8 حقیقت برتر تغذیه و مزایای سلامتی Ricotta


خرید کنید

هنگام خرید ، توجه داشته باشید که چه نوع ریکوتا را بر اساس ترکیب روغن و رطوبت بخرید.

تمام شیر ریکوتا از شیر کامل تهیه می شود و محصول نهایی بیش از 80 درصد رطوبت و حداقل 11 درصد شیر نخواهد داشت.

بخشی از طرح ریکوتا از شیر و میزان چربی های کاهش یافته تهیه می شود و محصول نهایی بیش از 80 درصد رطوبت و کمتر از 11 درصد اما حداقل 6 درصد شیر لبنی نخواهد داشت.

ریکوتا (ریکوتون) از Whey از آب پنیر تهیه می شود و محصول نهایی بیش از 82.5 moisture رطوبت و کمتر از 1 milk شیر نخواهد داشت.

پنیر ریکوتای تازه در طول سال به راحتی در فروشگاه های مواد غذایی و سوپر مارکت ها موجود است. ریکوتای تازه را در ظروف بسته بندی شده یا بسته بندی شده از مناطق ذخیره شده خریداری کنید.

یک ریکوتای خوب باید نرم ، صاف و مرطوب و شنی باشد. باید سفید روشن یا نرم با طعم شیرین یا کمی اسیدی باشد. از هرگونه محصول بی مزه و بی زمان اجتناب کنید.

ذخیره سازی

پنیر خالص و نرم ، ریکوتا بسیار فاسد شدنی است و باید در یک ظرف محکم بسته در یخچال نگهداری شود. اگر آن را در خانه آماده می کنید ، به طور منظم وعده های کوچک تهیه کنید و آن را تا یک هفته در یخچال نگهداری کنید.

مصرف غذا

ریکوتا یک پنیر مبتنی بر آب پنیر است و بهتر است به عنوان پنیر دسر و روی کیک سرو شود. به خوبی با شکر ، ادویه جات ترشی جات و انواع توت ها مخلوط می شود یا در انواع مختلفی از ماکارونی استفاده می شود.

در اینجا چند نکته برای خدمت ارائه شده است:

  • از ریکوتای تازه که به خوبی با میوه های خشک و آجیل مخلوط شده است به عنوان دسر لذت ببرید.

  • اسفناج را با پنیر پر از ریکوتا – راویولی آماده کرده و با کره مریم گلی یا سس گوجه فرنگی نرم سرو کنید.

  • در روسیه و دیگر کشورهای اروپای شرقی ، ریکوتا با مزه tvoróg (творо́г) جایگزین می شود Syrniki (کیک پنیری) ، کیک شیرین سنتی.

  • کیک ریکوتا یک دسر ایتالیایی است که با پنیر خامه ای و ریکوتا تهیه می شود و با پوست برش خورده پرتقال و کشمش تهیه شده از رم (sultana) مخلوط می شود.

مشخصات امنیتی

ریکوتا یک پنیر نرم و کم کالری است و حاوی سدیم و چربی اشباع شده است و بنابراین ، به عنوان یک محصول لبنی سالم برای کسانی که در برنامه رژیم غذایی سدیم و چربی هستند توصیه می شود.

پنیر ریکوتا حاوی مقدار کمی تیرامین است و افرادی که رژیم محدودی از تیرامین دارند ، می توانند به مقدار کم بخورند. (منبع: تغذیه تیرامین دولت کوئینزلند: MAOI و تغذیه.)

از آنجایی که ریکوتا پنیری است که با آب پنیر تهیه می شود ، فاقد کازئین (که پروتئینی است که در حساسیت به شیر نقش دارد) و حساسیت کمتری دارد.

همچنین بخوانید ≻≻-

≺≺ پنیر خامه ای آمریکایی واقعیت تغذیه

≺≺ پنیر چدار واقعیت تغذیه

بازگشت به محصولات لبنی از جانب واقعیت تغذیه ریکوتابه

بازگشت به صفحه نخستبه

منابع بیشتر:

  1. پایگاه ملی تغذیه USDA. (در پنجره جدید باز می شود).

  2. – USDA توضیحات پنیر ریکوتا. (در پنجره جدید باز می شود).

  3. دولت کوئینزلند – رژیم کم تیرامین.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *