Vapor Fresh با انجمن تناسب اندام پزشکی به عنوان شریک صنعتی – Medical Fitness همکاری می کند


Vapor Fresh and Medical Fitness Association دستمال مرطوب بدنسازی ضدعفونی کننده با اسید سیتریک را برای جامعه آمادگی پزشکی گرد هم آورده است

آرلینگتون ، VA ، 10 مه 2021 – Vapor Fresh ، تولید کننده برجسته پاک کننده های قوی تر ، ایمن تر و سازگار با محیط زیست ، که به طور خاص برای صنعت ورزش و تناسب اندام طراحی شده است ، با انجمن تناسب اندام پزشکی به عنوان شریک صنعت همکاری کرده است تا به اسید سیتریک کمک کند. برای ضدعفونی شیمیایی در مراکز تناسب اندام بهداشتی در ایالات متحده.

استفان استاینبرگ ، بنیانگذار Vapor Fresh می گوید: “با ارائه جایگزینی برای امکانات تناسب اندام پزشکی برای ضدعفونی کننده های قوی ، می توانیم محیطی امن تر برای بیماران و اعضای آنها فراهم کنیم.” “ما بسیار مشتاق هستیم که با انجمن تناسب اندام پزشکی همکاری کنیم ، که شهرت و شهرت آن در صنعت به گام های بعدی Vapor Fresh در رشد کمک می کند.”

با توجه به افزایش شدت و فراوانی روشهای تصفیه ناشی از همه گیری کووید -19 ، کارشناسان نگران قرار گرفتن بیش از حد در معرض ترکیبات چهارگانه آمونیوم یا “quats” هستند. این امر به دلیل گزارش های مستند در مورد حملات آسم ناشی از quat و سوزش ریه از قرار گرفتن در معرض quats ، در باشگاه بدنسازی و بدنسازی بسیار نگران کننده است.

دستمال های بدنسازی ضدعفونی کننده Vapor Fresh® به جای quat از اسید سیتریک برای ضد عفونی استفاده می کنند. اسید سیتریک یک ماده فعال تأیید شده در فهرست مواد شیمیایی ایمن تر EPA است و این دستمال ها در جایی که حتی برچسب هشدار دهنده ندارند دارای کمترین میزان سمیت EPA هستند. حتی با وجود ترکیب شیمیایی اسید سیتریک ، دستمال مرطوب ضدعفونی کننده Vapor Fresh® هنوز EPA ثبت شده است تا 99.9 of باکتری ها را ضد عفونی کند و در لیست ضد عفونی کننده EPA List N در برابر ویروس کرونا قرار دارد.

دیوید فلانچ ، FACHE ، FMFA ، مدیرعامل موقت انجمن تناسب اندام پزشکی گفت: “انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است که از طریق برنامه شریک صنعت ما شریک Vapor Fresh است.” “برنامه ما به ما امکان می دهد محصولات صنعتی را با عضویت در تناسب اندام خود به اشتراک بگذاریم. در زمانی که گندزدایی در مراکز تناسب اندام بسیار شدید شده است ، داشتن فروشندگانی مانند Vapor Fresh که محصولی م withoutثر و بدون مواد شیمیایی قوی ارائه می دهند بسیار مهم است. “

###

Vapor Fresh از سال 2008 محصولات تمیز کننده قوی تر ، ایمن تر و سازگار با محیط زیست را برای صنعت ورزش و تناسب اندام تولید کرده است. آنها به همراه دستمال مرطوب ضدعفونی کننده بدنسازی ، اسپری های تمیز کننده گیاهی را برای لنت های ورزشی و تجهیزات تناسب اندام و همچنین مواد شوینده برای شستشوی خانه های فعال تولید می کنند. تعداد زیادی پیراهن ورزشی و ورزشی و همچنین پودر 100٪ طبیعی پا و کفش.

مخاطب:
بخش روابط رسانه های تازه بخار
[email protected]
888-619-0729

# # #

برای ملاحظه مطالب بیشتر در مورد بخار تازه اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *