۵ شهید سوری تازه تفحص شده را بشناسید.


من یک وبلاگ متنی هستم. برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. Lorem Epsom یک نوع تایپ غیر قابل توضیح ساده است که توسط صنعت چاپ تولید شده و توسط طراحان گرافیک استفاده می شود.

۵ شهید سوری اخیرا تفحص شدند.

روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از شناسایی پیکر ۵ شهید مدافع حرم در خان تومان خبر داد. در متن بیانیه روابط عمومی «شواهد فیزیکی ناب شهدای مدافع معبد» «عبدالله اسکندری»، «رحیم کابلی»، «مصطفی تاش موسی»، «محمد امین کریمیان» و «عباس عاصمیه» همسان شده است. و با تایید نمونه‌های DNA مرکز ژنتیکی نیروی اطلاعات این شهدا، اجساد به میهن اسلامی تحویل داده شد.

شهدای بازگشت به وطن اعلام شده توسط سپاه بیش از ۶ سال است که مفقودالاثر هستند. شهید عبدالله اسکندری (شهید عبدالله اسکندری) اولین شهید ایرانی بود که با کینه تکفیری ها سر بریده شد، آن هم در حالی که هشت سال از درگذشت رهبر شهیدش می گذرد.

این سه شهید اهل استان مازندران بودند. شهدای کابلی کریمیان و تاش موسی مفقودالاثر شهدای مازندرانی هستند. یکی از این شهدا روحانی محمد امین کریمیان از رزمندگان ایرانی از یگان فاطمیون بود که به همراه همرزمان افغانستانی خود از سرکردگان شهید بودند. شهید عباس آسامیه از استان البرز یکی از ۱۳ شهید مدافع حرم ایران بود که در ۳۰ آذر ۱۳۹۳ در نبردی نفس گیر به شهادت رسید.