۲.۵ برابر ساخت سباموتور در سال ۱۴۰۰


مدیرعامل سیباموتور اجتناب کرده اند افزایش ۲ برابری ساخت در سال قبلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این ارتقای استاندارد محصولات، انتخاب بخشیدن به سبد محصولات را انتخاب کنید و انتخاب کنید فریب دادن {نیروی کار} در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش فارسی خودرو، محمد محمدی همراه خود ردیابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکید بر اینکه در ساخت سال ۱۴۰۰ نسبت به مدت خیلی شبیه در سال ۹۹ بیش از دو.۵ برابر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کالا بیش اجتناب کرده اند سه برابری داشته است، اظهار داشت: سال قبلی ۷۲۸ واحد تولیدی داشتیم در حالی کدام ممکن است در سال ۹۹. این انواع ۲۸۹ واحد بود.

وی همراه خود خاص اینکه نمایندگی های خودروهای تجاری گروه بهمن همواره در بحث کالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرکت ها پس اجتناب کرده اند کالا رتبه اول را دارند، اظهار داشت: در کمیته اعطای را انتخاب کنید و انتخاب کنید لغو تصویر سبا موتورز بحث افزایش مجوز مجاز را داشتیم. خرده فروشان کنار هم قرار دادن اعطای مجدد شرایط تصویر به نامزدها جهت جلب رضایت مشتریان علیرغم وجود تصویر در شهرستان ها می باشند.

محمدی علاوه بر این برای افزایش استاندارد محصولات سبا موتور سیکلت به پنج ستاره اظهار داشت: همراه خود ملاحظه به هدف اصلی این نمایندگی بر ساخت محصولات جدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دسترس بودن آنها به بازار، ابتدا باید به ۴ ستاره بسنده تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بلند مدت ۵ ستاره را این سیستم ریزی تدریجی.

مدیرعامل سیبا موتورز در خصوص این سیستم ساخت سال بلند مدت اظهار داشت: در تذکر داریم در سال ۱۴۰۱ ساخت را نسبت به ۱۴۰۰ دوبرابر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کالا ریالی سه برابر کنیم.

وی همراه خود ردیابی به اینکه در جاری حاضر ۵ نوع محصول در SEBA موتور سیکلت ساخت تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها مشاور انحصاری FAW هستیم، تعیین کرد: ۴*۶ جفت اکسل کش و یک جفت*۴ اکسل کیلر (پرفروش ترین محصول سیبا موتور سیکلت) هستند. محصولاتی کدام ممکن است به همان اندازه نوک سال ۱۴۰۰ در اصل کار ساخت قرار گرفتیم.

محمدی اظهار داشت: شاسی کمپرسی، وانت ۶ تن را انتخاب کنید و انتخاب کنید وانت ۸ تن اجتناب کرده اند تولید دیگری محصولات سیبا موتورز برای سال ۱۴۰۰ است.

سیبا موتور سیکلت مشاور انحصاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید انحصاری خودروهای نیمه با کیفیت حرفه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید با کیفیت حرفه ای FAW در ایران می باشد. این برند در رتبه اول کالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید صادرات به آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید اروپا در چین قرار دارد.

مدیرعامل سیبا موتور سیکلت همراه خود خاص اینکه در سال ۱۴۰۱ ۳ محصول را به بازار راه اندازی شد خواهیم کرد، اظهار داشت: اولین محصول کشنده تک محور ۴*۲ است کدام ممکن است موتور سیکلت آن اجتناب کرده اند ۴۲۰ به ۴۶۰ اسب بخار بهبود یافته است. علاوه بر این این، اضافه شدن ترمزهای دیسکی به چرخ های ورودی، مخزن گاز ۱۰۰۰ لیتری، موتور سیکلت یورو ۵ را انتخاب کنید و انتخاب کنید … اجتناب کرده اند تولید دیگری تغییراتی {خواهد بود} کدام ممکن است در این سیستم ساخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دسترس بودن در اردیبهشت ماه در تذکر گرفتیم. ۲ محصول جدید تولید دیگری نیز در نیمه دوم سال ۱۴۰۱ وارد بازار خواهند شد.

محمدی تصریح کرد: به همان اندازه نوک سال ۱۴۰۰ به تمامی تعهدات تولیدی حرکت کرده ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیچ سازمانی معوقه ای نداریم.

وی در خصوص افزایش {نیروی کار} نمایندگی سیبا موتور سیکلت در سال ۱۴۰۱ اظهار داشت: همراه خود ملاحظه به اینکه ساخت این نمایندگی در سال بلند مدت نسبت به ۱۴۰۰ نفر ۲ برابر احتمالاً خواهد بود، طبیعتا فریب دادن انرژی خواهیم کرد، به طور قابل توجهی اینکه برای سال بلند مدت ۳ محصول جدید سفارش می دهیم. ” کار برای انجام.

محمدی در طولانی مدت به ساختار رشد این واحد تولیدی صنوبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: مجوزهای مورد نیاز را برای مونتاژ ساختمان اجرایی برای متخصصان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتاق غذاخوری برای سایر کارگران بدست آمده کردیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار خاکبرداری اجتناب کرده اند محل مذکور تحریک کردن شد.