کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت قبلی جان ۴۶ ایرانی تولید دیگری را گرفتوزارت بهداشت ایران روز سه‌شنبه ادعا کرد کدام ممکن است در ۲۴ ساعت قبلی حدود ۴۶ نفر بر تأثیر ابتلا به ویروس کرونا (کووید-۱۹) جان شخصی را اجتناب کرده اند بازو داده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجموع جان‌باختگان این بیماری به ۱۴۰ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۰۹ نفر رسیده است.

وی افزود: در ۲۴ ساعت قبلی ۲۷۴۳ مورد جدید ابتلا به کووید ۱۹ تعیین شد کدام ممکن است اجتناب کرده اند این انواع ۳۵۵ مورد بستری شدند.

وزارت بهداشت ایران ادعا کرد: اجتناب کرده اند مجموع ۷۱۵۶۷۴۶ مصدوم، ۶۸۶۳ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۹۸ نفر افزایش یافته هر دو ترخیص شده‌اند.

وی افزود: حدود ۱۴۷۷ فرد مبتلا تحت تأثیر ویروس کووید-۱۹ در وضعیت وخیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بخش مراقبت های ویژه هستند.

وزارت بهداشت علاوه بر این ادعا کرد: ۶۳ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۸۷۲ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۸۱۸ ایرانی دوز اول را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۶ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۸۱۰ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۸ نفر نیز نوبت دوم واکسن کووید-۱۹ را اکتسابی کرده‌اند.

علاوه بر این ۲۶۱۰۹۶۸۱ نفر سومین شات را شناخته شده به عنوان واکسن آسانسور کننده اکتسابی کردند.

۹۳۷۶ ** ۲۰۵۰

ما را در توییتر دنبال کنید جاسازی توییت