Snapchat پس از مصرف بیش از حد فنتانیل ، قاچاق مواد مخدر را سرکوب می کند

Snapchat پس از مصرف بیش از حد فنتانیل ، قاچاق مواد مخدر را سرکوب می کند


پس از گزارش قاچاقچیان مبنی بر بستن قرص های کشنده فنتانیل ، اسنپ چت فروش مواد مخدر را با استفاده از عکس های ناپدید شده کاهش می دهد.

بر اساس پست وبلاگ پنجشنبه ، این شرکت در حال توسعه سیستم های خودکار “تشخیص فعال” است که فروشندگان مواد مخدر را از برنامه خارج می کند. همچنین افراد بیشتری را برای پاسخگویی به سوالات مجریان قانون استخدام می کند و یک ویژگی آموزشی به نام “Heads Up” اضافه می کند که مطالبی را در مورد خطرات مواد مخدر به کاربرانی که عبارت “فنتانیل” را جستجو می کنند نمایش می دهد.

این شرکت می گوید: “ما داستانهای ویرانگری از خانواده های تحت تأثیر بحران شنیده ایم ، از جمله مواردی که قرص تقلبی فنتانیل تقلبی از فروشندگان دارو در Snapchat خریداری شده است.” “ما مصمم هستیم که فروش غیرقانونی مواد مخدر را از پلتفرم خود حذف کنیم.”

این اخبار پس از آن منتشر می شود که گفته می شود تعدادی از مرگ های نوجوانان در اثر مصرف بیش از حد ناشی از قرص های تجویزی تقلبی است که از طریق Snapchat فروخته می شود. گفته می شود تجار از این بستر برای فروش قرص هایی استفاده می کنند که به نظر می رسد مسکن یا داروهای ضد اضطراب هستند ، مانند OxyContin ، Xanax و Vicodin ، اما در واقع تقلبی هستند که حاوی داروهای دیگر مانند فنتانیل هستند و می توانند منجر به مصرف بیش از حد مرگبار شوند.

در سپتامبر ، آژانس مبارزه با مواد مخدر هشدار داد که چنین قرص های تقلبی در “مقادیر بی سابقه” یافت می شود.

DEA گفت: “امسال بیش از 9.5 میلیون قرص تقلبی کشف شده است ، بیش از دو سال گذشته در مجموع.”

گفته می شود تجار از این بستر برای فروش قرص هایی استفاده می کنند که به نظر می رسد مسکن یا داروهای ضد اضطراب هستند ، مانند OxyContin ، Xanax و Vicodin ، اما در واقع تقلبی حاوی فنتانیل هستند.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ
فنتانیل
بر اساس گزارش CDC ، در سال 2019 ، بیش از 60 درصد از افرادی که بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر جان خود را از دست دادند ، حاوی فنتانیل بودند.
واشنگتن پست توسط گتی ایم

آن میلگرام ، مدیرعامل DEA ، شرکت های رسانه های اجتماعی را عصبانی کرد زیرا آنها اقدامات کافی را برای تعلیق تجارت قرص های تقلبی انجام ندادند.

“شرکت های رسانه های اجتماعی می دانند که از بسترهای خود برای این کار استفاده می کنند. و آنها به آنها نیاز دارند – آنها باید بفهمند که آمریکایی ها در حال مرگ هستند. “میلگرام در برنامه Today در ماه سپتامبر گفت. “آنها فکر می کنند دارویی را می خرند که در بازار غیرقانونی خریداری شده است. و نه آنها. آنها فنتانیل یا مت آمفتامین می خرند. قرص فنتانیل می تواند افراد را بکشد. “

اما اسنپ چت می گوید که این مشکل را برطرف می کند. امسال تا کنون ، این شرکت از افزایش 112 درصدی تعداد حساب های حذف شده به دلیل قاچاق مواد مخدر خبر داده است. Snapchat می نویسد که دو سوم محتوای مربوط به مواد مخدر توسط سیستم های هوش مصنوعی شناسایی می شود ، در حالی که بقیه توسط کاربران گزارش می شود.

تصاویری از ویژگی های جدید Snapchat
ابزار جدید Snapchat “Heads Up” به مصرف کنندگان مواد مخدر را هشدار می دهد.
ضربه محکم و ناگهانی

به گفته این شرکت ، برنامه خبری تهیه شده توسط Snapchat ، Good Luck America در حال آماده سازی برای انتشار قسمتی از بحران فنتانیل است.

بر اساس داده های مراکز کنترل بیماری های ایالات متحده ، تعداد مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد مواد مخدر در سال 2020 به 93،000 رسید – 29 درصد افزایش نسبت به سال 2019. طبق CDC ، فنتانیل در بیش از 60 درصد مصرف بیش از حد آن سال نقش داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *