۶ معامله با خانگی برتر برای بیماری کبد چرب


بیماری کبد {به دلیل} سبک مسکن نامناسب به حداقل یک اشکال رایج تغییر شده است. قبلا مشکلات کبدی ناشی اجتناب کرده اند هپاتیت B را انتخاب کنید و انتخاب کنید C بود. امروزه مشکلات وزنی {به دلیل} رژیم غذایی نامناسب در جاری {افزایش است} را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دلیل است است کدام ممکن است اکثر اشخاص حقیقی اجتناب کرده اند مشکلات کبد چرب مبارزه کردن می برند. بلعیدن الکل نیز یکی اجتناب کرده اند اجزا بیماری های کبدی است. ۶ بهتر از معامله با خانگی برای کبد چرب

مطالب مرتبط: غذاهای مفید برای کبد: ۹ غذای برتر کدام ممکن است به محافظت سلامت کبد {کمک می کند}

کبد چرب تجمع چربی در کبد است کدام ممکن است قابل دستیابی است مسائل بیشتری برای بهزیستی تحمیل تنبل. این اندام خانه همه وقت در کل سالیان دارای مقدار به سختی چربی {بوده است}، با این حال وجود این چربی در کبد بیش از حد مضر است. کبد دومین عضو عظیم هیکل است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به پردازش تمام داروها مغذی کدام ممکن است اجتناب کرده اند طریق وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوشیدنی بلعیدن می کنیم {کمک می کند}. این اندام به فیلتر کردن داروها مضری کدام ممکن است قابل دستیابی است باعث عفونت در جریان خون شوند {کمک می کند}. تجمع بیش اجتناب کرده اند حد چربی در کبد ممکن است در نتیجه هپاتیت شود کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند مدتی ممکن است در نتیجه نارسایی کبد شود. ۲ نوع کبد چرب موجود است: الکلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر الکلی. همانطور که صحبت می کنیم قصد داریم با اشاره به برخی اجتناب کرده اند معامله با های خانگی صحبت کنیم کدام ممکن است می توانند به کاهش تجمع چربی در کبد را انتخاب کنید و انتخاب کنید از گرفتن عالی مسکن مفید کمک کنند.

مطالب مرتبط: ۱۰ معامله با خانگی کارآمد برای اجتناب کرده اند بین برداشتن دیابت + راه هایی برای کاهش خطر ابتلا به دیابت

بیماری کبد چرب چیست؟

بیماری کبد چرب (استئاتوز) عالی بیماری شایع است کدام ممکن است به دلیل تجمع بیش اجتناب کرده اند حد چربی در کبد تحمیل تبدیل می شود. در اصولاً اسبابک ها، بیماری کبد چرب هیچ اشکال انتقادی تحمیل نمی شود، با این حال برای ۳۰ نسبت اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی، بیماری کبد چرب به مرور جدی تر تبدیل می شود. کبد چرب {در این} اشخاص حقیقی در سه مرحله تحمیل تبدیل می شود:

  • کبد آلوده (متورم) تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به احساس های آن آسیب می رساند. این مرحله استئاتوهپاتیت نامیده تبدیل می شود.
  • احساس اسکار در جایی تشکیل تبدیل می شود کدام ممکن است کبد شکسته است. این استراتژی فیبروز نامیده تبدیل می شود.
  • احساس اسکار در عمق متنوع احساس مفید تبدیل می شود. {در این} مرحله ممکن است سیروز دارید.

معامله با خانگی کبد چرب

مطالب مرتبط: معامله با های خانگی برای کبد چرب: ۱۰ ماده غذایی کدام ممکن است سلامت کبد را افزایش می بخشد

۱. کاهش چند پوند برای {افرادی که} {اضافه وزن} دارند

کاهش چند پوند همراه خود خستگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خستگی مداوم در کنار است. صفحه بحث تحقیق تحقیق بیماری کبد خاص می تنبل کدام ممکن است اشخاص حقیقی اضافه وزن باید حداقل ۵ نسبت اجتناب کرده اند وزن هیکل شخصی را اجتناب کرده اند انگشت بدهند. برای کاهش تجمع چربی در کبد. کاهش حدود ۷ به همان اندازه ۱۰ نسبت وزن هیکل ممکن است علائم مرتبط همراه خود این اشکال کبدی را افزایش بخشد. کاهش چند پوند همراه خود خستگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خستگی مداوم در کنار است.

مطالب مرتبط: ۶ فرآیند آموزشی برای اجتناب کرده اند بین برداشتن چربی های معده

۲- رژیم غذایی مدیترانه ای را بررسی کنید

رژیم مدیترانه ای به معنای واقعی کلمه هستند به کاهش چربی کبد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش چند پوند {کمک می کند}. این رژیم غذایی به اشخاص حقیقی {کمک می کند} به همان اندازه همراه خود سطوح زیرین تر کلسترول ارتباط برقرار کنند، درجه فشار خون را مدیریت کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیابت نوع ۲ را مدیریت کنند. مصرف کردن عالی رژیم غذایی مدیترانه ای ممکن است علائم غذاهای طبیعی کدام ممکن است چربی های مفید هستند را افزایش بخشد. در همین جا میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجاتی موجود است کدام ممکن است می توانید در رژیم غذایی شخصی بگنجانید. برخی اجتناب کرده اند این وعده های غذایی توت، سیب، پرتقال، خربزه، سبزیجات، فلفل، هویج، خیار را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیب زمینی شیرین هستند.

مطالب مرتبط: چگونه البته است اجتناب کرده اند شر چربی های معده خلاص شویم: ۵ دمنوش طبیعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چای لاغری معده

۳. اسپرسو بنوشید

تحقیقات {انجام شده} در سال ۲۰۱۶ نماد داد کدام ممکن است اسپرسو فواید زیادی در کاهش مشکلات کبدی دارد. ساخت اسپرسو ممکن است آنزیم های کبدی را تحریک کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به کشتی همراه خود تحریک کمک تنبل. بلعیدن مشترک اسپرسو ممکن است آسیب عمومی کبدی را کدام ممکن است در هیکل تحمیل تبدیل می شود کاهش دهد. ۲ فنجان اسپرسو در روز ممکن است برای معامله با را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش تجمع چربی در کبد چرب مفید باشد. با این حال مقدار محدودی اسپرسو بخورید به همان اندازه تحت هیچ شرایطی به بهزیستی شخصی آسیب نزنید.

۴. انجام ورزش جسمی کارآمد در معامله با خانگی بیماری کبد چرب

یکی اجتناب کرده اند بهتر از راه ها برای کاهش خطر ابتلا به بیماری کبد چرب، انصراف سبک مسکن کم تحرک است. بی تحرکی ممکن است به بیماری قلبی، دیابت نوع ۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات وزنی کمک تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید اثراتی بر بهزیستی داشته باشد. انجام کمی ورزش های سبک هر روز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزش جسمی در مسکن ممکن است به خلاص شدن اجتناب کرده اند شر کبد چرب کمک تنبل. را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای درمانی ساده اجتناب کرده اند این مثال مفید هستند.

مطالب مرتبط: علائم کبد چرب: علائم را انتخاب کنید و انتخاب کنید علل این بیماری را بشناسید

اجتناب کرده اند غذاهای تشکیل قند پرهیز کنید

غذاهایی کدام ممکن است تشکیل فروکتوز هر دو قند اضافه هستند می توانند کبد چرب را جدی تر کنند. فروکتوز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساکارز همراه خود بیماری کبد چرب غیر الکلی مرتبط هستند. این ۲ نوع قند رژیمی به معنای واقعی کلمه هستند به تجمع چربی کمک می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کل زمان باعث تحمیل هپاتیت می شوند. غذاهایی کدام ممکن است پخته می شوند هر دو شیرین کننده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره اضافه شدند، دارای شبیه به قند هستند کدام ممکن است باعث افزایش بیماری کبد چرب تبدیل می شود. در همین جا لیستی اجتناب کرده اند غذاهایی کدام ممکن است {به دلیل} از گرفتن قند بیش از حد باید اجتناب کرده اند آنها پرهیز کرد موجود است: شیرین، کلوچه، کلوچه، کلوچه، شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوشیدنی های نشاط زا. بستنی، نوشیدنی های غیر الکلی، نوشیدنی های ورزشی، غلات شیرین، ماست فرآوری شده هر دو سبک دار، طیف گسترده ای از {نوشیدنی ها}.

مطالب مرتبط: ۶ علامت مسمومیت کبدی

۶. درجه کلسترول بالا را هدف قرار دهید

غذاهایی کدام ممکن است درجه کلسترول را افزایش می دهند می توانند خطر ابتلا به بیماری قلبی را افزایش دهند. اشخاص حقیقی تحت تأثیر بیماری کبد چرب غیر الکلی باید درجه کلسترول شخصی را برای افزایش سلامت شخصی مدیریت کنند. اجتناب کرده اند چربی هایی کدام ممکن است می توانند کلسترول را در هیکل افزایش دهند اجتناب کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن ها را محدود کنید. اجتناب کرده اند چربی های اشباع شده کدام ممکن است تشکیل گوشت صورتی هستند باید اجتناب شود. لبنیات پرچرب نیز باید محدود شود.

چربی های ترانس کدام ممکن است در غذاهای پخته شده، کراکرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای سرخ شده کشف شد می شوند، اجتناب کرده اند بدترین چربی هایی هستند کدام ممکن است وارد هیکل می شوند. اکتسابی خورده شدن صحیح اجتناب کرده اند طریق رژیم غذایی اجباری نیست پیچیده باشد. کاهش تجمع چربی در کبد قابل دستیابی است هفته ها هر دو ماه ها اندازه بکشد، با این حال آن یک است راه مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خالص برای حضور در این هدف درمانی است.

مطالب مرتبط: کاهش چند پوند فوری با بیرون بازی: ۱۸ فرآیند آسان برای کاهش چربی معده

زردچوبه عالی معامله با خانگی کارآمد برای بیماری کبد چرب است

زردچوبه شناخته شده به عنوان کارآمد در معامله با متعدد اجتناب کرده اند بیماری های هیکل شناسایی شده است است. اگر تجربیات را ادراک کنیم، زردچوبه عملکرد مهمی در پیشگیری اجتناب کرده اند آسیب ها دارد. شیر زردچوبه را ساعت شب هنگام خواب بنوشید از مشکلات کبدی را رفع می تنبل.

آلوئه ورا

آلوئه ورا سرشار اجتناب کرده اند خواص مرطوب کنندگی است. بلعیدن آن به از بین بردن سموم اجتناب کرده اند هیکل {کمک می کند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند کبد در مخالفت با آسیب های انتقادی دفاع کردن می تنبل. اگر می خواهید می توانید آب آلوئه ورا را در این سیستم روزانه شخصی قرار دهید.

بز در معامله با خانگی بیماری کبد چرب کارآمد است

آملا اجتناب کرده اند متعدد جهات برای هیکل {مفید است}. کبد را پرانرژی می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید انجام آن را افزایش می بخشد. می توان آن را به صورت پودر هر دو جوشانده بلعیدن کرد.

مطالب مرتبط: ۳ نوشیدنی معجزه آسای خالص برای کبد چرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاکسازی آن

سیر

آگاه تبدیل می شود کدام ممکن است آنزیم های کبدی را می توان همراه خود کمک سیر پرانرژی کرد. جدا از این، سموم را اجتناب کرده اند هیکل از بین بردن می تنبل. بلعیدن آن به مقدار صحیح ممکن است کبد را مفید نگه دارد.

آب بیشتری بنوشید

آب داروی هر مشکلی است. به مبتلایان کبدی پیشنهاد تبدیل می شود آب بیشتری بنوشند. باید شما هم اشکال کبد چرب دارید، مشخص شوید کدام ممکن است حداقل ۲.۵ به همان اندازه ۳ لیتر آب در روز بنوشید.