«یونالینک» و «هوشمان» در نمایشگاه شهر هوشمند


هولدینگ ارنیکا با دو شرکت فناوری فعال خود به نام Electronics همکاری کرده است. مخابرات شبکه های داده؛ اتوماسیون صنعتی؛ ابزار دقیق؛ علاوه بر تله متر و SCADA (Unalink)، سیستم تشخیص چهره. معرفی محصولات در زمینه سند خوانی و پلاک خوانی. (هوشسامان) در سومین دوره «نمایشگاه شهر هوشمند» حضور پررنگی دارد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از روابط عمومی هلدینگ ارنیکا. مخابرات شبکه های داده؛ اتوماسیون صنعتی؛ ابزارهای خاص؛ با ارائه راهکارهای مبتنی بر دو فناوری و شرکت‌های فعال در حوزه‌های مختلف از جمله تله‌متر و اسکادا، «یونالینک» و «هوشامن» آنالینک) و هوش مصنوعی (هوشسامان)، حضور چشم‌گیری در «نمایشگاه شهر هوشمند» خواهند داشت. سومین دوره نمایشگاه شهر هوشمند به نمایندگی از هلدینگ ارنیکا.

درباره Unalink بیشتر بدانید
کاوان فن آوران آوند (Unalink) ماموریت خود را در سال ۱۳۹۲ با هدف ارتقای سطح دانش کیفی و پیاده سازی ایده های جدید به دانش کاربردی و فناورانه آغاز کرد. این تجمیع مبتنی بر رویکرد ایجاد بستری مناسب برای پرورش متخصصان بومی متناسب با تغییرات منطقه ای است که محصولات صنعتی جدید را با استانداردهای جهانی منطبق می کند و فناوری های مرتبط را به مراکز علمی و صنعتی کشورهای مختلف در هر زمینه می رساند. الکترونیک مخابرات شبکه های داده؛ اتوماسیون صنعتی؛ ابزار؛ مانند تله متر و اسکادا کار می کند.

در راستای تحقق اهداف بلندمدت خود، در سال ۲۰۱۵، این شرکت به یک سطح از تایید دانش توسط معاون معتبر علمی و فناوری رئیس جمهور دست یافته است. در دو سال گذشته، با رشد تجارت دیجیتال و ترکیب سخت افزار و نرم افزار، کاوانتک تصمیم گرفت تا بر اساس دانش و تجربه وارد عرصه اینترنت اشیا (IoT) شود. و مهارت های جمع آوری؛ طراحی راه حل های نهایی مبتنی بر فناوری روز اینترنت اشیا به همراه توسعه سیستم های سخت افزاری و پلتفرم های نرم افزاری در زمینه های مرتبط. تولید و عرضه این شرکت در طراحی و توسعه محصولات خود با نام تجاری Unalink تخصص دارد. تولید و عرضه

سیستم شناختی؛ راه حلی مبتنی بر هوش مصنوعی
هوشسامان با ارائه محصولات هوشمند برای مشاغل می تواند از هوش مصنوعی در نرم افزار بهره ببرد.

این تیم با هدف تسهیل در استفاده از فناوری هوش مصنوعی در عملیات وارد عرصه رقابت شد. هوشسامان با استفاده از موثرترین فناوری روز دنیا، عملیات حضوری، حضوری و حضوری را ارائه می دهد تا کسب و کارها را از خطای انسانی دور نگه دارد. محصولات توسعه یافته در زمینه پلاک خوان و سند خوان.

سهولت استفاده امکان استفاده آفلاین; قیمت مناسب؛ پشتیبانی از پلتفرم های مختلف؛ پشتیبانی فنی قوی؛ گارانتی محصول دقت و سرعت؛ علاوه بر ارائه خدمات با فرمت SDK می توان آن را یکی از بارزترین مزیت ها دانست. هوچسامان از رقبای خود بهتر عمل می کند.

حضور در سومین نمایشگاه شهر هوشمند
نمایشگاه شهر هوشمند دارای ساختمان های هوشمند است، دولت هوشمند انرژی حمل و نقل هوشمند؛ محیط هوشمند تجهیزات زیرساخت اطلاعات و ارتباطات؛ سلامتی تحصیلات گردآوری برترین شرکت های هوشمند در کسب و کار هوشمند و امنیت در شهرهای هوشمند نقش مهمی در توانمندسازی شهرهای نوآور دارد. و مدیران شهری تصمیمات بهتری برای ارائه بهترین خدمات شهری مدرن می گیرند.

سومین رویداد با حضور شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها با هدف ایجاد ارتباط سازنده و ایجاد وحدت و همبستگی ملی از ۲۱ تا ۲۴ تیرماه در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد.

Unalink و Hossaman در غرفه ۱۴۵.۱ این نمایشگاه پاسخگوی سوالات شما همراهان و علاقه مندان گرامی خواهند بود.