7 پوشیدنی ترین روند مد پاییزی 2021


AFFILIATE PUBLICITY: این پست حاوی پیوندهای پیوندی است. ما یک کمیسیون کوچک برای خریدهای واجد شرایط دریافت می کنیم.

مراقبت را به اشتراک بگذارید!

پاییز زمان هیجان بسیاری از طرفداران مد است. فصل جدید بسیاری از روندهای جدید را برای ما به ارمغان می آورد ، و روندهای مد لباس پوشیدنی پاییز نیز از این قاعده مستثنی نیست!

تمرکز بر روی سبک های پوشیدنی مانند شلوار جین گشاد ، خز مصنوعی و ژاکت های پفی با لحاف است تا به شما در گرم نگه داشتن در عین شیک بودن کمک کند.

بیایید نگاهی به 5 روند مد پوشیدنی داشته باشیم که در تمام طول سال به شما احساس شیک بودن می دهد!

شلوار جین گشاد

روند مد 2021

در اینجا گرایش های مد پاییزی پوشیدنی وجود دارد که بسیار پوشیدنی هستند و می توانند در زندگی روزمره گنجانده شوند.

 • شلوار جین آرام
 • خز مصنوعی / چرم / برش
 • روندهای دهه 1970
 • کت های PUFF با لحاف
 • سر را به پانسمان انگشتان پا برسانید
 • بیداری دهه 1990
 • به سبک بریگرتون

روند پف کرده

اگر تا پاییز سال 2021 گرم شود ، بافر یک روند است. تعداد زیادی کت بافر روی باند وجود داشت. اگر در آب و هوای سرد زندگی می کنید ، احتمالاً قبلاً آن را دارید.

من یک کت پف دار دارم ، اما به معنای واقعی کلمه هرگز آن را نپوشیدم زیرا جایی که در زمستان زندگی می کنم بسیار گرم است.

با این حال ، امسال من برای سفر آماده می شوم زیرا برای کریسمس به سمت شمال شرقی حرکت می کنیم.

من باید کیف های پف دار را در این روند قرار دهم ، زیرا به نظر می رسد همه جا هستند. من یک کیف بزرگ MZ Wallace دارم که بسیار باد کرده است و همیشه مرا به سمت کیف های پفی Bottega Veneta جذب کرده است.

من در واقع یک مرد را برای کیف پول Bottegega جمع آوری کردم زیرا حاضر نیستم پول زیادی برای کیف پول Bottega خرج کنم. اگر بخواهم صادق باشم ، از Chanel 19 استفاده می کنم. من رویای پف کرده و بند ضخیم Chanel 19 را در سر دارم.

معمولاً من کسی هستم که روی کیف پول خود سرمایه گذاری می کنم ، اما اخیراً از زمانی که قرنطینه شده ایم ، بیشتر روی آنها هزینه می کنم. من برای چیزهایی تلاش می کنم که می توانم به راحتی آنها را پاک کنم و بدون نیاز به نگرانی در مورد نقض پوست زیبا یک کیف طراح ، یک پاک کننده واقعی انجام دهم.

روند دهه 70

دهه 1970 تا حد زیادی برمی گردد ، اما نه از نظر لباس. می توانید با برداشتن یک تکه از بسیاری از وسایل مرسوم ، مد روز که اکنون بسیار داغ هستند ، یک لباس از دهه 1970 به کمد لباس خود اضافه کنید.

دهه 1970 همه در مورد پایین زنگ ها ، رنگ قهوه ای شکلاتی ، چاپ هندسی ، حاشیه ها ، دوشاخه ها و قسمت های میانی بود.

شخصاً ، من همه چیز را رها می کنم ، اما قرار نیست در یک نگاه همه ترندها را بپوشم.

من واقعاً از قهوه ای های شکلاتی هیجان زده هستم و چند تکه برداشتم تا ببینم در مورد آنها چه احساسی دارم.

من همیشه چاپهای پوچی هندسی دهه 70 را دوست داشتم و مطمئناً آنها را در ظاهر روزمره خود جای می دهم.

حتی صندل های تخت شکل که همه آنها را دوست دارند ، واقعاً روندی دهه 70 هستند که مورد تجدید نظر قرار گرفته است. من چندین جفت دارم و سبک و قد اضافه را دوست دارم. 🙂

رنگهای قهوه ای با چاپهای سبک pucci برمی گردند.

خز مصنوعی ، برش و چرم

گرایش دیگری که بخشی از تجدید حیات دهه 70 است ، روحیه خوانندگان Faux Fur ، Shearling و Leather است. ایزابل مارانت برای پاییز سال 2021 پوست سرگرم کننده ای به رنگ زغال اخته و برشی روی catwalk نشان داد.

چرم رنگی از جهات مختلف گرم می شود. آلبرتا فرتی از جیر قهوه ای مایل به زرد و چرم سبز در پاییز 2021 ساخته شده است و برای باند آماده است.

خز برشی و مصنوعی به روش های مختلفی از جمله دمپایی ظاهر می شود. من کاملاً می خواهم در شهر دمپایی بپوشم که شبیه دمپایی است.

پرونزا شولر کفش های تا پا را با دمپایی نشان داد. من دوست دارم!

سر را به پانسمان انگشتان پا برسانید

بعد از مدت طولانی بودن در خانه ، فکر می کنم همه ما به تسلی عادت کرده ایم. در این زمان از سال ، آسایش از سر تا پا گره خورده است.

می توانید از یک ست شلوار بافتنی بالا به تن یا ست دامن استفاده کنید. جیسون وو از این ست بافتنی زیبا در هفته مد پاییز 2021 رونمایی کرد.

در فصول قبل از پاییز و پاییز ، رنگهای روشن تر دارای استایل فوق العاده هستند ، اما با سردتر شدن فصول ، من فکر می کنم بافتنی قهوه ای تیره ، مشکی و خاکستری از سر تا پا رایج خواهد بود.

همچنین می توانید در فصل پاییز لباس ژاکت شاد بپوشید.

شلوار جین آرامش بخش

تیک توک کمی دیوانه است که شلوار جین نازک را در حاشیه لگد می زند. فکر می کنم بعد از اینکه با لباس راحت در خانه بودم ، هیچ کس نمی خواست شلوار جین نازک بپوشد.

حالا می توانید شلوارهای ترسناک و آرام مانند شلوارهای جین مامان ، شلوارهای دوست پسر ، شلوارهای راست پا ، شلوارهای دوستانه ، شلوارهای مشکی و شلوارهای پهن بپوشید.

بیداری در اواخر دهه 90

دهه 90 برگشت و بسیار خوب است! من طرفدار زیادی از ظاهر دهه 90 هستم ، حتی اگر از افزودن آن به کمد لباسم خسته شده باشم.

دوران دست و پا چلفتی و دوستان دهه 90 در مورد تاپ های بریده شده ، دامن های چهارخانه ، Doc Martens ضخیم و لایه بندی پیراهن های سفید زیر لباس بود.

لایه بندی قسمت های بالایی زیر لباس برای پاییز 2021 یک روند بزرگ است. اولا جانسون نشان داده است که چقدر می تواند در پاییز 2021 روی باند فرود بیاید.

من همچنان چکمه های چلسی را به سبد اضافه می کنم ، اما هنوز ماشه را نکشیده ام. آنها واقعاً مرا با نام من صدا می زنند ، اما در فلوریدا ، ما اغلب به اندازه کافی چکمه نمی پوشیم تا چلپ چلوپ را توجیه کند. من برای دخترم یک جفت چکمه خریدم و او آنها را دوست دارد!

جلیقه های ژاکت بخشی از احیای دهه 90 است ، و من قطعاً این ترجیح را در کمد لباس پاییزی خود قرار می دهم.

بالا و پایین کمر بالا یک روند عظیم دهه 90 است که بارها بازگشت کرده است. من تاپ های کوچک را دوست دارم زیرا واقعاً تناسب ما را بالا می برد و پارچه های اضافی را قطع می کند!

در بالا خرید کنید و در پایین مهمانی بگیرید

مد روز کاری Zoom تأثیر کاملی دارد و عمدتا بر روی ژاکت ، دیکی و جلیقه های اداری تمرکز می کند. بالای مغازه و زیر شلوار بپوشید.

روند بریگرتون

در Bridgerton ، همه مشتاق سبک Regency Era هستند. یک بلوز و لباس آستین پف کرده بگیرید. همچنین ، روپوش ها در باند پرواز نیز عظیم بودند.

لوازم جانبی و جواهرات زنانه مروارید زنانه راهی عالی برای آوردن ظرافت بریگرتون به زندگی روزمره است.

خرید آنلاین عینک آفتابی

رنگهای پاییزی 2021

در اینجا برخی از رنگ های جالب پاییزی که در این فصل داغ خواهند بود آورده شده است.

 • قهوه ای شکلاتی
 • قرمز خاک رس
 • رنگ زرد
 • بریگرتون بلو
 • فوشیا
 • اسطوخودوس
 • برهنه
 • سرخ شدن
 • سبز خاکی
 • قرمز اولیه
 • شلوار جین
 • خاکستری روشن

مراقبت را به اشتراک بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *