10 حقیقت در مورد تغذیه و مزایای سلامتی


انتخاب و رزرو

آووکادو را می توان در تمام طول سال به راحتی در بازار یافت. میوه های متوسط ​​و کاملا رسیده بخرید. میوه را به آرامی فشار دهید تا آمادگی آن برای استفاده بررسی شود.

از خوردن میوه های بسیار سفت خودداری کنید زیرا زمان بالغ شدن آن می تواند زمان زیادی طول بکشد. از سوی دیگر ، از خرید میوه های نرم و رسیده خودداری کنید زیرا قارچ دار و بی مزه است. با دقت به دنبال بریدگی های صورت ، لکه ها و کبودی ها باشید و در صورت وجود از آنها اجتناب کنید.

هنگامی که در خانه هستید ، در یک سبد میوه ، در یک مکان تاریک و خنک ذخیره کنید. میوه های خام معمولاً روی کاغذی با موز رسیده یا سیب قرار می گیرند تا رسیدن آنها سریعتر شود.

روش های تهیه و سرو

آووکادو دارای طعم تغذیه ای ظریف ، ترکیب کره و طعم خنثی است. برای خوردن ، میوه را به طور طولانی در مرکز مرکز آن در اطراف دانه ها برش دهید. سپس نیمه ها را در جهت دیگری بچرخانید یا بچرخانید و آنها را به آرامی بکشید. سیب زمینی ها را پوست گرفته و آب آن را بگیرید. با انگشتان خود به آرامی پوست را بکشید ، از انتهای تنه شروع کنید. گوشت را به مکعب هایی خرد کنید که می خواهید از چاقو استفاده کنید.

قطعات برش خورده میوه را در آب لیمو بپاشید یا آبکشی کنید تا از تغییر رنگ آنزیمی رنگ جلوگیری شود.

نحوه برش آووکادو

عکس: یک کتاب آشپزی گیاهی مهم از مطبوعات خلیج تندر.
در اینجا چند نکته برای خدمت ارائه شده است:

  • در بسیاری از مناطق آمریکای مرکزی ، آووکادو با فلفل ، آب لیمو و نمک اضافه شده “همانطور که بود” لذت می برد.

  • اجزا یا مکعب های آن را می توان به سالاد سبزیجات / میوه ، سالسا و غیره اضافه کرد.

  • زردآلو ورقه ای در تهیه پولنتا و کیک های مکزیکی استفاده می شود. گوآکاموله یک زردآلو محبوب در مکزیک است.

  • به همین ترتیب، گوآساکا نوعی ونزوئلایی از سالسای گوآکاموله است که با استفاده از سرکه به جای آب لیمو تهیه می شود.

  • تصفیه شده ، می توان آن را با بستنی ، شیک و آب میوه مخلوط کرد.

مشخصات امنیتی

آووکادوی خام ، که نارس است ، منابع تانن است. محتوای تانن ها آنها را تلخ و ناخوشایند می کند. همچنین ، محتوای تانن در رژیم غذایی مانع جذب ویتامین ها و مواد معدنی در روده می شود.

اگرچه بسیار نادر است ، اما خوردن آووکادو می تواند در برخی افراد با احساس لاستیک علائم آلرژیک ایجاد کند. علائم ممکن است شامل گلو درد ، آبریزش بینی ، آبریزش بینی ، تنگی نفس و غیره باشد. در بیشتر موارد ، این علائم خفیف و خود محدود کننده هستند. (انکار پزشکی).

برگشت- بازگشت به میوه از جانب پاراچیچیبه برای مشاهده لیستی جالب از انواع میوه ها و توضیحات کامل درباره حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی آنها به اینجا مراجعه کنید.

برگشت- بازگشت به صفحه نخست.

منابع بیشتر:

  1. Persea americana – دانشگاه باغبانی پردو.

  2. پایگاه ملی تغذیه USDAدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *