۱۰ لایه بردار خانگی برای پوستی انصافاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب


نظافت را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبیاری خوب حرکت شرعی نیست کدام ممکن است باید به طور مرتب انجام دهید. همراه خود این جاری، معمولاً، هیکل ممکن است خواستن به مراقبت بیشتری دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینجاست کدام ممکن است اسکراب ها وارد حرکت می شوند. برای از گرفتن پوستی خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید اجتناب کرده اند اسکراب هیکل خانگی برای منافذ و پوست بیشترین استفاده را ببرید. {این مهم} است کدام ممکن است بدانید اسکراب چگونه واقعاً کار می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعدادی از بار باید اجتناب کرده اند آن بیشترین استفاده را ببرید، ما در این متن به آن است پرداخته ایم.

مطالب مرتبط: بهتر از اسکراب صورت خانگی سال نو

مزایای استفاده

 • اسکراب های هیکل خانگی بودجه هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سادگی کنار هم قرار دادن می شوند.
 • لایه بردارهای صحیح منافذ و پوست ممکن است را آسانسور می کنند به همان اندازه آن را خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضد زنگ آرم دهند.
 • اسکراب هیکل منافذ و پوست ممکن است را لایه برداری می تنبل. منافذ ممکن است را تازه را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست ممکن است را احساسی، تمیز را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوان .

داروها زیادی موجود است کدام ممکن است می توانید اجتناب کرده اند آنها برای تهیه اسکراب هیکل {در خانه} بیشترین استفاده را ببرید. در همین جا لیستی اجتناب کرده اند ۱۰ اصل العمل اسکراب هیکل موجود است کدام ممکن است ممکن است انصافاًً عاشق آنها خواهید شد!

مطالب مرتبط: بهتر از پاداش روز ولنتاین: نحوه تهیه ۴ اسکراب شکر روز ولنتاین

 1. اسکراب هیکل همراه خود اسپرسو را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر برای درخشندگی منافذ و پوست

قطعات:

 • فنجان اسپرسو آسیاب شده
 • فنجان شکر ناگت
 • ۲ قاشق غذاخوری روغن زیتون فوق بکر
 • ۳ کپسول ویتامین E.

زمان کنار هم قرار دادن سازی: ۲ دقیقه

مدت معامله با: ۱۰ دقیقه

نحوه تهیه:

همه داروها را همراه خود هم ترکیب کردن کنید به همان اندازه خمیر غلیظی به کف دست آید. منافذ و پوست شخصی را تازه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خمیر را روی آن بمالید. ترکیب کردن را {به آرامی} همراه خود انگشتان شخصی به صورت دورانی روی منافذ و پوست شخصی ماساژ دهید. ۵ به همان اندازه ۱۰ دقیقه برای ماساژ به عادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لایه بردار زمان بگذارید. سپس ترکیب کردن را اجتناب کرده اند هیکل شخصی همراه خود آب ولرم بشویید. این ترکیب کردن را می توانید ۲ به همان اندازه ۳ بار در هفته بیشترین استفاده را ببرید.

همراه خود بدنت چیکار میکنی؟

این یکی اجتناب کرده اند بهتر از طیف گسترده ای از لایه برداری است کدام ممکن است می توانید برای منافذ و پوست شخصی بیشترین استفاده را ببرید. سرشار اجتناب کرده اند اسپرسو آنتی اکسیدان ها او هست. در حالی کدام ممکن است شکر فعلی {در این} ترکیب کردن شناخته شده به عنوان خوب لایه بردار حرکت می تنبل. اجتناب کرده اند شر منافذ و پوست بی فایده خلاص خواهید شد. روغن زیتون فعلی {در این} اسکراب به عمق منافذ و پوست ممکن است تأثیر می گذارد می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را مرطوب می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را مفید .

مطالب مرتبط: ۵۴ اصل پخت خانگی همراه خود اسپرسو کدام ممکن است شکوه خالص را ارائه می دهیم باز می گرداند

 1. اسکراب هیکل همراه خود نمک اقیانوس برای روشن کردن منافذ و پوست

قطعات:

 • ۱ فنجان نمک اقیانوس
 • · ۱ فنجان روغن زیتون
 • ۵-۱۵ قطره اجتناب کرده اند اسانس مشخص شده ممکن است

زمان کنار هم قرار دادن سازی: ۵ دقیقه

مدت معامله با: ربع ساعت

طرز تهیه:

همه داروها را همراه خود هم ترکیب کردن کنید به همان اندازه خمیری به کف دست آید. منافذ و پوست شخصی را تازه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خمیر را روی آن بمالید. ترکیب کردن را {به آرامی} همراه خود انگشتان شخصی به صورت دورانی روی منافذ و پوست شخصی ماساژ دهید. ۵ به همان اندازه ۱۰ دقیقه برای ماساژ به عادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لایه بردار زمان بگذارید. را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک بار دیگر به مدت ۱-۲ دقیقه روی هر قسمتی کدام ممکن است می خواهید ماساژ دهید. پس اجتناب کرده اند ماساژ، ترکیب کردن را همراه خود آب ولرم پاک کنید. این اسکراب برای منافذ و پوست های خشک هفته ای یکبار را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای منافذ و پوست های استاندارد هفته ای دوبار می باشد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر منافذ و پوست چرب دارید این کار را ۳ بار در هفته انجام دهید.

این اسکراب برای هیکل ممکن است چه می تنبل؟

نمک اقیانوس سرشار اجتناب کرده اند داروها معدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لایه بردار است کدام ممکن است به محافظت جوانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلامت منافذ و پوست {کمک می کند}. این ترکیب کردن به افزایش ورود به خون {کمک می کند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این مشکلاتی قابل مقایسه با جای زخم را برطرف می تنبل.

مطالب مرتبط: جلوگیری اجتناب کرده اند افتادگی منافذ و پوست: ۹۴ راه رفع سکسی کردن منافذ و پوست رایگان بعد اجتناب کرده اند کاهش پوند

اسکراب هیکل همراه خود روغن نارگیل برای پوستی خوب

قطعات:

 • شکر گرانول ۲ به همان اندازه ۳ پیمانه
 • نصف فنجان روغن نارگیل

زمان کنار هم قرار دادن سازی: ۲ دقیقه

دوره معامله با: ربع ساعت

طرز تهیه:

داروها را همراه خود هم ترکیب کردن کنید به همان اندازه خمیر غلیظی به کف دست آید. یادتان باشد روغن را خوب و دنج نکنید از قابل انجام است باعث آب شدن شکر شود. منافذ و پوست شخصی را تازه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خمیر را روی آن بمالید. ترکیب کردن را {به آرامی} همراه خود انگشتان شخصی به صورت دورانی روی منافذ و پوست شخصی ماساژ دهید. ۵ به همان اندازه ۱۰ دقیقه برای ماساژ به عادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لایه بردار هیکل شخصی بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر نیمه را به مدت ۱ به همان اندازه ۲ دقیقه ماساژ دهید. ترکیب کردن را همراه خود آب ولرم بشویید. اجتناب کرده اند این ترکیب کردن ۲ به همان اندازه ۳ بار در هفته بیشترین استفاده را ببرید.

همراه خود بدنت چیکار میکنی؟

این اسکراب ۹ تنها خوب لایه بردار برتر است، اما علاوه بر این صورت را نیز تازه می تنبل. آرایش شفاف هیدراتاسیون نیز {کمک می کند}. روغن نارگیل علاوه بر این دارای خواص ضد باکتریایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضد قارچی است. آن یک است معامله با ارزان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده برای تهیه است کدام ممکن است به منافذ و پوست ممکن است شفافیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید صافی خاصی می بخشد.

مطالب مرتبط: خداحافظ موهای سفید: خواص خارق العاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارآمد روغن نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیمو

 1. برای از گرفتن پوستی خوب، روغن زیتون، نعنا را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر را بمالید

قطعات:

 • فنجان نگ روغن زیتون
 • شکر اسپرسو ای ۱ فنجان
 • ۱۵ قطره اسانس نعناع فلفلی

زمان کنار هم قرار دادن سازی: ۵ دقیقه

دوره معامله با: ربع ساعت

طرز تهیه:

داروها را همراه خود هم ترکیب کردن کنید به همان اندازه خمیر غلیظی به کف دست آید. روغن را خوب و دنج نکنید از شکر را رفع می تنبل. منافذ و پوست شخصی را تازه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خمیر را روی آن بمالید. ترکیب کردن را {به آرامی} همراه خود انگشتان شخصی به صورت دورانی روی منافذ و پوست شخصی ماساژ دهید. ۵ به همان اندازه ۱۰ دقیقه برای ماساژ به عادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لایه بردار زمان بگذارید. سپس یک بار دیگر آن را همراه خود آب ولرم بشویید. اجتناب کرده اند این اسکراب ۲ به همان اندازه ۳ بار در هفته بیشترین استفاده را ببرید.

همراه خود بدنت چیکار میکنی؟

آن یک است اسکراب اتاق استراحت a فوق العاده همراه خود رایحه اخیر اسانس است نعناع ثروتمند. ممکن است کی هستید خوابیدن قدرت ممکن است را بیدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخیر می تنبل.

مطالب مرتبط: مخلوط کردن منافذ و پوست لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن زیتون برای تسکین را انتخاب کنید و انتخاب کنید تسکین درد مفاصل کارآمد است!

 1. اسکراب هیکل همراه خود نمک اپسوم برای درخشندگی منافذ و پوست

قطعات:

 • ۱ فنجان نمک اپسوم
 • ۲ قطره اسانس به محدوده ممکن است
 • ۳ قطره روغن جوجوبا

زمان کنار هم قرار دادن سازی: ۲ دقیقه

مدت معامله با: ربع ساعت

طرز تهیه:

داروها را همراه خود هم ترکیب کردن کنید به همان اندازه خمیر غلیظی به کف دست آید. منافذ و پوست شخصی را تازه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خمیر را روی آن بمالید. ترکیب کردن را {به آرامی} همراه خود انگشتان شخصی به صورت دورانی روی منافذ و پوست شخصی ماساژ دهید. ۵ به همان اندازه ۱۰ دقیقه برای ماساژ به عادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لایه بردار زمان بگذارید. ترکیب کردن را همراه خود آب ولرم بشویید. این اسکراب برای منافذ و پوست های خشک هفته ای یکبار است. هفته ای ۲ بار برای منافذ و پوست های استاندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳ بار در هفته برای منافذ و پوست های چرب بیشترین استفاده را ببرید.

همراه خود بدنت چیکار میکنی؟

نمک اپسوم {به دلیل} خاصیت لایه برداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساسی کنندگی برای منافذ و پوست های زبر شناسایی شده است است (۵). علاوه بر این اعلام کردن تبدیل می شود کدام ممکن است نمک فشار بافت های عضلانی ممکن است را کاهش داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید رایگان می تنبل، فشار خون درد را کاهش را انتخاب کنید و انتخاب کنید تسکین می دهد.

مطالب مرتبط: معامله با بلافاصله جای جوش: ۸ معامله با خانگی کارآمد برای اسکار جوش

 1. اسکراب هیکل بلغور جو دوسر برای درخشندگی منافذ و پوست

قطعات:

 • فنجان جو خام
 • شکر اسپرسو ای ۹ فنجان
 • · خوب فنجان عسل
 • فنجان روغن جوجوبا
 • ۲ قطره اسانس اسطوخودوس
 • ۴ قطره اسانس شمعدانی
 • ۴ قطره اسانس کندر

زمان کنار هم قرار دادن سازی: ۲ دقیقه

مدت معامله با: ۱۰-ربع ساعت

طرز تهیه:

داروها خشک را پودر کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها مایع را همراه خود هم ترکیب کردن کنید. بقیه داروها را همراه خود هم ترکیب کردن کنید به همان اندازه خمیری به کف دست آید. منافذ و پوست شخصی را تازه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خمیر را روی آن بمالید. ترکیب کردن را {به آرامی} همراه خود انگشتان شخصی به صورت دورانی روی منافذ و پوست شخصی ماساژ دهید. ۵ به همان اندازه ۱۰ دقیقه برای ماساژ به عادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لایه بردار زمان بگذارید. را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای نیمه هایی کدام ممکن است در نظر گرفته شده می کنید به زمان بیشتری خواستن دارند، ۱ به همان اندازه ۲ دقیقه استقامت کنید. ترکیب کردن را همراه خود آب ولرم بشویید. اجتناب کرده اند این اسکراب ۲ بار در هفته بیشترین استفاده را ببرید.

نتایج این اسکراب

بلغور جو دوسر یکی اجتناب کرده اند بهتر از لایه بردارهای خالص است. این ۹ تنها به خلاص شدن اجتناب کرده اند شر سلول های بی فایده منافذ و پوست {کمک می کند}، اما علاوه بر این باعث تسکین را انتخاب کنید و انتخاب کنید التیام منافذ و پوست نیز تبدیل می شود.

مطالب مرتبط: طرز تهیه لوسیون مرطوب کننده خانگی: همراه خود استفاده اجتناب کرده اند این لوسیون ها به منافذ و پوست شخصی شادابی بدهید

 1. اسکراب هیکل ماست برای درخشندگی منافذ و پوست

قطعات:

 • ۱ قاشق غذاخوری ماست
 • · ۱ فنجان روغن زیتون
 • ۱ قاشق چایخوری عسل
 • شکر گرانول ۳ قاشق غذاخوری

زمان کنار هم قرار دادن سازی: ۲ دقیقه

دوره معامله با: ۱۰-ربع ساعت

طرز تهیه:

همراه خود خوب کف دست داروها را همراه خود هم ترکیب کردن کنید به همان اندازه خمیری به کف دست آید. منافذ و پوست شخصی را تازه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خمیر را روی آن بمالید. ترکیب کردن را {به آرامی} همراه خود انگشتان شخصی به صورت دورانی روی منافذ و پوست ماساژ دهید. ۵ به همان اندازه ۱۰ دقیقه برای ماساژ به عادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لایه بردار زمان بگذارید. ترکیب کردن را همراه خود آب ولرم بشویید. اجتناب کرده اند این اسکراب ۲ به همان اندازه ۳ بار در هفته بیشترین استفاده را ببرید.

همراه خود بدنت چیکار میکنی؟

اگر منافذ و پوست خشکی دارید با این حال باید مرتباً آن را لایه برداری کنید، این اسکراب هیکل برای شما ممکن است صحیح است. ماست خاصیت پاک کنندگی برتر دارد. کدام ممکن است همراه خود اجتناب کرده اند بین برداشتن سلول های بی فایده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناخالصی های منافذ و پوست به پاکسازی منافذ و پوست ممکن است {کمک می کند}. علاوه بر این به مرطوب شدن منافذ و پوست ممکن است {کمک می کند}.

مطالب مرتبط: بهتر از روتین مراقبت اجتناب کرده اند مو + روتین مراقبت اجتناب کرده اند مو کارداشیان

 1. اسکراب هیکل همراه خود وانیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر برای درخشندگی منافذ و پوست

قطعات:

 • شکر اسپرسو ای خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم پیمانه
 • ۱ وعده شکر سفید
 • ۱ فنجان روغن زیتون
 • ۱ قاشق غذاخوری عصاره وانیل خالص

زمان کنار هم قرار دادن سازی: ۲ دقیقه

دوره معامله با: ۱۰-ربع ساعت

طرز تهیه:

داروها را همراه خود هم ترکیب کردن کنید به همان اندازه خمیر غلیظی به کف دست آید. منافذ و پوست شخصی را تازه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خمیر را روی آن بمالید. ترکیب کردن را {به آرامی} همراه خود انگشتان شخصی به صورت دورانی روی منافذ و پوست شخصی ماساژ دهید. ۵ به همان اندازه ۱۰ دقیقه برای ماساژ به عادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لایه بردار زمان بگذارید. ترکیب کردن را همراه خود آب ولرم بشویید. این ترکیب کردن ۲ به همان اندازه ۳ بار در هفته استفاده تبدیل می شود.

کار کردن این مخلوط برای هیکل

این اسکراب منافذ و پوست ممکن است را مرطوب می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را جوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید . با موفقیت منافذ و پوست ممکن است را خورده شدن می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آسیب منافذ و پوست جلوگیری می تنبل.

مطالب مرتبط: خورده شدن ضد پیر شدن: چگونه همراه خود افزایش سن جسمی مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید انصافاً داشته باشیم!

 1. اسکراب هیکل همراه خود زردچوبه طبیعی برای پوستی خوب

قطعات:

 • ۱ فنجان شکر
 • ۲ قاشق چایخوری پودر زردچوبه
 • ۱ فنجان روغن نارگیل

زمان کنار هم قرار دادن سازی: ۵ دقیقه

مدت معامله با: ۱۰-ربع ساعت

طرز تهیه:

همراه خود خوب کف دست داروها را همراه خود هم ترکیب کردن کنید به همان اندازه خمیری به کف دست آید. منافذ و پوست شخصی را تازه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خمیر را روی آن بمالید. {به آرامی} همراه خود انگشتان شخصی در یک واحد حرکت گرد مخلوط کردن کنید چرم خودت را خمیر کن بگذارید ۵ به همان اندازه ۱۰ دقیقه روی منافذ و پوست نگه دارد به همان اندازه خوب ماساژ به عادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لایه بردار انجام شود، سپس آن را همراه خود آب ولرم بشویید. هفته ای ۲-۳ بار استفاده تبدیل می شود.

همراه خود بدنت چیکار میکنی؟

زردچوبه این یکی اجتناب کرده اند ترجیح ترین داروها شکوه خالص است کدام ممکن است در هند استفاده تبدیل می شود. دارای خواص ضد عفونی کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضد میکرو ارگانیسم مقاوم است کدام ممکن است به جوان ماندن منافذ و پوست ممکن است {کمک می کند}.

مطالب مرتبط: ۱۴ کار بزرگی کدام ممکن است می توانید همراه خود لیمو انجام دهید

 1. اسکراب هیکل لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر

قطعات:

 • ۲ قاشق غذاخوری شکر
 • ۱ قاشق غذاخوری عسل
 • لیمو مناسب

زمان کنار هم قرار دادن سازی: ۵ دقیقه

مدت معامله با: ۱۰-ربع ساعت

نحوه تهیه

لیمو را اجتناب کرده اند وسط نصف کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب آن را در ظرفی بریزید. بقیه داروها را به آب لیمو اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشایند ترکیب کردن کنید. منافذ و پوست شخصی را تازه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خمیر را روی آن بمالید. ترکیب کردن را {به آرامی} همراه خود انگشتان شخصی به صورت دورانی روی منافذ و پوست شخصی ماساژ دهید. ۵ به همان اندازه ۱۰ دقیقه برای ماساژ به عادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لایه بردار زمان بگذارید. سپس همراه خود آب ولرم بشویید. اجتناب کرده اند این اسکراب ۲ بار در هفته بیشترین استفاده را ببرید.

نتایج این اسکراب بر هیکل

سرشار اجتناب کرده اند لیمو ویتامین ج به خورده شدن منافذ و پوست ممکن است {کمک می کند}. در شبیه به زمان منافذ و پوست کنده تبدیل می شود. این اسکراب به ترمیم مرحله pH به سختی اسیدی منافذ و پوست ممکن است {کمک می کند}. در عین جاری منافذ و پوست ممکن است را تمیز، احساسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لطیف می تنبل.

اسکراب ها ساده شناخته شده به عنوان خوب اسکرابر منافذ و پوست حرکت نمی کنند. علاوه بر این باعث تبدیل می شود منافذ و پوست ممکن است تمیز را انتخاب کنید و انتخاب کنید انصافاً به تذکر برسد. خواه یا نه هیچ خوب اجتناب کرده اند این اسکراب های خانگی را امتحان کرده اید؟ اگر ۹ خوب بار بررسی کنید