۴۰ درصد تجارت جهانی به نبأ خبر مرتبط است که اعضای آن شانگهای هستند.


حدود ۴۰ درصد تجارت جهانی در دست اعضای این معاهده است. از این رو، عضویت در آن می تواند شرایط خوب و مساعدی را برای تسلط ایران بر اقتصاد جهان فراهم کند.

۸ کشور عضو سازمان همکاری شانگهای به عضویت رسمی ایران که حجم تجارت بیش از ۲۱ هزار میلیاردی در سازمان همکاری شانگهای دارد، پایان خواهند داد. نباخبر، عضو معدن و کشاورزی گفت. دلار سالانه ۴۰ درصد کل مبادلات جهانی است.

«یحیی الاسحق» گفت: سازمان همکاری شانگهای با شرایط فعلی به سمت توافق جهانی پیش می رود. اهمیت این قرارداد روز به روز در حال افزایش است و به همین دلیل عضویت در آن از ارزش بالایی برخوردار است. و تاثیر

وی با اشاره به تجارت ۲۱ تریلیون دلاری بین ۸ کشور عضو سازمان همکاری شانگهای، تصریح کرد: حدود ۴۰ درصد تجارت جهانی تراز اعضای این معاهده است. عضویت در این عضویت شرایط خوب و خوبی را برای ایران فراهم می کند تا اقتصاد جهانی را تحت تأثیر قرار دهد.

دولت سیزدهم کار بزرگی انجام داده است.

رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق، عضویت رسمی در این توافقنامه را گامی مهم در تکمیل دولت سیزدهم دانست و این در حالی است که کشورهایی مانند ترکیه و عربستان همچنان در تلاش برای دستیابی به این جایگاه هستند.

وی همچنین گفت که پیوستن به سازمان همکاری شانگهای موجب پایان سال‌ها تحریم‌ها علیه این کشور می‌شود که دلیلی بر شکست آنهاست.

اسحاق گفت: توسعه مسائل اقتصادی با سازمان همکاری شانگهای در زمینه صادرات و واردات؛ همکاری اقتصادی؛ تعامل بین المللی و مسائل زیرساختی امکان پذیر است و منافع زیادی برای کشور به همراه دارد. این به این دلیل است که ایران از نظر استراتژیک در منطقه مرکزی است و می تواند به دروازه طلایی برای اتصال کشورها تبدیل شود.

این فعال تجاری تاکید کرد: باید از عضویت رسمی ایران در سازمان شانگهای در انتقال کالا به کشورهای مختلف نهایت بهره را ببریم. با جذب سرمایه گذاری خارجی نیز می توان به توسعه اقتصادی دست یافت.

اتاق بازرگانی ایران گفت: فراهم کردن زیرساخت‌های حمل‌ونقل یکی از الزامات یک معامله است که فرصت‌هایی را برای ایران برای تحویل کالا از طریق دریا فراهم می‌کند. وجود موقعیت مناسب برای حمل و نقل قطار و زمینی؛ جذب سرمایه، خدمات و کالا؛

چین وی گفت: امکان صادرات محصولات صنعتی و مواد معدنی به کشورهایی مانند روسیه و هند وجود دارد و موفقیت و رشد اقتصادی در گرو این دو بخش است.

یکی از اعضای اتاق بازرگانی ایران با اشاره به اینکه صادرات فناوری و خدمات مهندسی به کشورهای عضو معاهده شانگهای یکی از راه‌های توسعه است. برای توسعه روابط مبادله ای و تجاری.

گام بزرگی برای اقتصاد کشور است.

قیمت کالا برای توسعه صادرات. وی تصریح کرد: کیفیت و خدمات پس از فروش باید با محصولات خارجی رقابت کند، همکاری های دوجانبه و چندجانبه را تقویت کند و شرایط تجاری را تثبیت کند. این توافق‌نامه‌ها یکی از راه‌های توسعه روابط کشورهای عضو با شانگهای است.

اسحاق با بیان اینکه اجرای برنامه های این توافقنامه بسیار مهم و قابل توجه است، گفت: اگر به درستی عمل کنیم. زیرا زمینه را برای مشارکت در سازمان های بزرگتر فراهم خواهد کرد. سازمان همکاری شانگهای گام بزرگی برای این کشور تلقی می شود. اقتصاد.

توسعه روابط اقتصادی باعث ایجاد امنیت می شود. فرهنگ وی افزود: تاثیر بسزایی در توسعه یک جامعه و یک کشور دارد و می تواند منافع متقابلی را برای کشور در منطقه و جهان ایجاد کند.