کیانو ریوز چگونه باعث می شود «جان ویک» قهرمان ۷۵ ساله خود را جوان کند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش ورایتی خبرگزاری مهر. کیانو ریو در ۷ سال گذشته، «جان بیدار شوفیلمنامه برای بازیگری نوشته شده بود که نقش یک قهرمان اکشن نمادین را بازی می کرد، اما در واقع بیشتر شبیه هریسون فورد یا کلینت ایستوود بود.

با انتشار اطلاعات مردم از این فیلم دست کارش آشکار شده است. این کتاب حاوی تاریخ شفاهی کامل جان است که با ذهنی کنجکاو نوشت که سگ را نباید کشت. بیدار شو، تفنگ وو عصر جدید جنبش منتشر شده توسط باسیل ایوانوویچ تهیه کنندگان فیلم ها تایید کرده اند که شخصیت اصلی فیلم مردی ۷۵ ساله در فیلمنامه اصلی بوده است.

ایوانوویچ در کتاب، فیلمنامه فیلم «فتح» اثر درک نام دارد. کولستاد او نوشت و یکی از بهترین دوستانش این فیلمنامه را برایش فرستاد.

گفت: در واقع یک شخص این پیرمرد ۷۵ ساله پس از بازنشستگی باید ۲۵ سال این نقش را بازی می کرد. مثلا، تماشای ضربه زدن به فوتبال توسط کلینت ایستوود لذت بخش است. من هم یکی دوتا دارم نامی فکر می کنم بتوانم نقش کلینت ایستوود و هریسون فورد را بازی کنم.

ایوانوویچ چگونه انجامش بدهیم؟ کیانو ریو یکی دیگر از دوستان نزدیکش گفت که در این پروژه وسواس دارد. من خواهم زمین، جیمی پس اینجاست کارفرمای آن زمان کیانو بود. او از من خواست که یک فیلم اکشن بسازم. کیانو ریو شما دارید؟ و من این را به یاد دارم. کیانو او یکی از ستاره های اکشن ۲۵ سال گذشته بود. اما او چه می کند؟ “انسان تای «چی» کارگردانی شد. “وقتی رسیدی،رونین ۴۷ اینچ پخش شد.

ریو او همچنین در کتاب تأیید کرد که “همکاری را بلافاصله در جان می داند.” بیدار شوشگفت انگیز خواهد بود. وی افزود: همه بر پتانسیل این پروژه اتفاق نظر داشتیم. شخصیتی مثل جان بیدار شو وجود داشت؛ اما در عین حال دنیای واقعی و در عین حال دنیای زیرین وجود داشت. ارتباط عاطفی با جان بیدار شومرد غمگین عشق زندگی خود را از دست داده و گذشته ای افسانه ای اما تاریک دارد. من تحت تأثیر قرار گرفتم که چگونه او سعی کرد او را احیا کند.

کولستاد نیازی نیست. او تغییرات را تایید کرد. ریو در شخصیت جان بیدار شو داد این شخصیت را برای ایفای نقش او اقتباس کرد.

در تعطیلات آخر هفته ریو من می روم و با هم فیلمنامه را می نویسم. در دفترش، ۳۰۰ فیلمنامه را پیدا کردم که روی میزش چیده شده بود، زیرا هرچه کارفرمایش به او می داد، می خواند.

او اضافه کرد. کیانو او فیلمنامه را در ۹۰ دقیقه جمعه خواند و گفت که می خواهد این کار را انجام دهد.

کتاب «آنها نباید سگش را بکشند» نوشته ادوارد. کل کل و مارک آه تو آلتمن امروز (سه شنبه) منتشر می شود.

کیانو ریو برای چهارمین بار، «جان بیدار شو: Season 4” در حال بازگشت است و این فیلم در تاریخ ۲۳ مارس اکران خواهد شد.

این مجموعه فیلم متعلق به این شرکت است. دروازه شیر “جان بیدار شواز سال ۲۰۱۴ شروع شد و دو دنباله به نام “جان” دارد. بیدار شوقسمت دوم در فوریه” ۱۲۱۱۱ و “جان بیدار شو: فصل ۳- پارابلوم” در مه ۲۲۱۱ اکران شد این فیلم‌ها موفقیت‌های منتقدانه و تجاری داشتند و بیش از ۵۸۷ میلیون دلار در سراسر جهان فروختند. قسمت پنجم نیز پیش تولید شد.