گروه ملل: شومینه سوزی در یمن ظریف را انتخاب کنید و انتخاب کنید در معرض خطر است


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، «هانس گروندبرگ» مشاور ویژه گروه ملل در امور یمن شومینه بس میان صنعا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ائتلاف عربی به مدیریت عربستان سعودی را امری مهم دانست.

به گزارش روسیا الیوم، گروندبرگ در ادعا‌ای کدام ممکن است روز چهارشنبه توسط دفترش چاپ شده شد، اظهار داشت: «شومینه‌سوزی کدام ممکن است هفته قبلی رخ داد، اولین شومینه‌سوزی در یمن در شش سال قبلی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید نماد‌دهنده دوم‌ای مفید است، با این حال علاوه بر این در معرض خطر است».

وی افزود: این شومینه بس دریچه کوچکی را باز خواهد کرد با این حال این اتفاق مهمی است کدام ممکن است می توانیم اجتناب کرده اند طریق آن راه شخصی را در مخالفت با مسیر سخت فعلی تحریک کردن کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید تاکید کرد کدام ممکن است بستگی به هماهنگی شومینه بس برای حمایت اجتناب کرده اند یمنی ها در بدست آوردن به صلح خوب امر است. وظیفه مشترک همه طرف ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشورهای جهان.» ملت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید محله در سراسر جهان.

گراندبرگ اظهار داشت: هماهنگی شومینه‌بس با بیرون حمایت این طرف‌ها امکان‌پذیر نبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما امیدواریم کدام ممکن است اعضای دائم شورای ایمنی، عربستان سعودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلطنت عمان، اجتناب کرده اند ساختار گروه ملل حمایت مناسب کنند. نماد دادن.

وی بر لزوم مشارکت همه طرف‌ها همراه خود حسن نیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون پیش‌شرط در اظهار داشت‌وگوی دقیق همراه خود هدف نوک دادن به مناقشه تاکید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: همکاری مشترک بین طرف‌های ذیربط برای بدست آوردن به صلح درهم آمدن است آرزو سیاسی دقیق است.

گراندبرگ اظهار داشت: «من می خواهم می‌خواهم روشن کنم کدام ممکن است این سلاح خوب و دنج هم مهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم ظریف است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما باید مشخص شویم کدام ممکن است اجتناب کرده اند فرصتی کدام ممکن است سلاح خوب و دنج برای نوک دادن به نبرد به ما می‌دهد نهایت استفاده را می‌کنیم.» این ۲ ماه آزمونی برای سازمانی طرفین به راه رفع صلح جو نبرد {خواهد بود} کدام ممکن است میل ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازهای افراد یمن را عالی می تدریجی.

هانس گراندبرگ، فرستاده گروه ملل متحد در آستانه ماه مبارک رمضان اظهار داشت: طرف‌های درگیر یمنی به توصیه گروه ملل برای شومینه‌بس ۲ ماهه (بشردوستانه) پاسخ سازنده داده‌اند کدام ممکن است اجتناب کرده اند ساعت ۵ بعدازظهر روز دوم آوریل اجرایی می‌شود.

گراندبرگ اظهار داشت: «بر مقدمه این شومینه بس، تمامی عملیات زمینی، اثیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید دریایی متوقف می تواند.

بر مقدمه مفاد این قرارداد، ۱۸ کشتی بدست آوردن شده همراه خود گاز باید وارد بنادر حدیده شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ پرواز در هفته مجاز به استفاده اجتناب کرده اند فرودگاه صنعا هستند. اجتناب کرده اند تولید دیگری اسبابک ها این توافقنامه می توان به برگزاری نشست بین ۲ طرف برای هماهنگی بر بالا گشایش گذرگاه ها در تعز را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر استان ها برای افزایش بازدید کنندگان سایت در موجود در یمن ردیابی کرد. فرستاده ویژه گروه ملل بر اهمیت اعتمادسازی بین ۲ طرف بر مقدمه هماهنگی اطمینان حاصل شود که اجتناب کرده اند سرگیری توسعه سیاسی برای نوک دادن به نبرد در یمن تاکید کرد.

دارایی ها بومی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروی دریایی در استان‌های مختلف یمن، ۴ روز پس اجتناب کرده اند ادعا شومینه‌بس ۲ ماهه، ۱۳۷ مورد نقض شومینه‌بس اجتناب کرده اند جمله حمله ها اثیری، توپخانه‌ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید شومینه‌بس سبک توسط ائتلاف سعودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شبه‌نظامیان منصور هادی را گزارش کردند.

آخر حرف / خ
این را برای صفحه اول توصیه دهید