گوگل آپدیت کروم ۱۰۰ را همراه خود نمادها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشخصه های جدید آشکار می تدریجی


در حالی کدام ممکن است اصولاً افراد چشم به جلو بودند، گوگل آخر همانطور که صحبت می کنیم {به روز} رسانی کروم ۱۰۰ را راه اندازی شد کرد. این به‌روزرسانی عظیم کروم متعدد اجتناب کرده اند مشخصه‌های جدید، اجتناب کرده اند جمله نمادهای این سیستم جدید (اصلاح پس اجتناب کرده اند ۸ سال)، مشخصه‌های امنیتی جدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشیا تولید دیگری را به ارمغان می‌آورد. بیایید امتحان کنید اصلاحات جدید در گوگل بیندازیم.

چه چیزی در به‌روزرسانی Chrome 100 موجود است؟

اولین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهمترین اصلاح آیکون این سیستم است. چون آن است قبلا ادعا شده بود، لوگوی جدید کروم آسان‌تر به تذکر می‌رسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سعی می‌تدریجی همراه خود جاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوای «برند معاصر» گوگل تکامل داشته باشد. این اصلاح اولین بار پس اجتناب کرده اند اصلاح لوگو در سال ۲۰۱۴ تکمیل شد.

در حالی کدام ممکن است تصویر کروم مارک دایره ۴ رنگ را محافظت می تدریجی، اکنون روشن تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود نسبت های بیشتر است. علاوه بر این دارای منصفانه سفارشی سازی سیستم مسئله برای حاضر منصفانه تصویر بهینه شده برای macOS، پنجره های خانه هر دو Chrome OS است. سرپرست مسئله گوگل، آلوین، این موضوع را در پست زودتر در توییتر دلیل داد.

Chrome 100 علاوه بر این دارای چندین مشخصه امنیتی است، معادل تجزیه و تحلیل امنیتی برای ضمانت اجتناب کرده اند ایمن بودن رمز رفتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرورگر خواهید کرد، مرور ایمن شیک برای خیلی نگه از گرفتن بدافزارها، امکان مدیریت آنلاین سایتی کدام ممکن است سعی در ورود به مکان مکانی خواهید کرد دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید عمیق اصولاً. گوگل علاوه بر این بیش اجتناب کرده اند ۲۸ ضرر امنیتی را همراه خود آپدیت جدید کروم ۱۰۰ برطرف کرد کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند آنها شدید بودند.

کروم ۱۰۰ در اندروید نیز حالت Simple را بردن کرده است کدام ممکن است ارائه می دهیم امکان می دهد با بیرون استرس بیش از حد در اینترنت بگردید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند داده های تلفن در کنار شخصی بیشترین استفاده را ببرید. حالت ذخیره سازی داده ها برای اضافه کردن سریعتر صفحات، ۶۰٪ داده کمتری خوردن می تدریجی. جدا از این، کروم اکنون همراه خود طراحی متریال اندروید خواهید کرد متناسب است.

علاوه بر این در هر برگه منصفانه انتخاب صدای بدون صدای موجود است به همان اندازه اشخاص حقیقی بتوانند به سادگی آنلاین موقعیت یابی در جاری چاپ شده صدا را برداشتن کنند. این مشخصه قبلاً شناخته شده به عنوان بخشی اجتناب کرده اند آپدیت Canary راه اندازی شد شده بود. سایر اصلاحات برای ادغام کردن API حالت پنجره تعدادی از صفحه ای برای این سیستم های استفاده شده آنلاین برای انواع نمای ثانویه، منصفانه پنجره بازشو برای تأیید بسته شدن همه برگه ها (علاوه بر این قبلاً بررسی شده)، منصفانه موضوع مسئله مصرف کننده سه رقمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشیا تولید دیگری است.

عمیق اصولاً با توجه به مشخصه های جدید سریع آشکار احتمالاً خواهد بود. Google Chrome مدل ۱۰۰.۰.۴۸۹۶.۶۰ اکنون برای بدست آوردن در macOS، پنجره های خانه، Android را انتخاب کنید و انتخاب کنید iOS به راحتی در دسترس است است. اگر می‌توانید به به‌روزرسانی جدید Chrome 100 ورود پیدا کنید، تذکر شخصی را با توجه به آن همراه خود ما {در میان} بگذارید دانوتک مشارکت کردن!