گزارش خشمگین: ایران صفر – لبنان صفر


گزارش زنده: ایران صفر - لبنان صفر

دیدارنیوز – سرویس ورزشی: خدمه سراسری فوتبال ایران پس اجتناب کرده اند شکست در سئول مقابل کره جنوبی، در مشهد به مصاف لبنان {می رود} کدام ممکن است به سختی ممکن است به سومی این گروه امیدوار باشد. فوتبالدوستان ایران در لحظه نیز به دیدار امارات را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره جنوبی مورد توجه قرار گرفت خواهند کرد کدام ممکن است ممکن است راه را برای بازگشت ایران به بالای جدول به راحتی تنبل.

دیدار خدمه سراسری همراه خود حضور حدود ۱۲ هزار تماشاگر کدام ممکن است توانستند بلیت تهیه کنند برگزار تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید این اتفاق ممکن است روحیه خدمه را نیز بالا ببرد.

خدمه داوری این ورزشی نیز اجتناب کرده اند چین، نورث فو مینگ، مورد ژانگ کائو یائی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما نینگ هستند.

مخلوط کردن ایران: علیرضا پیرانوند، حسین کنیز زادگان، سید مجید حسینی، صادق محرمی، امید نوفکن، سعید عزت الله، احمد نورالله، علیرضا جهانبخش، لهیار صیاد منش، علی گلی زاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سردار آزمون

مخلوط کردن خدمه لبنان: مصطفی مطر، ماهر صبرا، آفتاب منصور، حسین زین، جوآن عمری، محمدعلی الضهینی، هلال الحلوه، محمد حیدر، محمد قدوح، جهاد ایوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید حسین الدار.

دقایق ظریف:

خدمه سراسری ایران همراه خود لباس بنفش را انتخاب کنید و انتخاب کنید لبنان نیز همراه خود لباس سفید ورزشی می تنبل. این ورزشی علاوه بر این در هوای آفتابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مساعد برگزار تبدیل می شود.

دقیقه ۱۴: ۲ خطای متوالی عزت الله را انتخاب کنید و انتخاب کنید داور زبان چینی او را همراه خود مقوا زرد جریمه کرد کدام ممکن است باعث سوال کردن هافبک ایرانی شد.

دقیقه ۱۸: شوت آسیب رسان جهان بخش اجتناب کرده اند سمت چپ دروازه بان لبنان را مهار کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضربه کرنر ایران به انگشت به اینجا رسید. ضربه کرنر خطر بزرگی نداشت.

دقیقه ۳۳: حمله ها پیاپی ایران روی دروازه لبنان باقی مانده است به گل تغییر نشده را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها جوان این خدمه همراه خود شور را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوق ورزشی می کنند.