یک موتور سیکلت برقی به من می آید.


موتورسیکلت های برقی گروه بهمن به زودی وارد سیستم حمل و نقل میانمار می شود.

به گزارش پرشین خودرو، بیوک علیمیرادولو در حاشیه نمایشگاه خودروهای سبک و سنگین در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی شیراز با اعلام این خبر، موتورسیکلت های برقی ضمن ادامه عرضه اتوبوس های برقی به ناوگان حمل و نقل کشور، حضور خواهند داشت. می توان تحول بزرگی در این زمینه ایجاد کرد.

معمولا نحوه فروش اتوبوس از طریق وزارت کشور و یا با توافق مستقیم با شهرداری است که باعث تسریع و تسهیل خرید توسط شهرداری ها می شود.

به گفته علیمرادلو، هدف این شرکت افزایش ۵۰۰۰۰ دستگاهی به ۶۰۰۰۰ دستگاه در سال جاری و افزایش به ۱۴۰۲ دستگاه است.

مدیرعامل گروه بهمن ابراز امیدواری کرد شهروندان شیرازی از محصولات ارائه شده توسط این گروه در نمایشگاه استقبال کنند.

علیمرادولو با بیان اینکه گروه بهمن سابقه طولانی در صنعت خودرو و سهام در بورس دارد، گفت: این شرکت در خط تولید خودروهای تجاری و سواری دارای کیفیت بالاتر از حد متوسط ​​است.

مدیرعامل گروه بهمن گفت: خودروهای این گروه با تمرکز بر مصرف سوخت خودروها سالم و دارای استانداردهای بالا هستند. به طور کلی، سعی کرده ایم محصولاتی را وارد بازار کنیم که مناسب افراد باشد.

علیمیرالدوله تصریح کرد: اختلاف قیمت قابل توجهی بین بازار و کارخانه داریم و گاهی یک میلیارد با قیمت بازار تفاوت دارد اما سعی نکردیم قیمت را با قیمت بازار تطبیق دهیم.

وی خاطرنشان کرد: گروه بهمن تلاش می کند نه تنها در حوزه خودروهای سواری بلکه در خودروهای سنگین نیز بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد.

مدیرعامل گروه بهمن صداقت مشتریان را اولویت اول این گروه عنوان کرد و گفت: برای تحویل خودرو نیازی به نوبت بندی نیست و خودرو در زمان تعیین شده به مشتریان تحویل می شود.

در پایان، علیمیرادولو قیمت را اعلام کرد و ما در این زمینه دستورالعمل ها را دنبال می کنیم.