کمتر از یک چهارم کودکان مدارس دولتی نیویورک آزمایش COVID-19 را در مدرسه انتخاب می کنند

کمتر از یک چهارم کودکان مدارس دولتی نیویورک آزمایش COVID-19 را در مدرسه انتخاب می کنند


به گفته مقامات آموزش و پرورش در جلسه روز چهارشنبه شورای شهر ، کمتر از 200،000 دانش آموز واکسینه نشده در برنامه آزمایش COVID-19 در سیستم مدارس دولتی نیویورک مشارکت داشته اند.

K-12 192،705 دانش آموز در کلاس هایی که امسال با شرکت در آزمون تصادفی هفتگی مدرسه خود موافقت کردند ، کسری از کل جمعیت واجد شرایط هستند. اپیدمیولوژیست ها می گویند اگر همه دانش آموزان واجد شرایط را آزمایش کنیم ، تصویر دقیق تری از عفونت COVID به دست می آوریم.

مارک تریگر ، رئیس کمیته آموزش شورا ، در جلسه دادرسی گفت: تقریباً 500000 دانش آموز مدارس ابتدایی در سیستم مدارس وجود دارد که همه آنها از سن 12 سالگی واکسینه نشده بودند. دانش آموزان پیش از K و 3K به هیچ وجه مورد آزمایش قرار نمی گیرند و همچنین دانش آموزان واکسینه نمی شوند. تعداد ثبت نام امسال فقط در پایان ماه اکتبر منتشر می شود ، اما سال گذشته 960،000 دانش آموز ثبت نام کردند.

علاوه بر این ، تعداد نامعلومی از دانش آموزان واجد شرایط واکسن هستند اما هنوز آن را دریافت نکرده اند – 74 درصد از کودکان بین 12 تا 17 سال در سراسر شهر واکسینه شده اند ، اگرچه این ارقام برای دانش آموزان مدارس دولتی اهمیتی ندارد. به دونالد کونیرز ، معاون آموزشی آموزش و پرورش در جلسه استماع.

تریگر در مورد درصد کودکانی که با این مطالعه موافقت کردند ، گفت: “این اعداد چندان اطمینان بخش نیستند.”

شهردار بیل دی بلاسیو با اصرار از بازگشایی مدارس در پاییز برای یادگیری شخصی ، بدون فاصله دفاع کرد و بر این باور بود که مدارس نیویورک “استاندارد طلایی” ایمنی از نظر آزمایشات ، پروتکل های مدرسه و واکسیناسیون هستند. پس از چندین چالش حقوقی ، شهر واکسیناسیون خود را روز دوشنبه برای همه کارکنان DOE انجام داد ، با استثنائات محدود مذهبی و پزشکی.

اما این شهر هیچ واکسیناسیون برای دانش آموزان مدارس دولتی ندارد ، در عوض یک بازرسی تصادفی هفتگی از 10 درصد دانش آموزان واکسینه نشده در هر مدرسه که فرم رضایت نامه را تکمیل کرده اند ، انجام می دهد.

این یک قدم عقب تر از پروتکل تست سال گذشته است ، که بر اساس آن هر مدرسه باید 20 درصد از تعداد دانش آموزان و کارکنان خود را شخصاً آزمایش کند. تا دسامبر 2020 ، 90 of از دانش آموزان در یادگیری شخصی (در آن زمان کمتر از 20 of از 960،000 ثبت نام دانش آموزان سیستم) با آزمایش هفتگی موافقت کردند.

در ماه آگوست ، مراکز پیشگیری و کنترل بیماریها دستورالعمل هایی را صادر کردند که توصیه می کرد دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده به صورت هفتگی مورد بررسی قرار گیرند ، و اشاره می کند که مناطق محلی مدارس ممکن است در مورد جزئیات دقیق غربالگری دانش آموزان تصمیم گیری کنند.

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE ، می گوید: “سطح آزمایش کار می کند و چون 100٪ از کارکنان واکسینه شده اند ، مدارس ما از امن ترین مکان های شهر هستند.” “ما با جدیت در حال جمع آوری فرم های رضایت ، جمع آوری بیش از 20000 در هفته گذشته و تشویق همه والدین دانش آموز واکسینه نشده به ارائه فرم رضایت نامه و کمک به حفظ ایمنی و باز بودن مدارس خود هستیم.”

ترایگر همچنین در مورد اینکه آیا DOE در همه مدارس به آستانه آزمون 10 reached رسیده است یا خیر ، گفت که مدارسی را شنیده است که کمتر از 10 of دانش آموزان در آزمایش مشارکت داشته اند.

“ما هر روز والدین و دانش آموزان را تشویق می کنیم که اقدام کنند و والدین این رضایت نامه را امضا کنند. این چیزی نیست که ما نادیده بگیریم. ما هر روز فشار می آوریم ، “کونیرز گفت ،” ما در کنار کمپین واکسیناسیون خود ، کمپین رضایت خود را برای دیدار با یکی از ارکان رویکرد چند لایه خود ادامه می دهیم. “

تریگر گفت که DOE باید بسیار فعال باشد و اطلاعات اولیه مانند ثبت نام ، مشارکت و میزان واکسیناسیون را در بین دانش آموزان داشته باشد.

وی گفت: “این واقعیت که امروز ما اطلاعات اولیه ای در اختیار کمیته و مردم نداریم … این به سادگی قابل قبول نیست.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *