متحده است. پروژه ها از جامعه ای به جامعه دیگر متفاوت است و ممکن است شامل مسیرهایی مانند پیاده روها ، مسیرهای پیاده روی ، مسیرهای دوچرخه سواری و حمل و نقل عمومی به مقاصدی مانند خانه ، مراقبت های اولیه و آموزش ، مدارس ، محل کار ، پارک ها یا مراکز تفریحی باشد. ببینید آیا وجود دارد یا خیر جامعه تأمین شده جایی که شما زندگی می کنید و درگیر می شوید!
  • شبکه تحقیق و ارزیابی سیاست های فعالیت فیزیکی (PAPREN) یک شبکه با بودجه CDC است که شرکای مختلف را گرد هم می آورد تا محیط هایی را به حداکثر برساند که فعالیت بدنی را به حداکثر می رساند. PAPREN یک شریک تحقیقاتی کلیدی در ابتکار CDC’s Active People، Healthy Nation است که همکاری بین بخشی را ترویج می کند و شواهد و ابزارهایی را برای دولتها و جوامع برای استفاده از روشهای سیاست گذاری برای ارتقاء فعالیت بدنی ارائه می دهد. درباره PAPREN بیشتر بدانید در یک نگاه یا بازدید کنید وب سایت PAPREN برای پیوستن به این شبکه از محققان ، طراحان ، مهندسان ، سیاست گذاران ، رهبران فضای سبز ، متخصصان بهداشت ، متخصصان فعالیت بدنی و تناسب اندام و دیگران.

چگونه می توان از شاخص تناسب اندام آمریکا با افراد فعال ، ملل سالم استفاده کرد؟

ابزارهایی مانند American Fitness Index داده هایی را که تصمیم گیران و شرکا می توانند هنگام برنامه ریزی برای بهبود فعالیت بدنی جوامع خود استفاده کنند ، ارائه دهندبه انجمن ها می توانند داده ها را مشاهده و به اشتراک بگذارند و آنها باید یک روند عادلانه مشارکت اجتماعی را طی کنند تا تعیین کنند که تلاش خود را در کجا متمرکز کنند. هنگامی که آنها درک کردند و مشخص کردند که در کجا می خواهند کار کنند ، جوامع می توانند از افراد فعال ، ملت سالم استفاده کنند استراتژی های کار تمرکز بر اقدامات برای افزایش شیوه زندگی فعال.

منابع

  • Fulton JE ، Buchner DM ، Carlson SA و همکاران افراد فعال CDC ، ملت سالمSM: ایجاد یک آمریکا فعال ، با هم مجله فعالیت بدنی و سلامت. 2018؛ 15 (7): 469-473. doi: 10.1123 / jpah.2018-0249
  • Schmid TL ، Fulton JE ، McMahon JM ، Devlin HM ، Rose KM ، Petersen R. پیاده سازی استراتژی های فعالیت بدنی کاربردی: افراد فعال ، ملت سالمSMبه مجله فعالیت بدنی و سلامت. 2021 ؛ 18 (4): 352-356. doi: 10.1123 / jpah.2020-0656

سلب مسئولیت: یافته ها و نتیجه گیری های این گزارش متعلق به نویسندگان است و لزوماً نشان دهنده موقعیت رسمی مراکز پیشگیری و کنترل بیماری ها نیست.

نویسنده:

کن رز، MPA ، مدیر واحد تجاری ، فعالیت بدنی و سلامت ، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز پیشگیری و کنترل بیماری

امیلی اوسری ، دکترای تخصصی ، اپیدمیولوژیست، فعالیت بدنی و سلامتی، کلاس تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز پیشگیری و کنترل بیماری؛ LCDR ، خدمات بهداشت عمومی ایالات متحده

کیتلین گراف ، MSW ، MPH ، هماهنگ کننده برنامه ، مشاوره McKing/فعالیت بدنی و سلامتی، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز پیشگیری و کنترل بیماری

فیس بوک: CDCEatWellBeActive

توییتر: CDC_DNPAO

# افراد فعالدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *