3 راه آسان برای ایجاد انگیزه فوری


راهی آسان برای ایجاد انگیزه

وقتی سفر تناسب اندام خود را آغاز کردم ، یکی از بزرگترین دغدغه های من این بود که انگیزه داشته باشم و با انگیزه بمانم. من واقعاً نمی دانستم از کجا شروع کنم. با گذشت سالها ، متوجه شدم که انگیزه فقط به شما نمی رسد. این یک سوئیچ جادویی نیست که بتوانید آن را روشن کنید ، اما راه های ساده ای وجود دارد که به شما انگیزه می دهد وقتی آماده تغییر واقعی هستید!

1. چیز جدیدی را امتحان کنید!

به نظر می رسد بسیار آسان است ، اما امتحان کردن چیزی جدید (یا دوباره) می تواند بسیار ترسناک باشد. من ترس های زیادی از “شکست” های گذشته داشتم که باعث می شد احساس کنم نمی توانم این کار را انجام دهم. ایده کاهش 10 پوند غیرممکن به نظر می رسید چه برسد به 45 پوند! ولی من انجام دادم. من باید ترس را تصدیق می کردم ، باید ناراحتی را می پذیرفتم ، و قطعاً مجبور بودم این کار را انجام دهم! نکته شگفت انگیز این است که وقتی خودتان را برای انجام کاری به چالش می کشید و در واقع کار را تمام می کنید ، ذهن شما تغییر می کند.

دستیابی به یک هدف کوچک ، خواه یک کار ساده مانند نگه داشتن یک تخته 10 ثانیه ای یا 5 دقیقه پیاده روی روزانه باشد ، به شما انگیزه فوری می دهد!

2. برخی از نگاره های TRUE را پیدا کنید

من را اشتباه نگیرید ، دخترانی که در تمام طول زندگی خود دارای تناسب اندام هستند ، بسیار الهام بخش هستند ، اما اینکه زنان را که با وزن خود دست و پنجه نرم می کنند بدن خود را متحول می کند ، قابل توجه است. به نظر من ، دختران موجود در مجلات (اکنون tik tok ، ig و غیره) در دسترس نبودند. درست است ، من داستان آنها را نمی دانستم ، اما داستان من فرض در آن زمان آنها همیشه لاغر بودند.

من مجبور بودم اطلاعات واقعی را پیدا کنم و نمی دانستم که آن زمان وجود داشت ، بنابراین چند عکس از خودم برای مادرم گرفتم و از آنها برای الهام بخشیدن به آنها استفاده کردم. نه به این دلیل که من هر کاری می کردم ، بلکه به این دلیل بود که دیدن عکس های بدنم دردناک بود. من درد روحی و روانی را که در آن لحظه احساس کردم می دانستم و دیگر هرگز نمی خواستم چنین احساسی داشته باشم.

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

ای کاش در آن زمان زنان دیگری بودند که بتوانند به آنها توجه کنند. مشاهده اینکه زنان “عادی” قادر به کاهش وزن ، سالم ، ایجاد اعتماد به نفس و ایجاد افراد سالم بودند. سبک زندگی. من این کار را نمی کنم ، اما حالا شما این کار را می کنید و این شما را بسیار خوشحال می کند! من دوست دارم بتوانم همراه شما باشم ، در کنار هزاران زن که زندگی خود را با LSF تغییر داده اند.

اگر تا به حال این کار را نکرده اید ، داستان من را اینجا ببینید و فقط تغییر و داستان سارا برنده Crop Top Crunch Time را بررسی کنید تا فوراً انگیزه خود را افزایش دهید!

3. برقراری ارتباط با سایر زنان

#CsapatLSF! آیا می دانید یک جامعه باورنکردنی زن وجود دارد که فقط شما را تشویق می کند؟ تیم LSF جامعه تناسب اندام عشق ما است که از زنان تشکیل شده است تا از یکدیگر در این سفر حمایت کنند. ما اینجا هستیم به عنوان مکانی امن برای هر زنی که بیاید ، دیوارهایش را پایین بیاورد و به ساختن یکدیگر کمک کند. به دلیل عمیق ترین عدم قطعیت های خود ، با یکدیگر خام ، صادق و آسیب پذیر باشیم. هیچ قضاوتی وجود ندارد ، فقط عشق زیادی به شما وجود دارد!

عاشق انجمن تناسب اندام عرق ، جامعه تناسب اندام زنان ، زنان کولاژ

پاسخگویی و پشتیبانی واقعاً کلید ایجاد یک سبک زندگی پایدار است! همیشه افرادی در خانه نیستند که کاملاً درک کنند چرا ما تغییر می کنیم. اغلب ، حتی با بهترین نیت ، ما از تصمیم گیری سالم باز نمی مانیم ، زیرا این تصمیم کاملاً با آنچه مناسب آنهاست مطابقت ندارد. اما این سفر با شماست! شما باید با زنانی که به دست می آورید و آنها را به دست می آورید ارتباط برقرار کنید تا بتوانید قدرت و اعتماد به نفس مورد نیاز خود را ایجاد کنید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *