گزارش: کمتر از نیمی از خیابان های باز نیویورک فعال هستند

گزارش: کمتر از نیمی از خیابان های باز نیویورک فعال هستند


اکنون بیش از 14 ماه از زمان معرفی شهردار بیل دو بلاسیو از خیابان های باز می گذرد ، که در ابتدا با هدف ایجاد فضای بیشتر برای عابران پیاده و دوچرخه سواران برای انتشار ایمن در روزهای اولیه شیوع بیماری انجام شد. از آن زمان ، این برنامه در تعدادی از بخشهای موفق از جمله رستورانهای باز و فرهنگ باز رونق یافته است و شورای شهر قانونی را تصویب کرده است که شهر را ملزم می کند که خیابانهای باز را به یک برنامه دائمی تبدیل کرده و محله های کمتر مرفه ای را که بیشترین نیاز به آنها وجود دارد ، گسترش دهد.

با این حال ، گزارش جدیدی از حمل و نقل جایگزین (TA) بیان می کند که در حالی که این برنامه هم محبوب و هم مثبت برای بهبود زندگی شهر است ، “نابرابری های قابل توجهی در طراحی و عملکرد برنامه وجود دارد.”

این گروه صدها نقشه بردار داوطلب فرستاد تا حداقل یک بار در تابستان از هر خیابان باز شهر دیدن کنند و دریافتند که از 274 خیابان باز فهرست شده توسط وزارت حمل و نقل (DOT) ، فقط 46 درصد – یا 126 خیابان کامل باز – در واقع آنها عملیاتی بودند یک خیابان باز فعال به عنوان حداقل یک نقشه بردار “در حال مشاهده موانع در خیابان در ساعات و روزهای ذکر شده توسط DOT” تعریف شد. براساس گزارش آنها ، در ساعات تعیین شده ، هیچ مانع یا موانعی وجود نداشت که مانع ورود و عبور خودروها در بیشتر خیابان ها شود.

این بدان معناست که تنها 24 مایل از خیابانهای باز کاربردی در شهر وجود دارد که کمتر از 100 مایل است ، اما بلاسیو می گوید هدف شهر هنگام شروع برنامه بسیار پایین تر از قله خیابانهای باز است که شهر در پایان تابستان گذشته داشت. که به سختی به 70 کیلومتر می رسید.

DOT ، که اخیراً فرآیند مشارکت عمومی را برای بهبود طراحی و قوانین گزینه های دائمی غذاخوری در فضای باز آغاز کرده است ، این اعداد را مورد اعتراض قرار داد: آنها می گویند به طور رسمی 47 مایل خیابان باز در حال حاضر در شهر وجود دارد.

ست استاین ، سخنگوی DOT گفت: “خیابان های باز به عنوان یک واکنش اضطراری در برابر همه گیری عمل کرده است و ما اکنون اقدامات لازم را برای ماندگاری و پایداری این برنامه در دراز مدت انجام می دهیم.” منابعی برای دائمی ساختن خیابانهای باز محبوبشان. “

اشتاین افزود که آژانس اطلاعاتی را برای حمایت از سرویس خیابان های باز در اختیار جوامع محلی یا گروه های محلی بدون BID قرار می دهد.

سخنگوی دیگر افزود که آنها روش تحقیق TA را زیر سال می برند: “ما به طور فعال و مکرر وضعیت خیابانهای باز خود را زیر نظر داریم و اطمینان داریم که بسیاری از این خیابانها واقعاً عملیاتی هستند – علیرغم اینکه بوم در یک سفر جداگانه می تواند انجام دهد” ، آلانا مورالس گفت. ، سخنگوی DOT “همچنین خیابان های باز وجود دارد که اخیراً در نقشه های ما به روز شده اند و در گزارش TA محاسبه نمی شوند.”

گزارش TA همچنین نشان داد که اکثر خیابانهای باز غیر فعال در برانکس ، کوئینز و بروکلین واقع شده اند. در برانکس مشخص شد که 84 درصد از خیابانهای باز ذکر شده در عمل وجود نداشت. در کوئینز و بروکلین ، 69 و 60 درصد از خیابانهای باز ذکر شده غیرقابل استفاده بودند.

همچنین مشخص شد که از هر پنج نیویورکی تنها یک نفر در فاصله کمی از خیابان باز فعال زندگی می کند و خیابان های باز به طور نابرابر در محله ها و مناطق غنی تر توزیع شده است. هیچ یک از شش منطقه هیئت مدیره اجتماعات دارای خیابان باز فعال (هیچ کدام در منهتن) نیستند که کمترین ساکنان آن در فاصله کمی از پارک زندگی می کنند.

کوری اپستین ، سخنگوی TA امروز به Gothamist گفت: “خیابانها می توانند راهی برای بهبودی باشند و به غلبه بر همه بحرانهای شهر کمک کنند و این مرکز باید خیابانهای باز باشد.” “ما واقعاً خیابان های باز را دوست داریم ، می خواهیم آنها موفق شوند. اگر کسی داده ها را ردیابی نکند ، نمی توانیم برنامه را بهبود بخشیم. اگر معیارها و داده ها ثبت و به صورت عمومی به اشتراک گذاشته نشوند ، بهبود آن دشوار است ، بنابراین اکنون ما همه چیز را منتشر می کنیم. “

این گزارش جدید درست یک سال پس از آخرین گزارش پیشرفت برنامه حمل و نقل جایگزین ارائه شد. در تابستان سال 2020 ، تنها چند ماه پس از اجرای خیابان های باز ، گروه استدلال کرد که طرح دی بلاسیو “گم شده است”[ed] چشم انداز و جاه طلبی “و در اصل” شبکه ای جدا از جزایر عمومی با چالش های مدیریتی “.

اپشتین گفت: “اخلاق داستان این است که ما آثار آثار Open Streets را می شناسیم ، اما آنها هنوز در بسیاری از زمینه ها کارهایی برای انجام دادن دارند.” “داده هایی وجود دارد که نشان می دهد آنها کار می کنند و قوانینی وجود دارد که می تواند به کار آنها کمک کند ، اما ماه ها و ماه ها اجرا نشد و وعده های شهردار نقض شد. این گزارش پرونده را نشان می دهد تا دیگر هیچ موردی وجود نداشته باشد. تأخیر ، و اینکه چرا باید گسترش یابد و توسعه خیابان های باز بسیار مهم است. “

این گزارش شامل چندین نمونه از نحوه بهبود خیابان های آزاد در شهر است: آسیب های دوچرخه در خیابان های باز 17 درصد کاهش یافته است ، در حالی که سالانه 20 درصد افزایش یافته است. جراحات رانندگان و عابران پیاده در خیابانهای باز بیشتر از سطح شهر افتاد. و همانطور که دو بلاسیو گفت ، بیش از 100،000 شغل رستوران به لطف گزینه های غذاخوری در فضای باز ذخیره شده است و تنها 38 درصد از فضای خیابان توسط خیابان های باز استفاده می شود.

بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط کالج Siena ، 63 درصد از رای دهندگان در نیویورک از بستن خیابانها در مقابل اتومبیل برای بازکردن آنها به روی مردم حمایت می کنند ، از جمله بیش از 50 درصد صاحبان خودرو. نظرسنجی DOT در اوایل سال جاری نشان داد که 81 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی دوست دارند برادوی یک خیابان باز دائمی باشد.

پیشنهادات TA برای بهبود برنامه عبارتند از: دائمی نگه داشتن و باز بودن 24 ساعته خیابان باز با زیرساخت ها و پشتیبانی بهتر. تمام خیابانهای باز را حداقل تا نیم مایل گسترش دهید. کاهش پارکینگ خیابان در خیابانهای باز برای جلوگیری از ورود رانندگان ؛ هدف قرار دادن و اولویت بندی محله هایی که با برنامه نژادپرستانه ، آلودگی بیشتر هوا و فراوانی تصادفات جاده ای محروم هستند. و یک خیابان در مقابل هر مدرسه نیویورک ببندید تا خیابانهای باز برای مدرسه ایجاد شود.

شما می تونید گزارش کامل رو اینجا بخونید.

عکسی از خیابان باز خیابان 36

خیابان باز خیابان 36

فلش

خیابان باز خیابان 36

کاستاس لیمپروپلوس / CSM / Shutterstock

اپشتین افزود که علیرغم اینکه شهردار یک هیئت مشاوره حمل و نقل برای ارائه پیشنهادات “بازگرداندن حمل و نقل” تشکیل داد ، بلاسیو با 18 توصیه گروه هیچ کاری نکرد.

دو بلاسیو در سخنرانی خود در سال جاری گفت: “انصاف و مشارکت در قلب گسترش خیابان های باز خواهد بود” ، اما TA استدلال کرد که این امر محقق نشد. اپشتاین افزود: “ما امیدواریم دولت بعدی بر خیابان ها و مرمت ما تأکید بیشتری داشته باشد و از قوانین اخیر تصویب شده پیروی کند.”

اریک آدامز ، رئیس بروکلین و نامزد شهرداری ، که قبلاً از گاتهامیست برای ادامه برنامه خیابان های باز در صورت شهردار شدن حمایت می کرد ، در بیانیه ای گفت که این برنامه در زمان شیوع بیماری “یک نجات حیاتی” بود ، اما هنوز وجود دارد. جا برای بهبود

آدامز گفت: “همانطور که در این گزارش جدید مشخص می شود ، توزیع برنامه بسیار نابرابر بود و نیویورکی های سیاه و قهوه ای در پنج منطقه بسیار کمتر به خیابان باز دسترسی دارند.” “وقتی به این فکر می کنیم که نمای خیابان شهر ما بعد از کووید چگونه باید باشد ، باید بهتر کار کنیم تا مزایای خیابان های باز را در اختیار نیازمندان نیویورکی قرار دهیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *