یک روز چالش به شما کمک می کند تا آن را به طور کامل از بین ببرید

یک روز چالش به شما کمک می کند تا آن را به طور کامل از بین ببرید


“ما وقتی کارهای ساده ای برای انجام داریم ، رشد نمی کنیم ، اما وقتی با چالش هایی روبرو می شویم.” – اسد میا

اکتبر مبارک! در نهایت وقتی هوا سرد می شود و ادویه کدو جاری می شود ، احساس پاییز را کاهش می دهیم. این زمان از سال است که ما کمی بیشتر از حد معمول مشغول هستیم و ممکن است تمرکز خود را بر روی اهدافمان از دست بدهیم. این یک راه عالی برای گنجاندن چالش های تناسب اندام در زندگی شما برای حفظ تناسب اندام و عادات خوب شما است.

چالش تناسب اندام

چالش های آموزش آنلاین فراتر از یک روند گذرا است. برای هر روال عادی بسیار مفید است که قوانین را تنظیم کرده و در مسیر درست شروع کنید. اگر می خواهید همه چیز را با هم مخلوط کنید ، کار جدیدی را شروع کنید یا به اهداف خود بازگردید ، چالش های تناسب اندام بهترین مکان برای شروع است.

مزایای چالش های تناسب اندام:

  1. این به شما کمک می کند تا مسئولیت پذیر باشید
  2. این انگیزه را با شروع و پایان روشن تشویق می کند
  3. این باعث ایجاد اعتماد به نفس در پایان می شود (شما فقط یک گل را شکستید!)
  4. دروازه ای عالی برای زندگی فعال تر
  5. این ساختار را فراهم می کند تا همیشه بدانید چه کار می کنید
  6. عادات خوبی مانند پیگیری پیشرفت ، پشتکار و موارد دیگر را ایجاد کنید!

به چالش های ما بپیوندید

در این ماه ، ما چالش های تناسب اندام خود را گرد هم آورده ایم تا شما را برای موفقیت آماده کنیم. این کیت ها را هر ماه به مدت یک ماه به عنوان گرم کننده امتحان کنید و ببینید چه تغییرات مثبتی در روال عادی شما ایجاد می کند!

پیشنهاد چالش

نکته: اجازه ندهید زانوها از انگشتان پا عبور کنند!

اسکوات گسترده –

گوشه خود بنشینید و روی آن غنیمت کار کنید! موسیقی را شروع کنید و در حالی که اسکوات را گسترده نگه می دارید ، از هر دو طرف قدم بردارید. این کار را از هر دو طرف یکبار انجام دهید.

چمباتمه زدن معمولی

آن را در وسط قرار دهید و پاها را روی باسن خود از هم جدا کنید. پشت پاشنه پا بنشینید و کشش را احساس کنید.

2 منظم

اسکوات پرش کنید

از حالت معمولی چمباتمه زدن ، از بازوی خود برای حرکت استفاده کنید و از زمین بپرید. سعی کنید به آرامی روی انگشتان پای خود قرار بگیرید. بیش از 4 بار پرش کنید.

3 JumpSquat

PLANK CHALLENGE

تخته

از حالت تخته شروع کنید. هسته خود را همراه با مچ ، آرنج و شانه ها نگه دارید و غنایم را پایین و در راستای کمرتان قرار دهید.

4 تخته

چمباتمه زدن خرس

به آرامی دست خود را به پای خود فشار دهید. زانوها را تا آنجا که ممکن است بدون لمس کردن به زمین نزدیک کنید.

5 اسکوات خرس

زانو تا آرنج

خرس را از حالت چمباتمه به جلو در دست خود فشار دهید و زانوی چپ خود را به آرنج چپ ببرید. این کار را با هل دادن خرس به عقب در حالت چمباتمه و تعویض پاها انجام دهید تا زانوی دیگر به آرنج طرف دیگر برسد. این کار را دوبار انجام دهید تا هر دو پا یکبار از هر طرف آرنج های شما را لمس کنند.

6 زانو آرنج

سنجاق های شانه تخته

به موقعیت تخته خود بازگردید. یک دست خود را از زمین بلند کرده و شانه مقابل را ضربه بزنید. این کار را چهار بار ، دو بار در هر طرف انجام دهید.

7 برش پلانک شانه

تلاش تکمیل شد

اکنون که مزایای چالش های تناسب اندام را می دانید و تعدادی از آنها را در جیب پشت خود دارید ، بیرون بروید و به برخی از اهداف خود دست یابید. اگر در هر زمان س questionsالی دارید یا برای چالش خود به شریکی نیاز دارید ، با خیال راحت به ما اطلاع دهید. ما می خواهیم به شما کمک کنیم و موفقیت شما را ببینیم. چالش را از اینجا شروع کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *