اکثر زنان بازداشت شده باید از جزیره رایکرز خارج شوند

اکثر زنان بازداشت شده باید از جزیره رایکرز خارج شوند


بیش از 200 نفر که در حال حاضر در مرکز بدنام زنان جزیره رایکرز نگهداری می شوند ، به زندان های ایالت وستچستر منتقل می شوند.

فرماندار کتی هوچول و شهردار بیل دی بلاسیو روز چهارشنبه از توافق مشترک بین ایالت و شهر خبر دادند که “تقریباً همه چیز برای زنان و افراد دارای هویت فرانسوی” باید از هفته آینده از جزیره خارج شود.

230 زندانی که در مرکز رز M. Singer در جزیره رایکرز نگهداری می شوند ، به مرکز اصلاحات بدفورد هیلز و مرکز اصلاحی تاکونیک ، در 40 مایلی شمال نیویورک منتقل می شوند.

به گفته هوچول ، این حرکت موقتی خواهد بود و “به کاهش نگرانی های کارکنان ، محدودیت های ظرفیت و بهبود ایمنی صدها زندانی کمک می کند.” هنوز مشخص نیست که آیا مرکز خواننده رز M. باز می شود یا خیر.

زنان در زندان مدتهاست که شرایط کثیف ، کمبود منابع پزشکی و سوء استفاده گسترده توسط نگهبانان را گزارش کرده اند. در سال 2017 ، شهر 1.2 میلیون دلار از دو زن شکایت کرد که می گفتند در زندان معروف به Rosie’s مورد تجاوز و تجاوز قرار گرفته اند.

انجمن عدالت جامعه زنان ، که رهبری کمپین بستن زندان زنان را بر عهده داشت ، در بیانیه ای از این تصمیم استقبال کرد و از شهر خواست تا آزادی زندانیان زن را تسریع کند که می توانند جایگزینی برای زندان باشند.

شارون وایت هریگان ، مدیر اجرایی این گروه می گوید: “این محل آسیب های باورنکردنی برای مادران ، دختران و خواهران ما بود ، که اکثر آنها خود قربانی سوء استفاده بودند.” – شفا امروز آغاز می شود.

این زندان که در سال 1988 افتتاح شد دارای یک مهد کودک 25 تختخوابی است و اخیراً مرکز ویژه ای برای زنان تراجنسیتی ایجاد شده است. در سال 2019 ، Layleen Polanc ، یک زن 27 ساله تراجنسی ، با قید وثیقه 500 دلاری به دلیل تن فروشی و نگهداری مواد مخدر در سطح پایین بازداشت شد. این شهر 5.9 میلیون دلار به خانواده پولانکو در یک شهر پرداخت کرد.

هوچول گفت هرکسی که در حال حاضر تحت درمان جایگزینی هورمون در رایکرز قرار دارد ، به درمان در تاسیسات وستچستر دسترسی دارد.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی ، وزارت اصلاحات روزانه دو بار حمل و نقل را برای اعضای خانواده و عزیزان زندانیان به این مرکز ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *