گارد ریکرز متهم به قاچاق اسلحه است

گارد ریکرز متهم به قاچاق اسلحه است


دادستانی منطقه برانکس یک زندانبان متهم به قاچاق یک زندانی بازداشت شده در جزیره رایکرز با تیغ را متهم کرد.

تراویس سیمز ، 33 ساله ، هفته گذشته پس از آنکه ظاهراً یک معاون سرپرست متوجه شده بود که مامور اصلاحی جاناتان سانچز ، زندانی 31 ساله در مرکز جورج آر ویرو در جزیره ریکرز را تحویل می دهد ، دستگیر شد. پس از مشاهده مبادله ادعایی ، بازرس زندان دستور بازرسی از زندانی را صادر کرد ، که تیغی را که در داخل کلاه پر مخفی شده بود کشف کرد ، به گفته اداره تحقیقات و وزارت اصلاحات شهر.

مارگارت گارنت ، کمیسر در بخش تحقیقات گفت: “یک معاون معاون و یک تیم از دستیارهای محتاط و سریع به توقف جریان قاچاق در زمان حساس و چالش برانگیز در زندان شهر کمک کردند.” “اقدام سریع آنها و مشارکت متعهد DOC با DOI سیاست عدم تحمل صفر شهر نیویورک در مورد قاچاق در زندان شهر را نشان می دهد.”

پس از دستگیری وی ، مقامات اصلاحی اعلام کردند که وی سیمز را که از دسامبر 2016 در زندان های شهر کار می کرد ، معلق کرد. در جلسه دادگاه روز پنجشنبه ، قاضی مأمور اصلاح را آزاد کرد ، که به او اجازه داد تا در انتظار محاکمه در خانه بماند.

در صورت محکومیت سیمز به جرم ارتقاء درجه اول قاچاق زندان ، سیمس ممکن است تا هفت سال زندان محکوم شود. وی همچنین به دو جرم متهم شد: یک جرم رسمی و ارتقاء قاچاق درجه دو زندان. وکیل وی فوراً به اظهارنظرهای موجود در دفتر حقوقی وی پاسخ نداد.

بازداشت این نگهبان در حالی صورت می گیرد که زندان های رایکرز و زندان نیویورک با خشونت مداوم دست و پنجه نرم می کنند ، به ویژه در مراکز پذیرش که حوادث خشونت آمیز ، چاقوکشی و بریده شدن کارکنان نسبت به سال گذشته به شدت افزایش یافته است.

همراه با خشونت فیزیکی ، زندانیان در زندان های شهر نیز باید با افزایش تعداد COVID-19 ، خرابی خدمات پزشکی و تحویل غذا به دلیل مفقود شدن کارکنان و افزایش موارد خودآزاری روبرو شوند. دست کم دوازده نفر در زندانهای نیویورک در سال 2021 جان باختند – پنج نفر از آنها خودکشی کردند.

در بحبوحه بحران ، طرفداران اصلاحات از دادستان ها و قضات شهر خواستند تا تعداد بیشتری از بازداشت شدگان را در انتظار محاکمه آزاد کنند. اتحادیه افسران اصلاحی شهر را وادار به استخدام نگهبانان دیگر کرده و مدعی شده است که کارکنان فعلی قادر به بازرسی از امکانات خود نیستند.

به گفته وزارت تعمیر ، حدود یک چهارم پرسنل لباس متحدالشکل خود بیمار ظاهر می شوند یا به سادگی در محل کار حاضر نمی شوند – در مقایسه با غیبت های بیشتر در اوایل سال جاری ، برخی پیشرفت کرده اند. به دلیل مشکلات کارکنان ، نگهبانان زندان باقیمانده ده ها نفر را مجبور به استعفا کردند و زندانیان را از خدمات ضروری رها کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *