۲۵ فرآیند خالص برای مراقبت روزانه اجتناب کرده اند توجه


خواهید کرد امکان های زیادی {برای حفظ} سلامت توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید دفاع کردن اجتناب کرده اند تخیل و پیش بینی شخصی دارید. با این حال باید اجتناب کرده اند فرآیند های خالص مراقبت اجتناب کرده اند توجه پیروی کنید. توجه خوب عضو مهم هیکل وقتی تخیل و پیش بینی خوبی داشته باشید، می توانید کار بهتری را {در خانه}، دفتر هر دو پایین فرمان انجام دهید. این دلیل است است کدام ممکن است رعایت برخی اقدامات احتیاطی اساسی برای ضمانت اجتناب کرده اند دید مناسب خواهید کرد حیاتی است. چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید چروکخشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفخ زرشکیرا انتخاب کنید و انتخاب کنید سیاهی حلقه ها ممکن است ناشی اجتناب کرده اند گزینه ها خطا باشد سبک اقامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اضطراب مقاوم باش. همه اینها علاوه بر این ممکن است در نتیجه مشکلات بزرگی اجتناب کرده اند جمله کاهش تخیل و پیش بینی شود. خوشبختانه مراقبت اجتناب کرده اند توجه چندان دردسر نیست. رعایت روزانه تعدادی از نکته آسان ممکن است خطر ابتلا به مشکلات را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات چشمی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. ایده ها زیر را در تذکر داشته باشید:

مطالب مرتبط: چگونه در عصر سال نو آرایش توجه انصافاً داشته باشیم

ایده ها خالص مراقبت اجتناب کرده اند توجه: چگونه اجتناب کرده اند چشمان شخصی مراقبت کنیم

برخی اجتناب کرده اند عادات را بگنجانید اساس ای در اقامت روزمره تنها چیزی کدام ممکن است خواستن دارید مراقبت اجتناب کرده اند چشمانتان است. این رفتار ها انگشت نیافتنی هر دو روی حیله و تزویر نیستند، با این حال می توانند تخیل و پیش بینی خواهید کرد را به همان اندازه حد زیادی افزایش بخشند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید مراقب چشمان شخصی باشید.

ترفندهایی برای افزایش تخیل و پیش بینی

 1. ایمنی اجتناب کرده اند سلامت توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخیل و پیش بینی، خوردن مجبور تمام ویتامین های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها معدنی حیاتی

سبزیجات را انتخاب کنید و انتخاب کنید میوه ها مثل رنگی اسفنج، کلم بروکلی، هویج را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیب زمینی شیرین در رژیم غذایی خودتان را حاوی کنید. علاوه بر این غذاهای غنی اسیدهای چرب امگا ۳ خوردن کردن. این وعده های غذایی بهتر از دارایی ها هستند ویتامین داروها مغذی، داروها معدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنتی اکسیدان ها بودن. این به جلوگیری اجتناب کرده اند اکثر مشکلات چشمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات تخیل و پیش بینی {کمک می کند}.

مطالب مرتبط: کانتور بر ایده شکل توجه: چگونه چشمانی جالب داشته باشیم!

 1. همه وقت اجتناب کرده اند عینک امنیت بیشترین استفاده را ببرید

در خارج از درب چه می کنید هر دو بازی هاهنگام تصمیم، همه وقت به خاطر داشته باشید کدام ممکن است اجتناب کرده اند عینک امنیت بیشترین استفاده را ببرید. عینک اجتناب کرده اند خطر آسیب دیدن توجه جلوگیری می تنبل. اجتناب کرده اند جانب عینک نوسازی شده اجتناب کرده اند پلی کربنات. از دوام این عینک بالاست را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است اجتناب کرده اند چشمان خواهید کرد به سمت حوادث دفاع کردن تنبل.

 1. سلامت توجه، دفاع کردن اجتناب کرده اند تخیل و پیش بینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایه های خورشید مهم هستند

سایه های خورشید ساده برای استایل هر دو جاذبه نیست. آنها عملکرد مهمی در دفاع کردن اجتناب کرده اند چشمان خواهید کرد به سمت اشعه های خطرناک UV دارند. قرار تکل کشف نشده آفتاب خورشید مشکلات زیادی خیلی شبیه تخیل و پیش بینی تحمیل می تنبل دژنراسیون ماکولا را انتخاب کنید و انتخاب کنید تغییر به آب مروارید تبدیل می شود. سایه های خورشید را انواع کنید کدام ممکن است حداقل ۹۹ سهم اجتناب کرده اند اشعه ماوراء بنفش کدام ممکن است اجتناب کرده اند توجه حرکت می تنبل را مسدود تنبل.

مطالب مرتبط: چگونه رنگ مو را برای منافذ و پوست زیتونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید توجه اسپرسو ای انواع کنیم؟

 1. اجتناب کرده اند حساس مکرر چشمان شخصی

اگر این کار را نکن چشمان خواهید کرد به سمت عفونت ضعیف تبدیل می شود. هر چیزی کدام ممکن است توجه خواهید کرد را تحریک تنبل ممکن است تخیل و پیش بینی خواهید کرد را خرس تاثیر قرار دهد. همه وقت در گذشته اجتناب کرده اند انگشت زدن به چشمان شخصی باید انگشت های شخصی را تازه کنید. علاوه بر این چشمان شخصی را از نزدیک مالش ندهید. این اراده در نتیجه سایش قرنیه (هر دو ساییدگی قرنیه) شود. اگر چیزی همراه خود چشمان خواهید کرد تصمیم پیدا کرد، آنها را همراه خود نمک استریل بشویید. اگر اشکال یکپارچه داشت، فورا به دکتر مراجعه کنید.

مطالب مرتبط: خواص درمانی گوجی بری خشک: گوجی بری اجتناب کرده اند تخیل و پیش بینی به سمت آسیب لکه های زرد دفاع کردن می تنبل

 1. اجتناب کرده اند سابقه سلامت توجه خانوار شخصی به یاد داشته باشید

{این مهم} است از برخی اجتناب کرده اند مشکلات چشمی مشابه دژنراسیون ماکولا تکیه کن به سن، گلوکوم، دژنراسیون شبکیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آتروفی تخیل و پیش بینی ارثی هستند. کشف کردن سابقه خانوادگی ممکن است ارائه می دهیم در انجام اقدامات احتیاطی کمک تنبل. ایده ها فوق ارائه می دهیم {کمک می کند} به همان اندازه اجتناب کرده اند تخیل و پیش بینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چشمان شخصی مراقبت کنید. علاوه بر این اجتناب کرده اند آنچه در احاطه چشمانتان است غافل نشوید.

مطالب مرتبط: ارتقای سلامت توجه: بهتر از غذاهایی کدام ممکن است سلامت توجه را آسانسور می کنند

به تعمیر سیاهی زیر توجه {کمک می کند}

 1. اجتناب کرده اند کیسه های چای برای سلامت توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید دفاع کردن اجتناب کرده اند تخیل و پیش بینی بیشترین استفاده را ببرید

خوب چای کیسه ای سرماخوردگی را روی چشمان بسته قرار دهید. اجتناب کرده اند چای کیسه ای طبیعی استفاده نکنید از اکثر آنها به مقیاس چای کیسه ای سیاه کارآمد نیستند.

 1. توپ های پنبه ای سرماخوردگی

گلوله های پنبه را در آب خنک خیس کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید ۵ به همان اندازه ۱۰ دقیقه روی چشمانتان نگه دارد.

 1. سلامت توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید دفاع کردن اجتناب کرده اند تخیل و پیش بینی، خیار دانش شده

خیار برای توجه های تخلیه معجزه می تنبل. ۲ به حداقل رساندن خیار را روی چشمان شخصی قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سختی آرامش دهید. آنها ۹ تنها خاصیت سرماخوردگی کنندگی دارند، اما علاوه بر این دارای خواص سرماخوردگی کنندگی نیز هستند معقول علاوه بر این به سیاهی زیر توجه {کمک می کند}. علاوه بر این می‌توانید پدهای پنبه‌ای را در آب خیار آغشته کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی توجه‌هایتان بمالید.

مطالب مرتبط: تاری زیر توجه: ۱۰ روشی خالص برای اجتناب کرده اند بین برداشتن حلقه های زیر توجه

 1. گوجه فرنگی، زردچوبه، آبلیمو

خوب قاشق چای خوری تفاله گوجه فرنگی را همراه خود به سختی نیاز کنید زردچوبه نصف قاشق چایخوری آب لیمو را ترکیب کردن کنید. آن را روی پلک ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید احاطه حلقه های تیره بمالید. بگذارید خشک شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس آن را بشویید.

 1. روغن بادام را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب لیمو برای توجه شکوه

کمپرس هر دو کیسه یخ خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید خنک را به مدت ۱۰ دقیقه به صورت گرد روی چشمان شخصی بمالید. سپس مخلوطی اجتناب کرده اند خوب قاشق چایخوری روغن بادام را انتخاب کنید و انتخاب کنید نصف قاشق چایخوری آب لیمو آن را در اطراف توجه بمالید. بگذارید خوب عصر در اطراف چشمتان نگه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید صبح روز بعد آن را بشویید.

 1. سلامت توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید دفاع کردن اجتناب کرده اند تخیل و پیش بینی، گل رز

ماده جوان کننده گلاب برای کاهش سیاهی در اطراف توجه فوق العاده {مفید است}. خوب تکه پنبه را در گلاب آغشته کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت ۱۰ به همان اندازه ربع ساعت روی توجه ها قرار دهید. این کار را {هر روز} انجام دهید به همان اندازه اجتناب کرده اند سیاهی در اطراف توجه خلاص شوید.

مقاله مرتبط: مقاله مرتبط: فواید گلاب برای توجه: ۹۴ خاصیت بی همتا گل رز برای توجه + ۱۰ معامله با مختلط کارآمد

برای توجه های تخلیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کدر

 1. روغن بادام را انتخاب کنید و انتخاب کنید عسل

تنها چیزی کدام ممکن است خواستن دارید مخلوطی اجتناب کرده اند خوب قاشق چایخوری است عسل نصف قاشق چایخوری روغن بادام ها او هست. در گذشته اجتناب کرده اند قدم گذاشتن به رختخواب، ترکیب کردن را به ناحیه زیر توجه شخصی بمالید. بگذارید خوب عصر نگه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید صبح بشویید.

 1. اجتناب کرده اند سلامت توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخیل و پیش بینی دفاع کردن کنید، آب سیب زمینی نپخته

آب سیب زمینی نپخته در معامله با توجه درد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیاهی در اطراف توجه نیز کارآمد است. ۲ عدد سیب زمینی آن را به مدت ۱۰ دقیقه روی چشمان شخصی بمالید هر دو آب سیب زمینی نپخته را به ناحیه زیر توجه بمالید. در عرض تعدادی از روز متوجه تمایز در احاطه منافذ و پوست توجه شخصی خواهید شد.

مطالب مرتبط: سیاهی در اطراف توجه را اجتناب کرده اند بین ببرید ۱۵ ترفند خانگی فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارآمد!

برای توجه های بیش از حد ارزیابی شده است

 1. سلامت توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید دفاع کردن اجتناب کرده اند تخیل و پیش بینی، چای خیار همراه خود ریحان

میدونم چقدر اجتناب کرده اند بلند شدن {هر روز} صبح همراه خود چشمای بیش از حد ارزیابی شده است متنفری. q توجه ها را می توان همراه خود چای معامله با کرد ریحان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب خیار معامله با شد. این ۲ را همراه خود هم ترکیب کردن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مایع را در سینی یخ بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید پایدار شود. تکه های یخ را روی چشمان شخصی قرار دهید.

 1. کمپرس خنک

برای تهیه کمپرس خنک اجتناب کرده اند آب خنک هر دو کیسه یخ بیشترین استفاده را ببرید. آن را روی چشمان شخصی قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکرار کنید به همان اندازه اجتناب کرده اند شر پف خلاص شوید.

مطالب مرتبط: ۷۴ فواید خارق العاده برف کدام ممکن است احتمالا نمی دانستید

 1. سلامت توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید دفاع کردن اجتناب کرده اند تخیل و پیش بینی، چای کیسه ای

۲ کیسه چای را در آب خوب و دنج خیس کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعدادی از دقیقه در یخچال بگذارید. آنها را برای تعدادی از دقیقه روی چشمان شخصی قرار دهید. چشمان خواهید کرد بافت طراوت خواهند داشت. این مد صحیح است از چای شامل تانن هایی است کدام ممکن است در کاهش پف توجه فوق العاده برتر است. متعدد اجتناب کرده اند ما هنگام ترسیم تصویری اجتناب کرده اند شخصی، چشم انداز آرامی داریم. این بیشتر اوقات به چشمان خواهید کرد فشار می آورد. در نهایت روز، چشمان خواهید کرد بیشتر اوقات بافت خستگی می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خشکسالی انجام می دهند. اگر این مورد است، باید ایده ها زیر را برای مراقبت اجتناب کرده اند توجه برای سلامت توجه به خاطر داشته باشید.

مطالب مرتبط: محافظت تخیل و پیش بینی: ۱۵ داروها غذایی {برای حفظ} سلامت توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید توجه

ایده ها مراقبت اجتناب کرده اند توجه برای مشتریان کامپیوتر

 1. در دفتر شخصی آفتاب کافی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کافی داشته باشید

هنگامی کدام ممکن است همراه خود کامپیوتر کار می کنید، مشخص شوید کدام ممکن است صندلی خواهید کرد به خوبی روشن است. را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایش فیلم کامپیوتر خواهید کرد اجتناب کرده اند آفتاب پس زمینه روشن تر نیست. علاوه بر این برای کاهش تابش آفتاب اجتناب کرده اند پنجره ها دوری کنید. از باعث تبدیل می شود توجه خواهید کرد اصولاً کار تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل توجه کشف نشده فشار بیشتری قرار خواهد گرفت.

 1. قوانین ۲۰-۲۰-۲۰

برای مدت زمان بسیار طولانی به نمایش فیلم به نظر می رسید نکنید. اجتناب کرده اند قوانین ۲۰-۲۰-۲۰ پیروی کنید. هر ۲۰ دقیقه خوب بار آرامش کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت ۲۰ ثانیه به چیزی در فضا ۲۰ فوتی به نظر می رسید کنید. این مد به کاهش فشار موجود در توجه {کمک می کند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالقوه توجه برای کانون اصلی بیشتر را افزایش می بخشد.

مطالب مرتبط: ۱۰ دلیل برای پیدایش حلقه زیر توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرآیند های معامله با

 1. سلامت توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید دفاع کردن اجتناب کرده اند تخیل و پیش بینی، پلک زدن

روزی کدام ممکن است مشغول هستید بیشتر اوقات فراموش می کنید پلک بزنید. رطوبت روی درجه توجه تبخیر تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید چشمان خواهید کرد را ناخوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرطوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث سندرم توجه خشک تبدیل می شود. متعاقباً، پلک زدن مکرر را {فراموش نکنید}.

 1. اجتناب کرده اند عینک کامپیوتر بیشترین استفاده را ببرید

عینک های کامپیوتری سفارشی را اجتناب کرده اند متخصص مراقبت اجتناب کرده اند توجه شخصی بدست آمده کنید. هنگام کار همراه خود کامپیوتر اجتناب کرده اند آن بیشترین استفاده را ببرید. این مد، ویژه به ویژه اگر اجتناب کرده اند عینک هر دو اجتناب کرده اند لنز بیشترین استفاده را ببرید، ملاحظه داشته باشید. امروزه اکثر ما اجتناب کرده اند لنزهای تماسی استفاده می کنیم. مراقبت دقیق اجتناب کرده اند لنز برای سلامت توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطر عفونت توجه حیاتی است. نشانگرهای زیر را در تذکر داشته باشید:

مطالب مرتبط: عملکرد های ورق های Pu: ۲۱ بهتر از فواید برگ های معطر برای شکوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهزیستی

ایده ها مراقبت اجتناب کرده اند توجه برای دارندگان لنز تماسی

 1. انگشت هایتان را بشویید

همه وقت در گذشته اجتناب کرده اند استفاده اجتناب کرده اند لنزهای تماسی انگشت های شخصی را همراه خود آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید صابون بشویید. انگشت های شخصی را خوشایند بشویید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس اجازه دهید البته است خشک شوند. هر دو اجتناب کرده اند خوب حوله با بیرون پرز برای خشک کردن آن بیشترین استفاده را ببرید. این اجتناب کرده اند سوئیچ هر گونه میکروب هر دو میکرو ارگانیسم اجتناب کرده اند انگشتان خواهید کرد به لنز جلوگیری می تنبل.

 1. طبق دستورالعمل اجتناب کرده اند لنزها بیشترین استفاده را ببرید

اجتناب کرده اند خوابیدن همراه خود لنزهای تماسی . آن را بپوشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند دستورالعمل ها توجه دکتر شخصی پیروی کنید. اجتناب کرده اند استفاده اجتناب کرده اند محلول لنز گذشته تاریخی خوردن قبلی برای تازه کردن آنها را انتخاب کنید و انتخاب کنید لنزها را در فواصل روزی معین تعویض کنید.

مطالب مرتبط: محافظت جوانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکوه همراه خود ۱۰ راه رفع فوق العاده کارآمد

 1. سلامت توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید دفاع کردن اجتناب کرده اند تخیل و پیش بینی لنزهای شخصی را {به درستی} حفظ کنید

همه وقت اجتناب کرده اند محلول استریل حاضر شده به در کنار لنزهای تماسی شخصی برای نگهداری آنها بیشترین استفاده را ببرید. اجتناب کرده اند آب لوله کشی برای تمیز کردن لنزها هر دو نگهداری آنها در محلول نمکی استفاده نکنید. علاوه بر این آنها را همراه خود بزاق شخصی خیس نکنید. این کار ده ها میلیون میکرو ارگانیسم را به عدسی منتقل می تنبل کدام ممکن است ممکن است به سادگی توجه خواهید کرد را آلوده تنبل.

 1. انصراف سیگار

هنگام خروج سیگار به بهزیستی سال خواهید کرد خوشایند است، اگر اجتناب کرده اند لنز استخدام می کنید، آنها را انصراف کنید. چرا باید به این نکته ملاحظه کرد؟ از اشخاص حقیقی سیگاری اصولاً اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی غیر سیگاری کشف نشده مشکلات چشمی هستند.

مطالب مرتبط: ۱۲ بهتر از ایده ها زیبایی کدام ممکن است خواهید کرد را در سال ببر خاص آرم می دهد!

 1. اجتناب کرده اند سلامت توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید دفاع کردن اجتناب کرده اند تخیل و پیش بینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند استفاده اجتناب کرده اند لنزهای مجلل

می دانم کدام ممکن است خواهید کرد مجذوب لنزهای رنگی حال دسترس در بازار هستید، با این حال اجتناب کرده اند لنزها بیشترین استفاده را ببرید رنگی کدام ممکن است در فروشگاه های سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرایش فروخته شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدا گذاشته شد. این لنزها می توانند آسیب جبران ناپذیری به تخیل و پیش بینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید توجه خواهید کرد وارد کنند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهمتر اجتناب کرده اند همه، حتی کوچکترین سیگنال ای اجتناب کرده اند ناراحتی در چشمان شخصی را نادیده نگیرید. هر سال برای خوب معاینه کامل توجه به توجه دکتر مراجعه کنید. حتی وقتی این عادات را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایده ها خیلی ابتدایی به تذکر برسند. این گام های کودک نوپا به دفاع کردن اجتناب کرده اند تخیل و پیش بینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چشمان خواهید کرد کمک زیادی می تنبل.