Bolt Prof در تغذیه کتوژنیک؟ بهترین زمان خوردن بولت کی است؟


بولت در تغذیه کتوژنیک

بولت پروفسور چیست؟ و مزایای تغذیه کتوژنیک چیست؟ چرا به آن به اندازه کافی کتو گفته می شود؟ و چرا رژیم کاملاً کتوژنیک دارید ، با ما همراه باشید تا به تمام سوالات خود پاسخ دهیم.

Bolt Prof یک فنجان قهوه ای است که با افزودن روغن هایی مانند کره ، روغن نارگیل و روغن MCT به دست می آید.

رژیم کتوژنیک - تأیید پیچ ​​در رژیم کتوژنیک

برای ساختن پیچ و مهره ، کافی است یک فنجان قهوه درست کنید ، 1 تا 2 قاشق چایخوری کره به آن اضافه کنید. و 1 تا 2 قاشق چایخوری روغن نارگیل یا روغن MCT اضافه کنید. با مخلوط یا کف مخلوط کنید.

ویژگی های روغن قهوه نارگیل بدون سرب - شواهد سرب در تغذیه کتوژنیک

چرا بولت پروف رژیم کتوژنیک دارد؟

ابتدا باید درباره جوانب مثبت و منفی قهوه بدانید.

قهوه فواید زیادی دارد که از حوصله این نسخه خارج است. اما مهمترین فایده این است که در تغذیه کتوژنیک نیز بسیار مهم است. تولید کتون بدن را افزایش داده و ذخیره چربی را در اختیار بدن قرار می دهد. این اولین قهوه خوب در تغذیه رکتوژنیک است.

دومین فایده قهوه در رژیم کتوژنیک کاهش اشتها و افزایش سطح انرژی در بدن است.

اما علاوه بر مزایای آن ، معایبی نیز دارد که متأسفانه در تغذیه کتو بسیار سنگین است. این به این دلیل است که سطح کورتیزول را در بدن افزایش می دهد. مخصوصاً برای افرادی که افسرده هستند.

قبل از مطالعه ، مشخص شد که هر 200 میلی گرم کافئین می تواند سطح کورتیزول را تا 30 درصد افزایش دهد.

این مقدار 200 میلی گرم کافئین معادل 2 فنجان قهوه است. با افزایش 30 درصدی کورتیزول ، می تواند بسیار سنگین باشد.

با افزایش سطح کورتیزول ، سطح قند خون شما افزایش می یابد و با افزایش سطح قند خون ، سطح انسولین شما نیز تحریک می شود.

بیشتر افرادی که معمولاً استرس بالایی دارند. وقتی در اولین ساعت قهوه می نوشند ، احساس بسیار خوبی دارند و احساس بسیار خوبی دارند. اما با گذشت زمان ، آنها تمایل به مصرف شیرینی و کربوهیدرات دارند که این نیز به دلیل افزایش سطح کورتیزول است.

محققان کتو یک نوشیدنی به نام Bolt Prof برای کمبود کورتیزول در افراد کتو تهیه کرده اند.

جی! تأیید بولت چگونه از افزایش سطح کورتیزول در انسان جلوگیری می کند؟

در واقع ، ماده مورد استفاده در قهوه (کافئین) محلول در آب و روغن است. هنگام استفاده از Bolt Prof ، بیشتر کافئین با چربی تزریق می شود. و همانطور که می دانید روغن به سرعت جذب نمی شود و 8 ساعت طول می کشد تا روغن جذب شود.

جذب کافئین در روغن باعث کاهش سطح پوست کافئین شما می شود. و اگر به طور معمول قهوه می نوشید ، کافئین در عرض 15 تا 30 دقیقه تزریق می شود.اما اگر آمدید ، قهوه را از طریق تأیید پیچ ​​بخورید. این دارو با سرعت بیشتری مصرف می شود و حتی ممکن است جذب کافئین را تا 6 ساعت به تأخیر بیندازد.

چگونه Bolt Prof مزایای قهوه را به بدن شما اضافه می کند.

با خوردن ضامن پیچ ، هنگام نوشیدن قهوه احساس بهتری خواهید داشت ، با افزایش سطح انرژی خود با خوردن ساعات بیشتر ضد آب ، اشتهای خود را کاهش می دهید.

کند کردن ترشح کافئین بعداً قند خون شما را افزایش می دهد بنابراین پیک انسولین پایین تری خواهید داشت. و اگر آن را تجربه کرده اید ، هورمون شما چند ساعت پس از خوردن پیچ تنظیم می شود. هوس شیر به طور طبیعی رخ نمی دهد.

قهوه اسیدی است و بدن شما را اسیدی می کند. اما کلسیم موجود در کره اسیدیته قهوه را تا حد زیادی کاهش می دهد. و از این نظر بسیار پیشرفت خواهد کرد.

علاوه بر این ، CLA و اسیدهای بیوتیک موجود در کره و روغن نارگیل دارای خواص ضد التهابی هستند و در افرادی که شرایط التهابی مانند ورم معده دارند ، قهوه را کاهش داده و سطح التهابی را کاهش می دهند.

Bolt Prof همچنین ویتامین E ، D و کلسیم را اضافه می کند.

عناصر ضروری در استفاده از پروفیل بولت در تغذیه کتوژنیک

– برای شکستن سیر بهتر است از تأیید پیچ ​​استفاده کنید. (نباید در روزه داری گرسنه بمانید ، وقتی گرسنه هستید وقت افطار است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سریع پروفیل بخورید. وقتی خیلی گرسنه هستید ، ضد پیچ ​​بخورید زیرا باعث نمی شود ساعت ها احساس گرسنگی کنید. به

در وعده غذایی بعدی ، قلب شما عاری از مواد مغذی ضروری و قند خواهد بود.

چه زمانی تغذیه خوب است؟

با صبحانه یا بعد از آن غذا بخورید. به عنوان وعده دوم ، یا قبل از خواب بسیار بد است. خوردن قبل از خواب به دلیل کافئین زیاد کیفیت خواب شما را کاهش می دهد.

بهترین زمان برای خوردن Bolt Prof در اولین وعده غذایی است ، به این معنی که صبح هنگام احساس گرسنگی از خواب بیدار می شوید. و ما زمان خاصی را برای آن تعیین نکرده ایم.

بهترین راه برای روزه داشتن این است که مقدار کمی غذا بخورید و از پیچ استفاده کنید زیرا ساعت ها احساس سیری می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *