کلاه یحیی و کی روش رفت. / درگیری شروع شد / گل محمدی از تصمیم کی روش غافلگیر شد.


به گزارش سناپرس، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برنامه تمرینی این تیم را بدون حضور کارلوس کی روش در نظر گرفته است.

تیم ملی ایران که در اردوی اتریش به سر می برد، دو دیدار دوستانه مقابل اروگوئه و سنگال را پشت سر گذاشت و بازیکنان خود را برای ادامه حضور در تیم های باشگاهی خود آماده می کنند.

با این حال کارلوس کی روش از مسئولان لیگ خواسته تا در هفته های باقی مانده تا جام جهانی ۲۰۲۲ به بازیکنان منتخب داخلی خود اجازه دهند زیر نظر کادر فنی تیم ملی تمرینات بدنی را پشت سر بگذارند.

پرسپولیس که بیشترین سهمیه بازیکنان بومی را در لیست کی روش دارد. دو باشگاه استقلال و سپاهان اصفهان توافق نسبی خود را در این خصوص اعلام کرده اند اما در صورت نیاز هر هفته با توجه به وضعیت تیم های خود تصمیم خواهند گرفت.

توافق سرمربیان لیگ برتری به درخواست کیروش از سازمان لیگ باعث شده تا شایعاتی در مورد سرمربیگری تیم ملی ایران و باشگاه ها به وجود بیاید.

سرمربی پرسپولیس حاضر به هماهنگی تمرینات این تیم برای ادامه بازی های لیگ برتر نیست و برنامه های تاکتیکی این تیم را با سرمربی تیم ملی هماهنگ نمی کند.

گل محمدی تنها پس از هر بازی در مرکز ملی فوتبال حاضر به حضور در تمرینات توانبخشی با ملی پوشان شد و هیچ توافق دیگری با فدراسیون فوتبال و کارلوس کی روش انجام نداد.