10 نکته برای شروع رژیم غذایی سالم


اگر کاهش وزن جی! به نظر شما باید دنبال یکی بگردید؟ رژیم غذایی سالم و تناسب اندام باشید. قبل از شروع رژیم غذایی برای رضایت از نتیجه باید روی نمره تمرکز کنید. در این مقاله می خواهیم 10 نکته برای شروع رژیم غذایی سالم را بخوانیم. به داشتن دولت ادامه دهید.

1. با تغذیه شروع کنید

قبل از شروع هرگونه رژیم غذایی باید اطمینان حاصل کنید که به این امر کاملاً متعهد هستید. به عبارت دیگر ، شما باید برنامه ای داشته باشید و تصمیم بگیرید که آن را دنبال کنید تا به اهداف تعادل خود برسید. علاوه بر این ، شما باید انگیزه مناسبی برای ادامه راه داشته باشید.

2. بهانه بیاورید

امروزه اکثر مردم نمی توانند رژیم غذایی خودتان شروع کنید ؛ زیرا فکر می کنند اضافه وزن ندارند یا آن را به تعویق می اندازند. برای از بین بردن بهانه های خود ، باید به مشکل خود و این واقعیت که تغذیه یکی از م effectiveثرترین راه حل ها است ، رسیدگی کنید. موافق. به یاد داشته باشید که بهانه ها حتی زمانی که تازه کار هستید امکان پذیر است رژیم غذایی شما شروع به ظهور می کنید ، بنابراین باید به این دلایل آماده باشید.

3. تا آنجا که می توانید اطلاعات جمع آوری کنید

اگر کاملاً تصمیم گرفته اید رژیم غذایی این راهی برای کاهش وزن است ، بنابراین باید تا آنجا که می توانید اطلاعات جمع آوری کنید. همچنین می توانید در مورد حقایق تغذیه ای در مورد انواع غذاها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

4. دلایل تغذیه ای بیشتری پیدا کنید

افراد مختلف دلایل متفاوتی برای غذا خوردن دارند. برخی افراد باید این کار را برای بهبود سلامت خود انجام دهند در حالی که برخی دیگر می خواهند در لباس های کوچک خود ظاهر خوبی داشته باشند. دلایل شما هرچه باشد ، همیشه به آنها یادآوری کنید تا به شما انگیزه دهند رژیم غذایی در درون خود ایجاد کنید.

5. از نظر احساسی به اشتراک بگذارید

برای دنبال کردن احساسات خود را پخش کنید رژیم غذایی این راه خوبی برای شروع است. این به این دلیل است که می تواند به تغذیه شما معنای معنادارتر و معناداری بدهد. علاوه بر این ، می تواند اشتیاق و اشتیاق بیشتری را به ارمغان بیاورد کاهش وزن در درون خود ایجاد کنید. بنابراین ، همیشه باید خود را در آینه نگاه کنید و خود را با تصاویر سالهای گذشته مقایسه کنید. با این کار می توانید انگیزه بیشتری برای رسیدن به اهداف خود از طریق تغذیه خود کسب کنید.

6 رژیم غذایی آن را کار سخت تصور نکنید

وقتی می خواهید برنامه رژیم غذایی خود را شروع کنید ، تنها چیزی که می تواند شما را از انجام این کار باز دارد ، این است که فکر کنید چقدر سخت است. بنابراین ، شما باید این کار را به عنوان یک کار آسان در نظر بگیرید. خود را به چالش بکشید و در جهت پیشرفت اقدام کنید. این کار را خیلی سریع انجام ندهید ، تا بتوانید این رژیم را برای مدت طولانی حفظ کنید و در نهایت نتایج مورد نظر خود را ببینید.

7. تغذیه مناسب خود را دریافت کنید

برنامه های زیادی در مورد رژیم غذایی موارد دیگری وجود دارد که امروزه در دسترس همه است. با این حال ، انتخاب مناسب یکی از عوامل موفقیت در این زمینه است. به منظور انتخاب بهترین تغذیه ، باید از غذاهای بسیار سخت خودداری کنید. علاوه بر این ، باید برنامه ای را انتخاب کنید که مردم از آن راضی هستند ادامه مطلب: جی! تغذیه نرم چیست؟

8. تفکر مثبت خود را حفظ کنید

اگر در پیروی از رژیم یا شروع رژیم مشکل دارید ، می توانید از بازخورد مثبت استفاده کنید. کلمات خوب به معنای تغذیه ذهن آگاه شما و کلمات خوب در مورد آنچه می خواهید به آن برسید است. با این کار می توانید ایده های مناسبی برای شروع یا حفظ رژیم غذایی خود دریافت کنید

از خانواده خود بخواهید به شما کمک کنند

هنگام غذا خوردن در بیرون نیازی به تنهایی ندارید. اگرچه برخی از اعضای خانواده شما ممکن است نتوانند از رژیم غذایی پیروی کنند ، اما ممکن است بتوانند به شما در رسیدن به اهداف خود کمک کنند. برای رسیدن به این هدف ، باید رژیم غذایی خود را به آنها بگویید. با این کار آنها می توانند شروع به کار کنند رژیم غذایی برای کمک به شما. علاوه بر این ، آنها می توانند هر بار که غذا می خورید به شما یادآوری کنند.

10. غذا خوردن را برای شما آسان کنید

برخی از افراد ممکن است روزهای اول رژیم را دشوار بدانند. بنابراین ، شما باید به دنبال راه حلی باشید که این رژیم را برای شما آسان کند. یکی از کارهایی که می توانید در مورد آن انجام دهید این است که مطمئن شوید فقط غذاهای سالم که می توانید بخورید در یخچال شما وجود دارد. علاوه بر این ، باید غذاهای سالم را که واقعاً دوست دارید شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *