OLC شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد! – آمادگی جسمانی


استوارت اولسون و هروی لاووی ، بنیانگذاران OLC

در 15 ژوئن 1961 ، تنها چند سال پس از بزرگ شدن و بازی در یک جاده خاکی به نام بلوار کلرادو ، استوارت اولسون زونا را کنار گذاشت و استوارت اولسون و همکاران را راه اندازی کرد. او در دفتری که مقابل خیابان دبیرستان شرقی طراحی کرده بود کار می کرد و کارکنانش به زودی مشغول یک سری کارهای خرده فروشی و تجاری بودند.

“ناگهان تجارت می شود ، چه بدانید و چه ندانید!” استوارت اولسون با یادآوری روزهای اولیه می گوید.

امروزه این شرکت رشد کرده و به چیزی تبدیل شده است که OLC | به نام Ohlson Lavoie Corporation. OLC امسال که شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد ، یک شرکت معماری ، طراحی داخلی و لوله کشی چهار دفتر است که در دنور مستقر است و دارای دفترهایی در اورلاندو ، قاهره و توکیو است. OLC اکنون در پروژه های تفریحی ، سلامتی و تندرستی ، مهمان نوازی و آب تخصص دارد. به مدت 60 سال ، OLC به تغییر چشم انداز دنور ، تأثیر ورزش ما و تغییر زندگی کارکنان ، شرکای تجاری ، مشتریان و کسانی که در ساختمان زندگی می کنند ، کار می کنند و بازی می کنند ، کمک کرده است.

در سال 1974 ، هروی لاووی به استوارت پیوست و سرانجام مالک شرکتی به نام Ohlson Lavoie Corporation شد. هروی ، معمار تازه کار ، اکنون در عنصر خود بود. هروی به خاطر می آورد که چرا معمار شده است: “من کلیسای جدید خود را در سن 15 سالگی دیدم و فکر کردم می توانم این کار را انجام دهم و از انجام آن خوشحالم.”

بر آرامش تمرکز کنید

استوارت و هروی در ابتدا گروه کوچکی از کارکنان را رهبری کردند که بر طراحی ساختمان ها برای رفع نیازهای مشتری تمرکز کردند. این دستورات از طریق توسعه روابط موجود ایجاد شد ، مانند روابطی که در مسابقات تنیس ایستاده استوارت ساعت 3 بعد از ظهر پنجشنبه ایجاد شد. با کمال تعجب ، با وجود بحران نفتی در دنور در اوایل دهه 70 و 80 ، این شرکت کوچک در حال برنامه ریزی پروژه های بزرگ و بلندمرتبه بود. این برج ها شامل برج های Park Place و Country Club در نزدیکی بلوار اسپیر ، چندین برج مسکونی در کنار پارک Cheesman و نیمی از ساختمانهای بلند برای خانواده نویسندگان در تقاطع خیابان I-25 و بلوار کلرادو بود که پنج تای آنها هنوز پابرجا هستند. OLC یک شرکت کوچک با اعتبار بالا بود. یکی از جلسات دیرهنگام تنیس منجر به طراحی اولین باشگاه بهداشتی مستقل و چند منظوره توسط OLC شد که امروزه به نام Colleto Athletic Club-Inverness نامیده می شود.

از طریق موفقیت و ارتباطات ایجاد شده با این پروژه ، OLC صنعت تناسب اندام و تفریح ​​را کاهش داده است. از آن پس این شرکت به رهبری هروی ، متخصص و متخصص در زمینه تناسب اندام و تفریح ​​شده است. او و دیگران مقاله هایی در زمینه طراحی ویژه برای سازمان هایی مانند IHRSA ، NIRSA ، انجمن تناسب اندام پزشکی و پارکها و بخشهای تفریحی. کارکنان OLC به عنوان متخصصان طراحی شرکت می کنند و به طور منظم در کنفرانس ها و سمینارهای صنعتی سخنرانی می کنند.

تغییر بزرگی در صنعت ایجاد شده است – سفر. قبل از سال 1984 ، OLC هیچگونه مسئولیت طراحی خارج از ایالت کلرادو نداشت. خوشبختانه ، در این مدت ، کارهای دولتی به OLC کمک کرد تا از کندی متناوب اقتصادی که در دهه های 1970 و 1980 دنور را گرفتار کرده بود ، غلبه کند (شعار AIA برای 1975 “زنده ماندن در هفتاد و پنج!”). به نظر می رسید همیشه در برخی مناطق کشور منطقه توسعه داغ وجود داشته است … و در جایی که اقتصاد داغ بود ، باشگاه هایی در حال ساخت بودند: دالاس در اوایل دهه 80 ؛ واشنگتن دی سی در اواسط دهه 80 ؛ آتلانتا در اواخر دهه 80. در سال 1988 ، OLC به ژاپن سفر کرد و در ژاپن کار کرد ، که در بدترین زمانها در مرکز طراحی ویژه OLC ایالات متحده به منبع اصلی کار تبدیل شد ، و آن را به منبع ثابت تجارت ، اما مسافرت و موارد دیگر تبدیل کرد.

سازگاری با فناوری های جدید

یکی دیگر از تغییرات بزرگ در این 60 سال ، فناوری مورد استفاده معماران بود. اگرچه انتظار می رفت که همه معماران اصول طراحی دست را در اوایل دهه 1980 بدانند ، اما تکنیک ها و روش های معماران به طور چشمگیری و ظاهراً یک شبه تغییر کرد.

“به یاد دارم در سال 1974 ما اولین ماشین حساب دستی خود را گرفتیم. سپس یک دستگاه فکس ، یک تلفن چند خطی ، یک سیستم پست صوتی ، یک دستگاه Kroy و Letraset آمد. “هروی در مورد تغییرات اولیه فناوری می گوید. “با این حال ، در اواسط تا اواخر دهه 80 ، مشخص شد که سیستم های اساسی مورد استفاده در حرفه ما طرز فکر متفاوتی را می طلبد ، و ما باید به آن ادامه دهیم. ما اولین قدم های فناورانه را برداشتیم و راه جدیدی را با طراحی روکش ، Master Spec و Con-doc باز کردیم و در نهایت CAD اجتناب ناپذیر را در پیش گرفتیم. “

بلافاصله پس از آن ، جایگزینی سریع چیپست های سریعتر ، اینترنت ، ایمیل و سیستم های ابری آمد. امروزه ما از نرم افزارهای گرافیکی و BIM مانند Revit ، Enscape ، Bluebeam ، Sketchup ، AutoCAD و دیگران برای ارتباط ، طراحی ، مستندسازی و ارائه استفاده می کنیم. اغلب لپ تاپ تمام ابزارهای طراحی ماست. کشیدن جداول ، لبه های مستقیم و چاپ رول از خاطرات نوستالژیک قدیمی است.

پروژه های قابل توجه

از پروژه های متمرکز در محل و کارکنان کوچک خود در دهه 1980 ، OLC سرانجام خدمات و دسترسی خود را با گسترش دفاتر خود در اورلاندو ، توکیو و قاهره برای خدمات رسانی به مشتریان محلی افزایش داد. با تشخیص اینکه نیازهای منحصر به فرد و منحصر به فرد مشتریان ما نیاز به خدمات خاصی دارد ، ما همچنین یک بخش طراحی آب و یک بخش طراحی داخلی را در طول مسیر اضافه کردیم.

در چند سال گذشته ، OLC تعدادی از امکانات بهداشتی ، سلامتی ، مهمان نوازی ، تفریح ​​و آب را طراحی کرده است. پروژه های قابل توجه عبارتند از:

  • مرکز اجتماعات دره استس ، پارک استس ، کلرادو
  • چندین ساختمان برای مرکز پزشکی سنت فرانسیس در کیپ ژیراردو ، میسوری
  • اضافات و بازسازی در باشگاه ورزشی نیوتاون در نیوتاون ، پنسیلوانیا
  • باشگاه باشگاه تنیس و ترشی بال جدید در باغهای پالم بیچ ، فلوریدا
  • باشگاه اجرایی جدید دریاچه نونا در اورلاندو ، فلوریدا
  • بازسازی لابی و اتاق هتل Doubletree by Hilton در دنور
  • مرکز سلامتی مرکز پزشکی منطقه ای هنکوک در گرینفیلد ، ایندیانا
  • پروژه سلامتی Deepak Chopra
  • چندین پروژه مهمان نوازی برای توسعه دهنده برجسته پارک موضوعی در فلوریدا وجود دارد

تا به امروز ، شرکت ما بر نیازهای مشتریان ما تمرکز دارد ، و به ویژه بر روی پروژه هایی که جوامع ما را سالم نگه می دارد-از مراکز درمانی کامل تا استخر شنای مجاور. پیشگامان و کارکنان ما این امتیاز را داشته اند که در این 60 سال بر روی بسیاری از پروژه های جالب و تغییر دهنده زندگی کار کنند. ما همچنین می خواهیم از مشتریان ، مشاوران ، کارشناسان صنعت ، پیمانکارانی که برنامه های ما را طراحی کرده اند و بسیاری از افرادی که در این راه ملاقات کرده ایم تشکر کنیم.

با فکر کردن به گذشته خود ، مطمئناً می توان گفت ، همانطور که در آگهی آمده است ، “ما یک یا دو چیز یاد گرفته ایم.” اما همچنین تمرکز ما را بر آنچه در جهان تغییر مداوم مهم است ، تقویت می کند: روابط ، سرپرستی ، برنامه ریزی خوب و باز بودن.

استوارت اولسون و هروی لاووی ، FMFA بنیانگذاران اصلی شرکت معماری 60 ساله ، Ohlson Lavoie Corporation یا OLC هستند.

برای آشنایی بیشتر با OLC اینجا را کلیک کنید. توجه: هروی لاووی عضو هیئت مدیره وزارت امور خارجه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *