30 روز مراقبت از خود برای شما


30 روز مراقبت از خود

اجازه ندهید بلوزهای بعد از تابستان شما را زمین گیر کند. با نزدیک شدن به پاییز ، زمان تمرکز مجدد بر سرطان است. آهسته حرکت کنید ، رها کنید ، که دیگر این کار را برای شما انجام نمی دهد ، و 30 روز مراقبت از خود برای شارژ مجدد.

همیشه یافتن زمان برای خود آسان نیست ، اما بسیار ضروری است! هر سپتامبر ، من این تقویم ها را ایجاد می کنم تا به راحتی به همه ما در تمرین روزانه کمک کنیم. اگر فنجان خود را پر نکنید ، در واقع نمی توانید جام دیگران را پر کنید. خیلی شبیه “خب!” اما اکثر آنها عملاً آن را عملی نمی کنند و من می خواهم این ماه تغییر کند!

مراقبت از خود بسته بندی بدی دارد ، اما این فقط در مورد تهیه وان آب گرم و شراب نیست (اگرچه این بسیار خوب به نظر می رسد) ، بلکه یافتن چیزی است که واقعاً به شما خدمت می کند! فقط شما واقعاً می دانید که چگونه به نظر می رسد ، اما این تقویم می تواند به شما در تشخیص آن کمک کند.

این 30 روز مراقبت از خود ترکیبی از مراقبت از بدن ، روح و ذهن شما خواهد بود تا بتوانید 100٪ وارد فصل جدید شوید.

این تقویم را چاپ کنید و در جایی قرار دهید که هر روز آن را خواهید دید! همچنین می توانید این موارد را به صورت تماس رولی در App LSF پیدا کنید. من می خواهم از اینها به عنوان یک راهنما برای کمک به مخلوط کردن مسائل استفاده کنید. اگر احساس می کنید به چیز بیشتری نیاز دارید ، به دنبال آن بروید! به یاد داشته باشید ، این ماه برای شماست !!

بعد از من تکرار کن مراقبت از خود شما لازم نیست! شما به این زمان ، حتی اگر فقط 5 دقیقه در روز نیاز دارید ، برای ورود به سیستم با خود ، درک احساسی که دارید و بتوانید خود را وفق دهید تا به عنوان بهترین خود ظاهر شوید!

همچنین برخی تمرینات و چت های زنده را در اینستاگرام به ترکیب ترکیبی اضافه می کنم + اعلان ها را روشن می کنم تا چیزی را از دست ندهید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *