‘Hocus Pocus 2’ تیراندازی مبهم در رود آیلند در TikTok

'Hocus Pocus 2' تیراندازی مبهم در رود آیلند در TikTokچیزی در حال آماده شدن است مرکز تمرکز طرفداران: دنباله بسیار مورد انتظار این حق رای دادن ، که پاییز آینده در دیزنی پلاس قرار می گیرد ، ظاهراً پس از اینکه کاربر TikTok روز دوشنبه فیلمبرداری را در رود آیلند مشاهده کرد ، در حال انجام است.

در کلیپ کوتاه ، کیل جیمز پاتریک با یک روستای کوچک در حال ساخت برخورد می کند که چشم انداز زیبای نیوانگلند را در پس زمینه دارد. در حالی که ویدئو آهنگ سارا جسیکا پارکر “Come Toddlers” را در فیلم اول پخش می کند ، حال و هوای هالووین در حال حاضر در حال نوسان است. به نظر می رسد این ساختمان ها حال و هوای سالم قرن 17 را تداعی می کنند که فیلمنامه و محل واقعی فیلمبرداری فیلم اصلی دیزنی در سال 1993 بود.

با این حال ، طرفداران نباید زیاد نگران حرکت باشند. در حالی که فیلمبرداری چندین ماه به طول می انجامد ، از 18 اکتبر شروع می شود ، Providence و مناطق اطراف آن به Salemé تبدیل می شود. ویدئوی پاتریک تیک تاک یک پارک در لینکلن را نشان می دهد ، و بر اساس گزارش Providence Journal ، محل نشتی دیگر ، Cranston Street Armory ، برای پرواز صحنه جادوگران استفاده می شود.

ادامه کمدی کلاسیک هالووین ، تمرکز 2 خواهران سندرسون برمی گردند و پارکر ، بته میدلر و کتی ناجیمی نقش های خود را تکرار می کنند. در قسمت اول ، خواهران سه گانه جادوگران شیطانی بودند که در سال 1600 در سالمه به دار آویخته شدند. با این حال ، آنها به طور تصادفی هنگامی که یک نوجوان شروع به حفاری کرد ، دوباره زنده شدند و خواهران احیا شده برای بلعیدن روح کودکان شهر ، در تلاش برای جاودانگی حرکت کردند.

برخی جزئیات در این زمینه فاش شده است مرکز تمرکز 2 پس از اعلام دیزنی در دسامبر گذشته ، اگرچه اکثر آنها مخفی می شوند. 27 لباس کارگردان آن فلچر در حال حل و فصل است ، و خواهران سندرسون به طور کامل تأیید می کنند که دوباره از مردگان برمی گردند: “سه زن جوان به طور تصادفی خواهران سندرزون را به سالم امروزی باز می گردانند و باید بفهمند چگونه می توانند کودکان گرسنه را متوقف کنند. جادوگران از نوع جدیدی از تخریب در جهان ، “فیلم به پایان می رسد.

تقریباً 28 سال پس از آنکه فرقه اصلی فوری کلاسیک شد ، طرفداران تشنه هرگونه اطلاعاتی هستند که به دستشان برسد. مراقب اولین نگاه ، تاریخ انتشار و موارد دیگر باشید. و البته در TikTok.

رودخانه مرکز تمرکز در دیزنی +

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *