آیا اهداف تناسب اندام شما قابل دستیابی است؟


ما اینجا هستیم ، نیمی از سال آیا اهداف تناسب اندامی را که برای روز سال نو تعیین کرده اید به خاطر می آورید؟ چه خبر؟

سالن های ورزشی Corpus Christi ما سنت سالانه خودسازی را درک می کنند ، اما ما همچنین متوجه می شویم که علاقه معمولا در چند هفته اول از بین می رود. سخت است که انگیزه خود را حفظ کنید ، به ویژه هنگامی که اهداف غیر واقعی هستند.

تعیین اهداف معقول

اینجا معامله است. اهداف بلندمدت تنها در صورتی عالی هستند که بتوانید به آنها برسید. در حالی که ممکن است روی هدفی حساب کنید ، مثلاً وزن خاصی که می خواهید به آن برسید ، توصیه می کنیم این کار را در لقمه های کوچک حل کنید.

به آرامی شروع کنید و آن را واقعی نگه دارید. صادقانه بگویم. واقعاً چه کاری می توانید انجام دهید؟ با اهداف متوسط ​​و دست یافتنی شروع کنید. موفقیتهای کوچک به ایجاد اعتماد به نفس برای رسیدن به هدف نهایی کمک می کند.

حرکت!

تعیین اهداف بسیار عالی است ، اما باید آن را انجام دهید! فقط صحبت نکنید ، به باشگاه بروید و ادامه دهید! یک فعالیت تناسب اندام پیدا کنید که از آن لذت خواهید برد و به خودتان پایبند باشید.

آیا انرژی دیگران محرک است؟ کلاسهای تناسب اندام گروهی با خلق و خوی مثبت احاطه شده است – و می تواند سرگرم کننده باشد! آیا ترجیح می دهید تنها تمرین کنید؟ تجهیزات تک ایستگاهی ، چه قلبی و چه قدرتی ، به شما این امکان را می دهد که به تنهایی ورزش کنید. ما به شما کمک می کنیم شکلی از آموزش را پیدا کنید که به شما امکان می دهد!

به خودتان پاداش دهید

با گذر روزها و هفته ها-و رفتن به باشگاه سخت تر و سخت تر می شود-هیجان و مراقبت از خود را به یاد داشته باشید.

و هنگامی که ظاهر می شوید ، کار را به پایان می رسانید و به اهداف خود می رسید ، به خودتان پاداش دهید.

شما مستحق یک تبریک بزرگ هستید و شانه ای بالا می اندازید-فقط به غذاهای خوشمزه و پرکالری که کار سخت شما را خراب می کند پاداش ندهید!

همکاران در زمینه تناسب اندام

ما به سلامت و رفاه جامعه خود اعتقاد قوی داریم و می خواهیم در ورزشگاه های Corpus Christi در تناسب اندام شریک باشیم.

بیایید با شما در جاده برویم. ما به شناسایی این اهداف کمک می کنیم و با آموزش و تغذیه مناسب ، برنامه هایی را برای دستیابی به آنها تدوین می کنیم.

ما هم به شما ایمان داریم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *